Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Croissant


Croissant
aktív tag

Nem semmi egy hűtés; azért én már fosnék ilyen súlyokat rakni rá, amit csak részben a hátlap, részben a pcie csatlakozó tart meg. De pont így lennék a cpu-hűtő monstrumokkal is :)
Ha pedig az a 29 fok valós, akkor nagy grat nekik, és nagy antigrat az nvidia mérnökeinek :)

(#2) Borisz76


Borisz76
veterán

Brutál kinézet...és teljesítmény.
A hatásfoka is jó mert közel 30 fokot hűteni a gyárigoz képest.....az nem semi.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3) divergens


divergens
tag

Hát ez már annyira böszme, hogy jól néz ki.. :C :Y Nem tudom, hova vezet ez, pusztán csak növeljük méretet,tömeget..(a réznek meg az aluminiumnak ugyanakkor folyamatosan csak emelekedik a világpiaci ára..)

quake III arena

(#4) venember83


venember83
nagyúr

Látom az iChill sorozat továbbra is porondon van, ennek örülök.

(#5) vedini


vedini
őstag

nem tudom meddig akarják ezt fokozni, jobb lenne "okosabb" karit előállítani kisebb hődisszipációval
ha gyenge a ház szellőzése akkor tök mindegy hogy 2 kiló réz van-e a karin, meg 5 venti, az a 2xx watt istenesen befűt, főleg a nyári kánikulában

workworkwork...

(#6) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Hehe, nem sz*rakodnak. Kérdés mi lesz ezekkel a hűtőkkel fél év múlva, amikor "kukázható" lesz a kártya. Tiszta anyagpocsékolás :B (és ezt nem csak erre a hűtésre értem)

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#7) Ribi válasza vedini (#5) üzenetére


Ribi
nagyúr

Akinek ilyenre van penze az nem egy szar házat vesz amiben nincs venti...
VAlamint aki ilyet vesz a karira az valszeg 18 ventit rak pluszban a hazba is.

(#8) mokus1


mokus1
addikt

tuning nélkül elég a sima gyári cooler amugy nem.csak ezt sokan elfelejtik.

(#9) Integra


Integra
titán

ez már fegyvernek minősül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) danati


danati
senior tag

Na ez a nem semmi :DDD

(#11) cizoe


cizoe
őstag

elég brutál.. Ha megtámadnak hazafelé, csak előkapod és suhintasz vele... :U

Amúgy szerintem a medvedisznóember áll a dolog mögött...

[ Szerkesztve ]

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Heyles döntés volt ez az iChill buli, amit csinálnak az Innonál. :C

(#13) Füge007


Füge007
senior tag

Megveszi a csóka a kártyát majd ismét gyüjt hűtésre, csoda a boldog mostmár minden megvan, néhány teszt erejéig felhúzza. Majd telik az idő a csóka már mást szeretne, da szívja a fogát, mennyit gyüjtött erre a projektre, s lám 1/4 éri, ha egyáltalán el tudja adni.

Én azt mondom be kell ruházni egy normális házra, onnantól nics túlmelegedési probléma.
Szép ez a hűtő, de roppant nehéz, és más fórumtársak is aggodalmukat fejezték ki ezzel kapcsolatban. Ez nem CPU hűtő ahol azért adott egy felfogatási keret. Itt mi fogja meg, hm....... ennyi súlyt?!

Füge

(#14) djtoomi válasza Füge007 (#13) üzenetére


djtoomi
addikt

9800GX2-t mi fogja meg? :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#15) djtoomi válasza Füge007 (#13) üzenetére


djtoomi
addikt

dupla hogy a.......... :(((

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#16) Füge007 válasza djtoomi (#14) üzenetére


Füge007
senior tag

A súlya még mindíg nincs akkora mint ebben az esetben a hűtőnek!

A CPU-mon extrém hűtés van de nem a tunning, hanem a hangtalansága miatt. Biztos jó ez, de hatalmas, és a három vent szerintem hangos is.

[ Szerkesztve ]

Füge

(#17) 2o1i


2o1i
senior tag

Jó nagy, brutál meg minden, de a ramokat ki a fene fogja hűteni?

(#18) Puma K


Puma K
veterán

Mikor megláttam ezt a batári méretet akkor le kellett mennem az asztal alá megkeresni az államat.. :Y Ez mi ez már ekkora hütöt csinálni úgy is pár hónapon belül nem top kari és felejtős lesz aztán meg mit csinál az ember vele? Ajtót támaszt majd vele? :)

Na az Inno... Kösz szépen elöbb is kitalálhatták volna ezt az i-Chill-es témát mert nekem a 6800GT-m azért sült szét mert a drágalátos hütése nyáron nem birta a menetet (nem egyszer 24 óránál tovább WoW-oztam, meg egy kis Oblivion is befigyelt) és a kicsike 90 fokra felment majd szépen rásült a memóriákra az a gipsz szerű valami ami a memória borda alatt volt és annyi volt a karinak... De most legalább van egy 7600GT Silent Pipe II-vel és jó hütés és nincs is hangja a ventik meg járatják a levegöt a gépben és no para :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) juliabrilke válasza djtoomi (#14) üzenetére


juliabrilke
addikt

Fogd fel pozitíval. Súlyzózni is lehet vele, amikor mondjuk nem játszol. :K

Egyébként biztonsági felfogatás nélkül nem mernék ilyet tenni a házamba. :U

(#20) Twinsen2


Twinsen2
tag

jól látom 3 slotot elfoglal ? vagy inkább 4-et hogy maradjon is mellette némi levegő.
Hogyan szerel az elber ebböl SLI-t ? De bármi más kari is alig fog elférni mellette.

(#21) 2o1i válasza 2o1i (#17) üzenetére


2o1i
senior tag

Nem szóltam...

(#22) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Wow...hát ez igazán mutatós darab :K

(#23) RexpecT


RexpecT
addikt

Raklap tégla is jár hozzá :D.

(#24) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

LOL, ez kész, még rakhatnának rá vagy 3 ventit :(

Resistencia eterna

(#25) quickboost válasza Croissant (#1) üzenetére


quickboost
csendes tag

Ez alá már tényleg valamilyen kitámasztót kell szerválni, úgy nem törik ki a deszkából :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) cizoe válasza quickboost (#25) üzenetére


cizoe
őstag

Minek, hisz leér a ház aljáig... :DDD

(#27) Zolaash válasza 2o1i (#17) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ó, hát majd én! ;]

Puma K: Néha aludj, és akkor a kártyád sem döglik meg. ;)

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#28) ktg3 válasza 2o1i (#17) üzenetére


ktg3
őstag

memora is rálóg:U

(#29) Biomokus


Biomokus
tag

Hát ez brutális! Kell az ilyen a népnek?

[ Szerkesztve ]

(#30) mokus1


mokus1
addikt

Amugy még nem láttatok ilyen hűtést mert elég kelendő.8000-9000ft magasságában van és a huzott forrófejű 2900XT-ket nem engedi 50fok fölé!!

(#31) Loretto


Loretto
veterán

Plusz két venti, plusz két zajforrás :(

Soirée...

(#32) mokus1 válasza Loretto (#31) üzenetére


mokus1
addikt

nem hangos!ezt álllitom nekd csak ha 100%on jár de ez simán elpöfög 40%akal tuning melett is ha nem ultra tuning.
de az a 100%se durva nekem a 1600rpm-es 8centis hangosabb

(#33) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hát szomorú, hogy mostanában ilyen hűtések kellenek a videókártyákhoz. Remélem nemsokára észbekapnak és ott is kisfogyasztású cuccokat csinálnak, ahogy a CPUknál.

(#34) mokus1 válasza WonderCSabo (#33) üzenetére


mokus1
addikt

csak tuninghoz kell ilyen alapon viszi a gyári is (még ezt a kis tuningot is vinné simán a gyári)ez csak olyan vevőcsalógató dizájn

(#35) MaciG válasza Croissant (#1) üzenetére


MaciG
addikt

nvidia mérnökei is tehetnének rá gyárilag nagyobb ,erősebb hűtőt; de nem fognak, mert akkor hol marad a biznisz? :DDD

Amúgy szép darab, bár szerintem ekkora nem kell rá. :U

BANZAII

(#36) mokus1 válasza MaciG (#35) üzenetére


mokus1
addikt

Pontosan!Ezzel foglalkoznak ők se hülyék pontosan tudják h elviseli a kártya a közel 100fokot ha kell csak senki se nézi jo szemmel ha annyi inkább megy a boltba jó hűtőért.
Azért kb én szerintem egy 15-20rászálnak a hűtőre árban.ami ugye sok.

(#37) vedini válasza Ribi (#7) üzenetére


vedini
őstag

öö nekem elég jó házam van, és egy árva venti sincs a házban sehol :DDD
passzív rulez

workworkwork...

(#38) luw2win válasza Puma K (#18) üzenetére


luw2win
őstag

Az én kis Chanitech 6800GT-mel is elértem a 90 fokos "álomhatárt",
Be is neveztem egy Fatalyti Zalman hütőre azóta szépen lenne van a höm

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#39) #97544192


#97544192
törölt tag

Nem semmi... :Y :Y :Y

(#40) kariad


kariad
senior tag

Kész turbinás erőmű..... Süvit majd szélmentes időben is az bíztos... :))

(#41) JanR


JanR
addikt

:D kemeny huto, sztem a lakasban klimanak is megfelelne, de majd ha meleg a helyzet idehaza, raszerelem az asszonyra:D

(#42) Ste


Ste
addikt

végre egy örvendetes hír, hogy a kártyák nem csak baromi hosszúak, hanem már 3 slotot is elfoglalnak. Vagy az Atx méretes alaplapokat kellene hízókúrára fogni, hogy a Híres Tri-Sli is elférjen egy lapon és egy házban, vagy a hőtermelésüket kellene visszafogni

(#43) zlin


zlin
tag

Azok az órajelek mennek majd tovább is.. ;]

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#44) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

3 Szlot ? Tyű !
Ha lenne alá kártyám, szerválnék is egyet. De az összesen egy havi fizum volna. Jó nekem a GTO ! :)

(#45) whiz válasza DuplaZso (#44) üzenetére


whiz
aktív tag

Hja, hát ez már szép darab. Nem is olyan régen volt, hogy a két slotot foglaló kártyáktól ájuldozott mindenki, erre itt van egy három helyet foglaló cucc... nem rossz. Ha a "fejlődés" így megy tovább, tíz év múlva egyetlen PCIe csati is elég lesz az alaplapra, mert az egész helyet a videokártya meg a hűtése fogja elfoglalni :))

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#46) MaciG válasza Ste (#42) üzenetére


MaciG
addikt

egy normális alaplapon simán elfér még így is , és még a hangkártyának és esetleg a tv -tunner-nek is jut hely. :K

BANZAII

(#47) sNORh


sNORh
addikt

pfuh, komoly..
Fagypont alá Rlz

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#48) ronaldo válasza cizoe (#11) üzenetére


ronaldo
őstag

Al Gore mondta? :D

(#49) Stevescareco


Stevescareco
csendes tag

Lassan külön ház kell a videókártyának.Nem lehetne megoldani,hogy a Pci-sín egy vezeték végén fityegjen és azt dugjuk a kártyára a kártyát pedig, rögzítsük valamihez?Ha van már ilyen találmány akkor sry ha nincs akkor levédetem az ötletem!

(#50) Ste válasza MaciG (#46) üzenetére


Ste
addikt

direkt odaírtam, hogy Tri-Sli és CF esetében már nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.