Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Tulajdonságai és képességei szerintem tök jók. Inkább ez, mint egy csúcs soccal szerelt hímestojás. Én vinném. Remélem tesztelitek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) rigoberto


rigoberto
őstag

Gyalogsági ásónak megteszi. ;]

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A szoftver és biztonság k. Kérdéses. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Jó a kijelző mérete is..

(#5) Ringman válasza Polarstar (#3) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem nincs kérdés: nemlétező támogatást kapsz (sajnos strapatelefont csak egypálcás gyártók csinálnak)

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Doogee teszt?? A következő majd Elephone,meg Umidigi meg Ulefone stb lesz? Ne már :))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Polarstar válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem csak a jó telefonokat kell tesztelni!
Ne vedd már el a lehetőségét, hogy megint jót röhögjünk a szerencsétlen tökölésen! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) _flamer


_flamer
aktív tag

Az aksi mérete tetszik :DD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#9) moleculez válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Kereskedelmi forgamlomban kapható EU-ban, sőt, még Mo.on is, ha a kedves (leendő) vásárlónak van annyi sütnivalója, hogy guglizik egy {telónév}+"teszt" akkor belefut abba mit vár rá. Amúgy papíron sztem nem rossz. Élőben persze más a helyzet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) kbyte1024 válasza moleculez (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na jó de az ugye meg van hogy ezekhez no support no semmi😃 :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) kbyte1024 válasza Polarstar (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jó legyen,nem bánom :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) RoBos válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


RoBos
senior tag

Miért, az Umidigi S5 Pro-val sztem simán lehetne egy tesztet csinálni! :P

[ Szerkesztve ]

(#13) kbyte1024 válasza RoBos (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Yooooo nem fogtok kikesziteni :C jöhetnek a ZS kategóriás tesztek :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) moleculez válasza kbyte1024 (#10) üzenetére


moleculez
veterán

Hogyne lenne, olyan community support van, bexarx :DDD XDA mi ha nem support?! :DDD
Ja, ez ilyen dolog, ahogy kapod, ugy marad, szóval a teszt is tök aktuális marad évekig :D .

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) kbyte1024 válasza moleculez (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mondjuk ja,és bónuszként egy csomó kemprogit is kapsz mint fjuuuuucsör :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) Fred23 válasza moleculez (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az eddigi telóikkal sok baj volt, ettől se várnék semmi jót, de persze majd kiderül, ha jönnek YouTube-ra a vízállóságot és egyebeket tesztelő videók.

(#17) rdt89


rdt89
addikt

Ebbe a gyártóba nem tudok bízni, bármennyire is jók a specifikációk és tetszetős a készülék. Az Oppo is csinált strapamobilt P90-es Helio-val ha jól tévedek. :)

(#18) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Uraim volt pár ilyen hulladék a kezeim közt. Frankón semmire nem jók.De ha valakinek ilyenek kellenek.... :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) t72killer válasza kbyte1024 (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jobban jársz, ha "teszt" (=reklám) helyett ránézel az xda fórumra, ahol siránkoznak a tulajok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) Graphics válasza kbyte1024 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ettől még lehet róla teszt ..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) -Skylake- válasza Polarstar (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Semmi kérdés nincs a szoftverbe, aki úgy szét tud optimalizálni egy rendszert , hogy 18 órát tudj videót nézni TÍZEZER mAh akkuval az nagyon tud valamit. :U Szerintem a szó szoros értelmében bármelyik 4500-5000 mAh telefon hozza ezt az üzemidőt , egy iPhone még talán 3000 mAh-ból is. Ha ez az adat nem elírás az nagyon durva.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#22) t72killer válasza -Skylake- (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

neked lehet uránnal megy a telód, de én a hüvej-csamu-szifon kategóriából 12óránál hosszabb SOT-ot még nem láttam, az is nagyon ritka. Exynosos samuknál inkább a 6-7óra szokott összejönni legjobb esetben.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) -Skylake- válasza t72killer (#22) üzenetére


-Skylake-
addikt

?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#24) t72killer válasza -Skylake- (#23) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezen mit nem lehet érteni? Láttál már telót, amin 15+órán át viszi közepes fényerőn a vlc a bigtits.mkv-t? wifi, BT, mobilnet ki lehet kapcsolva, de alap hívásokat lásson.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) -Skylake- válasza t72killer (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

PH Galaxy s10/s10+ teszt

"Ha a szokásos tesztmódszert nézzük, 150 niten az S10-zel böngészni és videózni is egyaránt 16 órát lehet WiFi kapcsolat és teljes adatszinkronizáció mellett."

PH Galaxy s20/s20+ teszt

"4000 és 4500 mAh kapacitással alig tapasztaltunk különbséget a Galaxy S20 és S20+ szintetikus üzemideje között, a hang nélküli, 150 nites videólejátszást Full HD-n és 60 Hz-en mindkét mobil körülbelül 12 óráig bírta offline -"

PH Huawei Mate 20 teszt

"150 niten 16,5 órán át lehet videózni egy töltésről"

Abbahagyhatom vagy a világ összes flagship telefonját kikeressem neked az elmúlt 4 évből, hogy mindegyik tesztjéből bemásoljam ugyan ezt ? Sokkal egyszerűbb lett volna, ha érted amit írok és akkor megspóroltad volna nekem ezt a felesleges kört. Én nem beszéltem SoT-ról, a "mit nem lehet érteni" kérdésedre a válaszom az, hogy azt nem értem hogy Te miért is reagálsz az én hozzászólásomra azzal, hogy egy telefon milyen SoT-ot tud. Ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#26) t72killer válasza -Skylake- (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És az említett telók topikjában jártál már? Ha bekapcsolom a telót, minden offline + erőltetem a kijelzőt, h ébren maradjon, akkor se bír ennyit, ha semmit se csinálok :F .

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) joey04


joey04
titán

normális vassal még életképes is lehetne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) -Skylake- válasza t72killer (#26) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nézd , most erre mit mondjak ? Ott az S10 , azt írja a teszt , hogy 16 óra videó. Legyünk gálánsak , mondjuk azt hogy valójában csak 10 óra és 60%-al el van csalva a teszt. Akkor azt kapjuk, hogy a cikk tárgya 80%-al nagyobb üzemidőt tud videózás közben (már ha persze a 18 órát elfogadjuk - ha már a Samsung 16 óráját ugye nem) , szóval 80%-al hosszabban tud videót lejátszani egy laza 250%-al nagyobb akkuból. Most akkor így sokkal jobb lett a helyzet ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#29) Graphics válasza t72killer (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a SoT-ról volt szó alapvetően, hanem videózásról, az más fogyasztást produkál hardveresen. :) Vannak direkt erre kihegyezett tesztek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) t72killer válasza -Skylake- (#28) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#29: én csak való életbeli üzemidőket tudok, ha időm engedi ránézek van-e yt-on ilyen teszt, élőben.

A 150nit valahol a legalja lehet fényerőben...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#31) Emericus Max


Emericus Max
tag

"Az akksit sem aprózták el, 10 000 mAh kapacitású telep jutott a mobilba, ami 19 órányi 3D-játékkal, normál használat mellett pedig 7-8 nap üzemidővel kecsegtet minket a gyártó állításai szerint."

3D játék, MEDIATEK chipsettel muhaha :)
Egyébként miért nem lehet ezekbe a strapa telefonokba vmi értelmes chipsetet tenni? Legalább egy közepes SnapDragon és már jó lenne úgy ahogy van. Már persze ha nem Dudzsi, Elefón, Dodzsi stb. gyártaná.
De persze a CAT sem tesz bele rendes procit horror árért. Szóval lehet sokat várok ettől a témától.

Miért nem csinál ilyet a Samu, Sony, LG vagy vmi értelmes gyártó? Értem én hogy sokba kerülne, de amikor emberek kiadnak 1000-1500-2000 EUR -t egy telefonra, akkor beleférne, normális hardverrel, normális kamerával, OLED kijelzővel és strapabírósággal...

(#32) Graphics válasza Emericus Max (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

G90T-vel mondjuk elég jól lehet játszani is :) Igaz ez P70-es.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) rdt89 válasza Emericus Max (#31) üzenetére


rdt89
addikt

A Samsungnak van strapatelefonja. Az S8-S9 Active S835-845-el. De ha az igazi vaskos kinézet is kell, akkor az AGM X2 S653-al, de az AGM X3 S845-el már minden igényt kielégít. A Sonyim XP8-at az S630-al csak megemlítem. De valóban ráállhatnának a gyártók erre a vonalra, mert a több száz felhozatalból, kb ennyi az összes Snapdragon processzoros. Elvétve lehet még 1-2 Cat és társai, de túlnyomó többségbe mindbe Mediatek van.

(#34) Ricardo válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

" A következő majd Elephone,meg Umidigi meg Ulefone stb lesz? Ne már "

Mióta olvasod az oldalt?

(#35) t72killer válasza Emericus Max (#31) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pláne, h a Vulkan támogatást alapból kihagyják, még ha bírná is a vas...

A többiek azért nem csinálnak ilyet, mert akkor 2 helyett 4-5évente cserélne telót a vásárló.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) PDA_FAN válasza Graphics (#32) üzenetére


PDA_FAN
tag

"...mikor emberek kiadnak 1000-1500-2000 EUR -t egy telefonra, akkor beleférne..."

Sajnos nem. Az ilyen árkategóriás telóktól azt várja a nép, hogy legyen 1 milliméter vastag, de legyen benne 3,5-ös jack, legyen 7 collos képernyője, de legyen egy kézzel használható, és legyen csilivili nagyonmenő mindent is tudó. Ide nem fér el a tízezres akku meg az ütésálló ház. Persze törés ellen előbb-utóbb úgyis tokot meg üvegfóliát vesz rá, úgyhogy a végén ugyanolyan zorall lesz a külseje, mintha vett volna egy strapatelót.

(#37) t72killer válasza PDA_FAN (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1. A modern ember plüsskanapén/ülésen, asztalnál, plázában, metrón ülve képzeli el magát (+úgy alakítja az életét, hogy ezeken teljen el idejének 90%-a). Ilyen környezetben jelenhetett meg egyáltalán a nap végén konnektorért könyörgő okosteló kategória, és persze itt babusgathatja, jobb dolga nem lévén, a gazdája, nehogy sérülés érje a kicsikét.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) Ricardo válasza PDA_FAN (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

A strapatelefon ugyanúgy ütődik, karcos/ kopott lesz , csak ( pont ez a lényege) ennek ellenére működőképes marad. Ettől függetlenül csúnya lesz, és az is marad. ha egy normál telefonra veszel egy zorall tokot, és egy fóliát, jó eséllyel az is ki fogja bírni az esést, és ha a tok megkopik, sérül, akkor cserélhető. illetve, ha nincs rá szükség levehető, így a telefon elegánsabban is kinézhet, ha arra van szükség.

(#39) -Skylake- válasza Ricardo (#38) üzenetére


-Skylake-
addikt

Meg mondjuk egy átlagos vékony elegáns nő kezébe biztos nagyon funky egy fekete-narancs , 2 cm vastag 350 grammos telefon.

t72killer : Jól értem , az a probléma , hogy a minket körülvevő eszközök alkalmazkodnak az általunk létrehozott környezethez ? Ez a gond ? Ezen az elven aki a 6kerbe lakik és a 6kerben is dolgozik is járhatna smart helyett ford raptorral , mert hát igaz hogy az életébe soha nem hagyja el az aszfaltot a kocsi , de ha nem lenne ilyen kényelmes az ember akkor a raptorral lehetne hegyet mászni.

Egyébként meg nem kell a telefont "babusgatni" , normális használat mellett nem fog darabokra törni , ha meg darabokra töröd akkor meg tanulsz a hibádból aztán veszel újat , problem solved. Tányért is el lehet törni , nem fog emiatt senki acélkorongból enni.
Jézusom... :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#40) t72killer válasza -Skylake- (#39) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem, az a gond, hogy az emberiség igencsak jelentős része NEM öltöny-nyakkendős környezetben él, sőt, sokan még közülük is a szabadban töltik a hétvégét/szabadságot. Rájuk miért nem csinálnak JÓ telót, amiben normális hardver van, és nem törik ripityára attól, ha ránézek.

40centiről fapadlóra ejtés mennyire fér bele a "normális használatba"? Nekem ennyi végezte ki az s7e-m üvegét, vele a vízállóságát.

A tányérok darabjáért nem fizettem 600, manapság 1000tajrót. A slusszpoén, hogy lassan görbe, extra-sérülékeny üveg nélkül se kapsz már brand telót, nemhogy robosztusabb kivitelben.

Nem vagyok vékony elegáns nő, 90kilós borostás, kockásinges pacákként abszolúte nem rontana már az imidzsemen egy 350g-os narancssárga, centi vastag telefon. Körülnézve DNy-német kisvárosunkban, ez a lakosság 80%-ára megáll. Nem kértem, hogy MINEN teló ilyen legyen, kérünk szépen mondjuk évi KETTŐ modellt: snapi 765 szintű SoC-vel, normális szoftvertámogatással, 700nites samoleddel, víz és ütésálló kivitelben, 6Ah-nál nagyobb akksival. Nincs. Nulla. Az ipar kidob évi TÖBB SZÁZ telót, de a fentebbi, szvsz full racionális igényeket így az okosteló-korszak második évtizedében sem sikerül abszolválni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#41) snecizero


snecizero
senior tag

Vettem egy s88 pro mobiltelefont. Ha bármilyen kérdés van a telefonnal kapcsolatban akkor kérdezz bátran.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42) kardos1993 válasza snecizero (#41) üzenetére


kardos1993
csendes tag

Szia
Érdekelne engem a telefon készhez vétel utáni első reakció?
Rendszer mennyire megbízható telefonálni lehet vele? Miként vízálló ha be vannak csukva rajtuk a kis ajtók? Üzemidő? Összességében? Válaszod Köszönöm előre is.
Maximum pár képet dobhatnál róla a kis fülekről ahol beteszed a simet meg a usb-c helye ilyenek. Hangzás? Engem egy valami riaszt el ezektől a telefonoktól maga a rendszer stabilitás. Alap dolgokra nem lehet használni mint a bugos telefonálás beragadt kamera app stb ilyenek miatt félek személy szerint a kínai telefonoktól.

(#43) snecizero válasza kardos1993 (#42) üzenetére


snecizero
senior tag

- Robosztus, de masszív egy telefon. Jó az első benyomásom a telefonról. Látszik hogy nagyon oda tették magukat. Nem egy gagyi telefon.
- Rendszer nálam jól fut. Facebook, messenger, youtube, mindenre jó. Nem akad nem fagy elég pőrgös telefon. Mondjuk telefonálásra nem a gyárit használom. Az exdialer apk tettem fel. Avval tökéletes, de nem mintha a gyári nem lenne jó. Van callrecorder gyárilag benne. Felveheted a beszélgetést vele. Nagyon meglepődtem amikor megláttam. Nagyon hasznos egy dolog. Köszönöm Doogge ! 😃
- Üzem idő ? Tegnap délben bontottam ki. Akkor 92% volt. Gyötörtem elég rendesen este 10 ig. Másnap tehát ma, is használtam rendesen. Most 32% vagyok ! Úgy veszem észre hogy kb 2,5 x többet bír mint egy jó aksival megáldott mobil.
-Kijelző szép fényes, elegendő napfényben is. Szépek a színek.
- Hangszoró kicsit mintha dobozos volna, de erőteljes.
Bőven használható !
Ami még tetszet hogy van értesítő led ! :Y
Szép világos kéken villog. Nem olyan kicsi ,látható led.
Vezeték nélküli töltés is van benne.

Alap androidot kapunk. Van egy két olyan rész ami angol nincs lefordítva. Viszont ezek olyanok hogy egyszer beállítod és utána többet nem foglalkozol vele.

Még annyi hogy okosórával használom. Ami folyamatosan össze van kapcsolva. Folyamatos GPS el.
Sokszor hotspot is be van kapcsolva.

Meg venném e mégegyszer ? Igen határozottan igen a válasz. Azon izgulok hogy ne romoljon el, mert sajnálnám a telefont ha meg kellene válnom tőle.

Kamera működik nem bugos. Telefonálás közben szépen és erőteljesen hallom a másikat. Nincs akadás még kihangosítva sem.

A fülest oda kell dugni ahol töltöd.
Célszerű Bluetooth fülest használni és vezeték mentes töltéssel tölteni. Akkor nem fogod piszkálni a dugajat.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#44) kardos1993 válasza snecizero (#43) üzenetére


kardos1993
csendes tag

Szia
Köszi a részletes leírást. Esetleg egy pár képet tudnál küldeni?
Antutu tesztröl esetleg?
Hol vetted? Garancia?
Köszi a választ.

(#45) snecizero


snecizero
senior tag

Képet később rakok fel !
Antutu pontszám 184000
Bangadoo kínából lett rendelve.
Egy tag vette így és én tőle vettem.
Garancia így sajna nem igen van.
Magyarországon
86000 ft van online weboldalon.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#46) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Sajnos témát nem találtam doogee telefonhoz.
Így gondoltam ide írom:
Lenne 1 doogee x95ös mobil.
Már 4 db-ot is rendeltem családnak,ismerősnek.
De most látok ilyet először:
Hogy ha telefonon van híva t-mobile szám,kicsörög párszor(max 10 másodpercig) aztán átvált hangpostára.
Már ha lenne,mert nincs hangposta bekapcsolva.
Beállításokban 1 hangpostát láttam,és nem találtam beállítást erre.
Valami elkerülte a figyelmem,vagy t-mobile lenne ilyen 1 f0s?
Köszönöm az infót.

Avatar

(#47) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Sziasztok! a hétvégén navigáció közben kikapcsolt a telefon és ez a képernyő fogad. A rebootra menve még factory reste után is csak ez a képernyő jön vissza.[kép]

van ötlet mit tehetek?

előre is köszönöm a segítséget

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.