Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem gondoltam volna, hogy az RGB-n túl is lesz valami, ami a giccses fogalmat új szintre tudja emelni az IT-világban....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) tzolosch


tzolosch
csendes tag

Az a hűtőborda szépnek számított? Mindig úgy érzem hogy innen már nincs lejjebb, erre tessék... A számtech-boltok kirakatát lassan lehetetlen megkülönböztetni egy bizsuboltétól

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

„átlátszó panel mögé rejtett az RGB LED-ek által” - Jézusom! :Y Egyre rosszabb a google fordító, nem csak napokat késik. :((( Nem bírtam tovább olvasni. :B

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) Fecogame


Fecogame
veterán

Eme csodás hűtőborda nélkül is kapható? Plusz pénzt fizetnék érte, csak hogy ne legyen rajta.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) donki


donki
aktív tag

Mi lehet fontosabb egy memória esetén, mint a stabilitás? Csak nem az rgb ledek?

(#6) siposz


siposz
aktív tag

Stricirokokó memória. Ezt is megértük.

(#7) Tomcat


Tomcat
őstag

Ennek nagyon sukár lett a kinézete. :)
Kíváncsi lennék hogy ki rak a gépébe ilyen giccses valamit. Ha a körítés nélkül is kapni lehetne akkor érdekes lenne mint alternatíva, mert egyébként jó mint memória kit.

Tomcat

(#8) tibaimp válasza Tomcat (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igazad van, az ilyen borda nélküli változatára nagyobb lenne a kereslet!

Amúgy, miért/mikor jó az ilyen alacsony késleltetés?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) D.Va


D.Va
senior tag

Nem értem minek a kinézetet fikázni, ennek is meg van az a terület, ahová passzol, és ahova ez illik, és ahol jól néz ki. Itt van 2 példa.
De bármilyen steampunk, vagy artdeco stílusú PC modban jól mutatna.

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

"Mindehhez 1,5 V-os feszültséget kell használni." :Y

Köszi, de nem kell!

-RARA-:
+1, szerintem is jó lehet egyes konfigokba, kár fikázni a kinézet miatt, pláne, hogy lehet másért is. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) koko52 válasza D.Va (#9) üzenetére


koko52
veterán

:Y mára ölég a zinternyetbű...

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#12) Pipó válasza D.Va (#9) üzenetére


Pipó
őstag

Azt az egyiptomit majd ha 200 év múlva megtalálják a földben, rácsodálkoznak, hogy némá' ezek már akkor is ilyen termoszból ittak!

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#13) Csupingo


Csupingo
veterán

Jaja, kim kardashian, párizs hilton, puffdaddy vonalon el tudom képzelni, vagy a királyi családban.
Viccet félretéve, azért pár moddolt gépbe is beférhet persze.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#14) apatyas


apatyas
Korrektor

Nem vagyok túl meghatva a paraméterektől.
"Ráadásul, ha még kisebb késleltetés kell, akkor van egy külön profil 3200 MHz-re is, ahol elérhető a CL 14-es beállítás."
A filléres G-skill Aegis 3GHz-es kitet is 14-17-17-akármin hajtom, és csak 1.35V-on. Ha ehhez arányosan nem lesz sokkal drágább, akkor elmegy mint lehetséges n-edik alternatíva. Az igaz, hogy az Aegis csak 2*8GB ez meg 4*, de az a része nem a memón múlik hanem a proci memvezérlőn és alaplapon, hogy négy modullal is 'megszólal-e' akkora frekin.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#15) ipatch1895


ipatch1895
csendes tag

Most nem azért, de ezek tényleg olyan nagyon jó speckók?
3466-os 2. gen. DDR4 Fury RAM-ok mennek CL16-tal, és az egy igen olcsó megoldás. Ahhoz képest nem sokkal jobb.

(#16) koko52 válasza ipatch1895 (#15) üzenetére


koko52
veterán

A csúcsok mindig drágák, pont ez van vga fronton. 10-20%ért dupla pénzt is lehet adni
Nekem 4*8 Aegis (2*19 000ft-volt) 3200 cl16-on vígan megy. Van akinek 3200 Cl14-en, tehát hozza eme csoda szép példány egyik XMP-jét.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#17) TIT


TIT
veterán

XMP-nek is mennie kell ha a proci és a lap tudja.
Mégis ennek mi az xmp-je 3200Mhz?

(#18) Sinesol válasza Tomcat (#7) üzenetére


Sinesol
veterán

Azért ez messze van a giccstől, le kéne már szokni erről, hogy ami aranyszínű az csak giccses lehet.

(#19) mepet


mepet
addikt

wow, roma ram! :C

(#20) koko52 válasza TIT (#17) üzenetére


koko52
veterán

Néha mégse megy. Ezt minden gyártó leírja neked apró betűsben. De van is rá eset nem egy, hogy nem mennek.
Ennek két xmp-je is van. A 3200 Cl14 és a 4000 cl15.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#21) koko52 válasza Sinesol (#18) üzenetére


koko52
veterán

100/99 embernek giccses. A 100. embernek magasan van az ingerküszöbe. Ez pl nálam a giccs skálán 10/9.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#22) TIT válasza koko52 (#20) üzenetére


TIT
veterán

Akkor nekem szerencsém van a corsair ramokkal a 10 éves giga lapban,de havernak is megy.
Mondjuk ha a lap 4000-et is tud akkor a 3200-őt röhögve tudni kell.

(#23) Sinesol válasza koko52 (#21) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem valami elfojtás miatt lehet, az emberek mindig szerették köpködni ami drága, az aranyszin olyasmi lehet, mint a bikának a vörös posztó...

(#24) koko52 válasza Sinesol (#23) üzenetére


koko52
veterán

Én kérek elnézést:

Inkább a menőzés, arcoskodás, kivagyokén jelképe lett az arany. Lásd fekete rapperek, cigányok, arabok. Normális ember nem hivalkodik ilyen baromságokkal. Mikor láttál híres gazdagokat (Bill Gates, Rotchild, Zukereberg, Csányi stb ilyen szarokban meg lógó pár grammos felfújt szarokkal? Az ember ezek miatt zsigerből undorodik. Valóban sztereotípia lett. Mint fiúkon a kék lányokon a rózsaszín. Bár ma már az is elferdült.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#25) Cifu válasza koko52 (#24) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az amerikai bűnözőknél azért szokás az aranyékszer (szőrmebunda, kígyóbőr cipő és társai), mert azt a rendőrség nem foglalhatja le valami hülye szabályozás miatt. Ez nem új dolog, az 1920-as években indult. Emiatt a pénz ékszerekben tartása normális és bevett formula lassan egy évszázada arrafelé. Ebből fakad, hogy a gazdaság, sikeresség kimutatása is ebbe az irányba ment el - ha tele vagy arany ékszerrel, akkor sikeres vagy. Legalábbis az üzenet ez kifelé.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Lassan alakul a dolog. Én zebracsíkos ramokat keresek, ha valaki tud ilyenről dobjon egy linket, köszi.

(#27) Victorio


Victorio
aktív tag

Jáj de sukár drága tesvéreim :))

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#28) menpee


menpee
aktív tag

Áhh, nem gémör, nem is kell.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#29) Synthwave válasza Graphics (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért élőben elég csecse.

Meg bitang RAM-ok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A 3200/CL14-et eddig is tudta a G.skill, igaz nem volt csillámpóni karácsonyfa rajta, csak sima, és elég volt neki az 1.35V is.

(#31) koko52 válasza Synthwave (#29) üzenetére


koko52
veterán

Én el is fogadnám, mivel zárt házam van. Egyébként le lehet melegíteni ezeket a bordákat hőlégfúvóval.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#32) Synthwave válasza TIT (#22) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

2009-ben DDR4?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) Synthwave válasza koko52 (#31) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan, barbárság. Jó ez így, meg léteznek ezüst bordázattal is Royalok, azok kevésbé hivalkodóak.

Ami poén még, az a doboza; olyan, mint egy ékszeresdoboz, és még egy Trident Z Royal feliratú, mikroszálas törlőkendőt is adnak hozzá. Nyilván nem ezért veszi az ember, de mindenesetre jópofa. Az Arctic lapomba simán jöhetne egy 3200@CL14-es silver kit; nem hajtanám el, aki a csomagot hozza. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) Pugna válasza koko52 (#24) üzenetére


Pugna
kezdő

A Tassel lofer cipőt szokták makkosnak csúfolni, nem az ilyen ködvágókat. Pedig a Tassel lofer egy igazán stílusos univerzális cipő, csak valahogy a magyar utcakép totálisan szembe megy a bevált férfi eleganciával. Nálunk még mindig a műszál, a műbőr, az autós táska, a nylonszatyor az edzőcipő, a rövid ujjú ing meg a méretpontatlan ruhák a divat. Jah, meg a megrogyott fehér frottírzokni. Amúgy jó kép, nagyon tanulságos. Az úriember nem tudja hogy bizonyos szint felett már ciki hogy látszik a logo meg a felirat. A memória jó lenne, de olcsó hatást kelt. Hyper X predator ramokat használok, szerintem ez sem tudhat sokkal többet.

(#35) Sinesol válasza Pugna (#34) üzenetére


Sinesol
veterán

Valahogy nem talalkozok ezekkel a dolgokkal, pontosan hol ez az utcakep? Mondjuk nejlonszatyort meg rovidujju inget lehet latni gyakran, de az kb ugyanugy van barhol EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#36) TeeBee73 válasza Sinesol (#35) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mátészalkán. :P

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.