Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Valahogy a reklámnéni nem nagyon élvezi az írkálást, nagyon a távolba néz... :)
Ötletnek jó a toll, azért én kíváncsi lennék rá élőben is, no meg az árán lehetne egy picit faragni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) Chosen


Chosen
addikt

Ezt nem értem. 180$ az 500GB-os SSD, de a kisebb 80GB-os változat 400$?

(#3) kelzsoca


kelzsoca
félisten

egy 150 MHz-es ARM processzorral

Most már a tollak is okosodnak :DDD

https://vertigostore.eu

(#4) TexT-BoY válasza Móci (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem jöhet, akár holnap, hol lehet átvenni?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) Khaal válasza Chosen (#2) üzenetére


Khaal
őstag

500 GB-s változatban nem SSD van.

(#7) Bici


Bici
félisten

Ez a toll akkor tetszene igazán, ha olyan érzékeny hegye lenne (nyomásra és döntésre is), hogy kiváltson egy komolyabb wacoom táblát.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#8) Zolás


Zolás
addikt

És ha a kedves júzer elfelejti a titkositás jelszavát? 3próba és törlödik a rajta lévő anyag? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A hardveres titkosítás a merevlemeznél mit takar? A tok tudja, vagy a vinyó? És oké, külső behatást érzékel és törli az adatokat. Aha és ha nincs áram alatt? És ha a benne lévő vinyón cserélek elektronikát? Vagy csak úgy egy Kürt-ékhez hasonló tudású rosszarcú gyerek szedi le az adatokat?

A toll érdekes, mondjuk egyetemen jegyzetelni. Vajon a sortöréseket is érzékeli? Ja, és a tintapatron milyen bele?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) ngabor2 válasza macilaci78 (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó eséllyel lakik benne egy akksi, ami elég nagy kapacitású egy törléshez/olvashatatlanná tételhez.

(#11) Muton válasza ngabor2 (#10) üzenetére


Muton
addikt

ahhoz, h törölj egy vinyót, nem kell vagy 5x wipe-olni? ami meg vagy egy napos meló? addig meg 58x szétszedik, ha gyémántból van, akkor is

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#12) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Ez a toll marhára érdekelne használat közben. Lehet meg is lesem ebayt h van-e, bár az ártól nagyon félek... :W

(#13) ngabor2 válasza Muton (#11) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha titkosítva van, akkor szerintem elég random módon minél több helyen megváltoztatni... onnantól visszaállíthatatlan.

(#14) eBeni


eBeni
tag

Már csak az az apróság maradt ki, hogy speciális papír kell hozzá...

Ja és csak az USA-ban árulják....

(#15) macilaci78 válasza ngabor2 (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

200 gigányi átlag 2 megás dokumentumhalmazt hány helyen is kell random módosítani, hogy gatya legyen? Ez mennyi idő? Akkor már Misson Impossible inkább és az egész köddé válik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) Gabesz84 válasza macilaci78 (#15) üzenetére


Gabesz84
őstag

elég ha a tok törli saját memóriájáról a titkosító kulcsot, ahhoz nem kell sok energia, elég hozzá egy gombelem is. Onnan kezdve az életben nem nyered vissza az adatokat. (feltéve ha eléggé erős az a titkosítás, mondjuk egy jó nagy mondjuk 1024 bites kulccsal dolgozót :) )

(#17) atike


atike
nagyúr

Király cuccok! Nekem nem lesz ilyen soha... :) Sajnos... :(

(#18) kariad


kariad
senior tag

Jó kis kémtol! :C Aztán ha megrendeled, úgy jársz mint a Pali a tv-ben elkobozzák és még be is perlik hadászati cikk használatáért!! :K

(#19) demagóg válasza macilaci78 (#9) üzenetére


demagóg
aktív tag

Mindkét titkosítás elterjedt. A mai vinyók szinte mind alapból tudják csak a HW tervezők nem használják ki a vinyó beépítésekor. Emellett elterjedt a külső chipes titkosítás is, ekkor is (szinte) realtime megy a ki-be kódolás. Vinyónál villany csere nem segít, mert a villany a mechanikával össze van rendelve. De nem titok, hogy a neten is vannak cégek akik (nem ingyen) segítenek az "elveszett" jelszó esetén a vinyó kikódolásban. Ennek oka, hogy egy-két gyártót leszámítva mindenki trehányul implementálja a titkosítást. Ezért jelenleg a legjobb megoldás a külön chipes titkosítás, ha valakinek ez kell és a többi hagyományos módszer nem jó neki.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#20) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Origin Storage Data Locker törli magáról az adatokat ha piszkálják. Ez tetszik.
Csak nehogy úgy járjon a használó, hogy leejti valahonnan magasról és az meg "megijed", hogy baj van és törli magát..... :D
Jó ez sz@r volt egy kicsit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.