Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem semmi...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) gabe_


gabe_
őstag

Köszönjük az újabb részt :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Koszi! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Az orosz stewardess nőn jót nevettem, van egy stílusa. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Csak tegnap este lattam meg a posztot, rogton az elejetol vegig is olvastam. Tetszik a stilus es a sztori is. Kicsit "Tesco titkok"-ra emlekeztet.

Varom a tobbit is!

Hany szazalekban mennek el az emberek nyugdijba/valtanak munkat mielott lebuknanak? Atlagban mennyit keres egy rakodo es csoportvezeto, valamint ehhez mennyi kiegeszitest terveztek (mert irtad, hogy megvolt a havi limit)?

(#6) extasymajom válasza Kasya (#5) üzenetére


extasymajom
tag

Eddig egy embert ismertem aki önszánrtából hagyta ott a rakodókat és keresett másik munkahelyet. Ő nem bíreta a nyomást. A legtöbb ember lebukás miatt esik ki. Vagy azért mert cserélődik az őt alkalmazó cég. Ez is gyakran előfordult az elmúlt években. Nyugdíjba csak az öregek mennek akik régen rakodók voltak és most már biztonságos műszakvezetői beosztásuk van.

Egy rakodó fizetése 2000 körül ennyi volt:

Órabér 200ft ( Anno a Malév 2000ft-ot adott óránként de a rakodókat alkalmazó fejvadász ABC kft ebből összesen 200ft-ot továbbított.
Súlypótlék 7ft/Tonna.
Délutános és éjszakai valamint hétvégi pótlék.
általánosan el lehet mondani, hogy ma a minimum felett keresnek kb 10%-al. De ez eltérő lehet a pótlékok miatt.

A csopvezek közepes fizut kapnap, plusz jut nekik a brigádoktól is szépen. Ők ma is megkeresik a 3-400 ezret havonta minimum. Ót kihalásos alapon megy a staféta válltás.

Amiről tudok és a legalacsonyabb fizu volt az egy 28 napos februári hónap amikor 21000ft landolt aszámlán.
Ez kb 2004-ben volt.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.