Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

:))

(#2) C4mp3r


C4mp3r
addikt

vinnyogva olvastam vegig, kosz hogy leirod ezeket. egyik topicban emlitetted, hogy mar konyvon is gondolkoztal, az biztos, hogy en elorendelnem :)

(#3) mqm


mqm
senior tag

JO és az író kezd kicsit összemosódni.. Amúgy jó olvasnivaló! Várom a következő részt.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#4) extasymajom válasza mqm (#3) üzenetére


extasymajom
tag

Ami igy (-) kezdődik azt mind Jo mondja. Vannak sztoryk amik nem vele történtek de az egyszerűség kedvéért Jo meséli el. Bonyolult lenne bezavarni azzal hogy ennek meg annak az ismerőse mesélte. Joval történt és kész.

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyszer hívtak a reptérre rakodónak. Már örülök neki, hogy nemet mondtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Azért az vicces, hogy mikor először utaztam repülővel, olcsó kínai sporttáska volt a poggyászom, na mondom lezárom gyors kötözővel a cipzárat, ne nézegessenek bele. Az egy dolog, hogy előző bejegyzések szerint 0,5 másodperc kinyitni, de én még a gyors kötözőt is fordítva dugtam össze. Azaz mikor megérkeztem le akartam vágni erre simán széthúztam. :C

(#7) extasymajom válasza kmisi99 (#6) üzenetére


extasymajom
tag

Az én személyes kedvencem az a tag aki a pilóta táskájának arany színű számzárja mellé belekarcolta mindkét oldalra a kombinációt. Hát azt megnéztem volna magamnak :Y :Y

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#8) kmisi99 válasza extasymajom (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

Fantasztikus. :C Vannak hülyék.

(#9) extasymajom


extasymajom
tag

Akit érdekel a folytatás: kint az 5. rész.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10) extasymajom


extasymajom
tag

Akit érdekel a folytatás: kint a 6. rész.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.