Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Expulso


Expulso
tag

A nagy változás

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

Az eddigi továbbjutókból senki nem érdemli meg, hogy az " év hangja legyen ". Szerintem elég gyenge a felhozatal. Aki megérdemelné az meg nem jelentkezett :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Hulladék egy műsor...

Oda mentem, ahol vagyok!

(#4) Expulso


Expulso
tag

#3) Tomaaasz - velősen fogalmaztál, köszönjük észrevételed.. :D

személy szerint szívesebben nézem mint a konkurens csatorna "az elmére jó hatással bíró" esti műsorát. :DDD
bevallom eleinte én is szkeptikus voltam ezzel a tehetségkutatóval kapcsolatban, de aztán az 5. széria alkalmával egykori barátnőm fanatikussága megváltoztatta a véleményem.
nevezetesen, mert sikerült elrángatni egy, a finálé előtt "találkozó a döntősökkel és a többiekkel" bulira, ahol végülis elég jól szórakoztunk.

így a műsorindulás (szereplőválogatáson alakított) "performance"-eken való nevetés átcsapott érdeklődésbe.. ne tessék aggódni nem lettem fanatikus, csupán szívesebben nézem azóta a műsort.
(bár meg kell hagyni, néhány produkció még most is keményen a falba tud döngölni) :W

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Ennek a műsornak csak addig van értelme amíg változatos, tehát az eleje.

Amikor már ugyan azt a tíz ember nyomják le a torkunkon hétről hétre hónapokon keresztül az már nem kicsit unalmas.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) danih


danih
addikt

rajtunk is múlik hogy alakul kis országunk pop kultúrája.
:))
Sehogy.

(#7) Expulso válasza kenwood3 (#2) üzenetére


Expulso
tag

üdvözöllek erre fele :R

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#8) Z86


Z86
őstag

Tegnap este időnként beszűrődött a szobámba néhány "dallam" a műsorból (a nők azt lesték), de nagyon rossz volt.

(#9) Expulso


Expulso
tag

a nők"

nagyobb a baj mint gondoltam.. én rendesen várom a műsort. persze csak azért hogy 5 percig nevethessek önfeledt a szereplőválogatás bejátszásain - (ezzel az indokkal álcázom a fanatizmusom, egyébkéntleg") :DD
vagy, csupán gyengébb - romantikusabb periódusban vagyok a tavasz közeledte miatt.
igaz ha kitenném a fejem az ablakpárkány szélére, vagy 4 óra alatt odafagynék.. :Y

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#10) DeFranco válasza danih (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amíg az a három tehetségtelen balf*sz zeneszerző akkordújrahasznosító kisiparos uralja a hazai zeneipart aki, és mindenki szövegét a kulásgeszti írja, addig lehet itt bármennyi univerzumhangja, egyik sem viszi semmire.

Zeneszerző-szövegíró tehetségkutatót a népnek, all-star énekesekkel. Unom már a 40 éves újrafeldolgozásokat, és újralopott részleteket.

(#11) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Hogysehogy?!

[link]

Hamár zenebona, itt a csudálatos zenekarom! ;)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#12) #65675776


#65675776
törölt tag

A bejegyzésben mit keres a kultúra szó?

(#13) Expulso válasza #65675776 (#12) üzenetére


Expulso
tag

könnyen előfordulhat hogy félrecímeztem néhány megfogalmazódott szót :P

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#14) Expulso


Expulso
tag

a Sugarloaf volt énekesével kapcsolatban valakinek véleménye? nekem csak addig ugrott be a neve míg eszembe jutott hogy valamikor nagyon régen volt egy szép, de elég nyomasztó hangulatú száma..
sokáig valamiért a kedvenc zeném volt, többek közt azért mert halvány lila fingom nem volt róla hogy ki énekelte ki magából, mégis tetszett a hangja.

erre most a tv képernyőn megjelenik itt nekem mint egy lelakott (kiélt) 40-es megkeseredett nő
:F
kellett hozzá kb 6 év mire a hanghoz arcot is tudtam párosítani - de milyen áron?

meghallgattam így pár év elteltével, és még most is libabőrös vagyok attól a hangtól.

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#15) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

alakul kis országunk pop kultúrája.

Hagyjuk inkább úgy mint a vv-t meg a többi sz@rt.
Kultúra? Cüh, hát az...

De mit keres ott a Bocskor? Mi köze van a zenéhez?! Ilyen mondja meg ki mehet tovább meg ki nem?! Szánalmas, mert ha valamit elért volna a zenében mint pl a Fenyő Miki akkor megérteném. Ilyenek miért nincsenek a zsűriben?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) #65675776 válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert Bocskor bármiben is elért bármit?

(#17) danih válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére


danih
addikt

Bocskor az erőltetett celebesítés produktuma. Utálom őt is, és a rádióműsorát is - rendkívül közönséges. Középsuli elsőben még vicces volt, most már cikinek tartom.

(#18) Dany007


Dany007
veterán

Gyatra volt az egész. ValóVilággal és Barátokközttel ellentétben erről nem csak véleményem van, de nézni is szoktam :)
Viszont ahogy látom egyre süllyed a színvonal. A zsűri elég gyatra. Viszont ami még rosszabb, azok az önjelölt énekesek.

Az elmúlt 2-3 adásból maximum 3-4 embert engedtem volna tovább. Jóindulattal. Nem tudom ugyan élőben milyen lehet ezeknek a hangja, de tévén keresztül valami borzalmas. Amelyik jobb volt, azoknak is átlagos vagy az alatti az énektudása. De semmi "megasztáros" nincs egyikben se.
Presser már hónapokkal ezelőtt megmondta a tutit. Ebben az országban már nincs ennyi jó hangú, még fel nem fedezett énekes. Elfogytak na :D Kiudja hány éve megy már a megasztár is. Aztán ott van az X faktor, a csillag születik. Mindegyik évente kitermel 2-3 sztárt. Mert ugye nem csak az első helyezett lesz sztár, hanem a 2.-3. is.

Mindenesetre ez az évad válogató számomra borzalmas. Alig lehetett röhögni a bénákon - olyan keveset mutattak meg belőlük - aki meg valamennyire tudott énekelni, az meg csak simán átlagos volt. Szóval nekem már a válogatáson, illetve a beválogatottak énektudásán / hangján is érződött, hogy szerencsétlen zsűri már nem tudta kit juttasson tovább annyira gyatra volt mindegyik. Illetve annyira nem volt kiemelkedően jó énekes. Na ebből is csak az érződik, hogy ez a műfaj itthon most egy 8-10 évre kiégett.

Pedig az elején nem volt rossz! Találkozhattunk tényleg jó hangú énekesekkel - igaz világszinten egyik se ért el semmi érdemit és szerintem nem is fog -. Plusz a zsűri Presserrel azért mégiscsak kompetensebb volt, mint most.

(#19) Sub-ZeRo válasza #65675776 (#16) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát amennyi bulvárt olvasok, nem igazán emlékszek ilyenre.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) #65675776 válasza Sub-ZeRo (#19) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bulvárból nem is derül ki, hogy ér-e valaki bármit is...

(#21) Expulso válasza #65675776 (#16) üzenetére


Expulso
tag

max. annyit hogy ismert rádiós személyiség.. ennyi.

másfelől majdnem kijött a kajám a legutóbbi adásnál amikor jött valami csaj hogy már vagy 3 napja kint kellene lennie az apjánál földönkívül" meg hogy ez olyan út amit utólag már nem pótolhat.. és ugye nem engedték tovább (nagyrészt mert a lelkem olyan bűn hamis volt) aztán jött valami Gerenda nevű kölök aki még annyit sem énekelt mint az említett fürtöske" és lám, mégis továbbment 3 szavazattal..
mert az apja valami országosan ismert ember, ?! kérem én - ki a tököm az? :DDD

aztán megérkezett a lány aki összetákolta a vonatjegyet és aratott, ott már a sírás kerülgetett. :W

..és ím, mai gyöngyszemünk - menő Jenő!

"..hogy sztár lett, de a WC-én a fingomnak is jobb hangja van mint.. Hajrá Jenő!"

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#22) Expulso


Expulso
tag

jól felhígultunk itt két rész alatt.. :DDD

ki várja tűkön ülve nívós hazai előadóink produkcióit?

ne felejtsétek, holnap este! lábakat összekulcsolva halántékon gyöngyöző izzadtsággal. :Y

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#23) Expulso


Expulso
tag

látom a tegnap esti adás sem hagyott mély nyomot senkiben.. nos én épp most készülök nekiülni, hogy megnézem.. izgulok is mint állat :DDD
bízom benne hogy azért a végén nem kell idehánynom.

..egyébként akartam már kérdezni.. szerintetek "módi" hogy itt magammal beszélgetek? ;]

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#24) Sub-ZeRo válasza Expulso (#23) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem nem "módi" inkább egy orvost keress fel. ;]
Ja, lassan 5 éve nem nézek tv-t, így nem is hagyhat bennem mély nyomot. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25) Expulso válasza Sub-ZeRo (#24) üzenetére


Expulso
tag

ki mondta hogy tv-n köll nézni, há melyik bolygóró gyütté? :Y

;]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#26) Dany007 válasza Expulso (#23) üzenetére


Dany007
veterán

Én néztem de a végére elaludtam.
Katasztrófa volt az egész. Az a mankós nő viszont igen jó volt. Az egyik legjobb akit az elmúlt 3 adásban láttam. Naná, hogy nem szavazták be.
Ellenben megint azt tapasztaltam, hogy akiket beszavaztak azok is bénák. De legalábbis semmi kiemelkedőt nem nyújtottak.

Az eddigi részekben azért már a válogatókon éreztem 1-1 embernél, hogy igen ez tudhat valamit, ez jó lesz. Most meg semmi. Mindegyik átlagos huszadrangú énekhanggal.

Most azt tervezem, hogy megnézem a következő adást, aztán ha az is ennyire gagyi lesz akkor nem kínzom magam többé.

"..egyébként akartam már kérdezni.. szerintetek "módi" hogy itt magammal beszélgetek? ;]"

Szerintem nem. De ez is azt mutatja mennyire érdekli az embereket ez a téma... (szarkazmus)

(#27) kenwood3 válasza Dany007 (#26) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor pont arról az egyről maradtál le aki jó volt, Ő énekelt legutoljára :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#28) Expulso válasza Dany007 (#26) üzenetére


Expulso
tag

mankós nő"?!

há mi lesz itten.. neki kéne állni megnézni, de ha így haladok ebből nem sok lesz. és még tápolni is kéne valamit.. (csak hogy legyen mit hánynom) :D

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#29) Dany007 válasza Expulso (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Huh, bocs. :D Elfelejtettem, hogy még nem láttad. Majd kirakom a Spoiler feliratot :)

@kenwood3:

Tényleg nem emlékszem a végére. =/ De amúgy neked pl mi a véleményed az eddig bejutottak többségéről? Mert nekem tényleg úgy tűnik, hogy az elmúlt részekhez + X factorhoz képest sehol sincsenek...

(#30) kenwood3 válasza Dany007 (#29) üzenetére


kenwood3
őstag

Az, hogy a 24-ből egyedül csak az az 1 csaj volt jó akit fentebb említettem. A többi szerintem nem volt kiemelkedő :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#31) Dany007 válasza kenwood3 (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Na az f***a. Én meg pont azt hagytam ki. Esetleg van róla valami youtube link? Csak erről a csajról?

(#32) kenwood3 válasza Dany007 (#31) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha az előző megasztárokat nézted, akkor ismerős lehet majd, mert már harmadjára jelentkezett [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#33) Expulso válasza kenwood3 (#32) üzenetére


Expulso
tag

szeretjük ezeket a visszatérő mókusokat..

jöhetnek még a videók.. akár előző szériás gyöngyszemek is. :C

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#34) Expulso


Expulso
tag

most pedig megyek és leülök a "show" elé. :Y

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#35) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megasz*r 6?

tehetségteleneket bírálgat három tehetségtelen.

van benne logika, mint az alkoholmentes sörért játékpénzt elv. :K

csak az a baj, hogy az ESC-n is ez alapján ítélnek meg minket :(

(#12) daa-raa +1

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36) Expulso


Expulso
tag

nos! közel két nap hánykolódás után eljutottam a legutóbbi rész végére.
..először kezdjük "Gliss-Kur" haja fényes lesz reklámunkkal - feltétlen szükséges. :W

első verzenysőnket a másodikkal egyetemben "kukáztam" volna haza kemény kritikával.. auditív típus vagyok ERŐSEN, így tudom mit jelent hallani.. :P
tenném ehhez, a legtöbb új önjelölt énekes vadul domborított - újfent. nemhogy hánynom, fosnom kellett némely színvonalas előadás hallatán.

természetesen számoltam ezúttal - 4 "jó hangú" énekes volt akit két akkord után küldtem volna haza anyu szoknyája alá. (pl Ákos-t éneklő versenyzőnket - IGEN őt!) :Y
..majd jött Virág jelenségünk, és alázott. "legkevésbé a hangoddal volt bajom..." (Falusi Mariann) ;]
a zsűri rögtönzött éneklése pár pillanatra megnyugtatott - pillanatnyilag-ra" :D
..és jött "mankós" néni..nálam bezzeg tarolt "hangrepertoálilag" - hogy? :Y ..komolyan tényleg jó hangja volt!
..majd színre lépett Gergő Tamásiból, enyhén homokozós jellemmel (vizet kortyolva, csak hogy ki ne száradjon a szája) sikerét koronázta tömören részemről a nagy semmi.
aztán Csór-i haverunk "Portland - Oregon-ból" bulit kért és tovább ment.. :W hogy hova minek, fingom nincs.
..KriszRudi tanítványa fülbetapasztva aratott - szó szerint itt már fostam a plafont. ;] :W
Pitti Kati is belépett vele kapcsolatban a pénztárcájába - és lám' megköszönte, majd Bocshhkor megjegyezte hogy simán elhiszi, miszerint előbb említett két "sztárunk" volt a hölgy tanítómestere..

Adrienn szvsz legjobb volt ebben a részben.. borzongó mély hangjával, (fej felett pukkanó szívbuborékjaival) nálam vitte a műsort.
"Mirella" apukája megérdemelten gyűjtötte be sztárfotóját, megható történet volt.. bár egy kalap kakát nem ért. :DDD
..majd lófogú Gigi (valahol láttam már ezt a fruskát, vagy csak ismerős a neve) szintén bizonyított.. nem volt rossz, lesz mit pofozni rajta.
..és ha jól sorakoztattam fel, a végére is értünk.

Minden esetre annak örülök, hogy egy "valamilyen srác" személyében nagyot fogunk hallani a közetkző részben.."remélem"

szóval összefoglalva ismét..nemhogy hányni, de fosni is sikerült.

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.