Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Akkor vége a kereszténységnek. Ha az összes pap börtönbe kerül, akkor lehúzhatják a rolót. ;]

(#2) Klaus Duran válasza Simi87 (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Erröl nekem miért a South Park jutott vajon eszembe? :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Simi87 válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Mert abban is valós élethelyzeteket mutatnak be, "kicsit" túlspilázva. :DDD

(#4) daczkó


daczkó
aktív tag

Nagyon rá vagy kattanva erre az anonymous "hacker" témára. Csak nem letöltötted a LOIC-ot?

/ignore wwenigma

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:

...folytonos nagybetűs írásmód...

Created by alapelvek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) Dhampir válasza Simi87 (#1) üzenetére


Dhampir
félisten

Gondolod, hogy csak egyes keresztények vannak benne?
Ez az elfajulás nem vallási természetű, hanem inkább biológiai-lelki jellegű, sokféle hátterű résztvevővel.

Figyelmedbe ajánlom az "Ilyen az én papom" honlapját.

Böjte Csaba dévai ferences megelégelte, hogy a sajtó szinte kizárólag olyan papokról ír, akik ifjúság elleni súlyos bűnökkel vádolhatók, és eközben a keresztények megszégyenülten hallgatnak, pedig a papok és szerzetesek kilencvenkilenc százaléka minden tiszteletet megérdemlő, hősies és áldozatos munkát végez világszerte.

(#7) daczkó válasza Dhampir (#6) üzenetére


daczkó
aktív tag

A muszlimok 99%-a nem terrorista, mégis azt hiszi az emberek 99%-a, hogy a 99%-uk terrorista. Ez egy ilyen biznisz

/ignore wwenigma

(#8) Dhampir válasza daczkó (#7) üzenetére


Dhampir
félisten

Erről van szó, másfelől pedig a média "egyoldalúságáról" is.

(#9) Franklin


Franklin
addikt

"bűncselekményeikre bizonyítékot találjanak"

És ezt hogy?

Aki elkezd ilyen tartalmak után kutatni, esetleg "beépül" egy ilyen hálózatba, hogy lebuktasson másokat, az maga is bűncselekményt követ el, nem?

Utána pedig ki dönti el, hogy valódi elkövetőről van szó vagy csak segíteni akaró lelkes aktivistáról?

"Bocsánat, én nem pedo vagyok, csak azért töltöttem le ilyen anyagokat, hogy megnyerjem a bizalmukat, beépüljek és segítsek az Anonymousnak lebuktatni őket..."

Megértem azokat, akik segíteni akarnak a bűnüldözésben, de azért nem biztos, hogy ez a legcélravezetőbb módja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.