Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Tehát gyakorlatilag a youtube-t, a facebookot és a twittert dosolják? Van ám ész :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

az anonymusnak semmi köze nincs a hekkerekhez. gyak ddosolni tudnak csak, ahhoz hálót már bc-ért is kapsz, ez nem teljesítmény...

(#3) Exil3s válasza DeltaPower (#1) üzenetére


Exil3s
csendes tag

Javítva, fogalmazási hiba volt. Szorri Dzsent !

10 emberből 6 az 4

(#4) creation válasza DeltaPower (#1) üzenetére


creation
senior tag

youtube kivételével egyikért sem kár ;]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) CaNNa3IS válasza creation (#4) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

+1

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#6) daczkó


daczkó
aktív tag

A ddosolás (lenyomni egy akció gombot) mióta számít hackerkedésnek? Ha 3 téglát egymásra rakok, akkor én már építész leszek?

/ignore wwenigma

(#7) Exil3s válasza daczkó (#6) üzenetére


Exil3s
csendes tag

A köznyelvbe így integrálódott be. Lehet ellene harcolni, de egy írásban említsd ezt meg jobban....
Nem mellesleg véleményem szerint annak számít. Minden annak számít ha te tudod hogy mi zajlik mögötte. Valamilyen formában ez is egy ilyen formájú tevékenység, hiszen kitalálták s folyamatosan fejlesztik a metodikáját az eljárásnak.

10 emberből 6 az 4

(#8) #56573440 válasza Exil3s (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mit fejlesztenek pontosan a ddosolas mint eljárás metodikajat? Hogy fejlesztés a brute force módszert tovabb? Kíváncsi a tettel kerlek magyarázd el

(#9) creation válasza #56573440 (#8) üzenetére


creation
senior tag

Igyál még egy pohárral és fogd rá a nyuszira ;] :U :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#10) Exil3s válasza #56573440 (#8) üzenetére


Exil3s
csendes tag

http://www.incapsula.com/ddos/ddos-attacks/

https://www.rivalhost.com/blog/12-types-of-ddos-attacks-used-by-hackers/

http://resources.infosecinstitute.com/layer-seven-ddos-attacks/

http://www.thewindowsclub.com/ddos-distributed-denial-service-attacks

10 emberből 6 az 4

(#11) daczkó válasza Exil3s (#7) üzenetére


daczkó
aktív tag

De akkor ezzel a logikával, ha frissítem a windows-t mr hekker lettem.

/ignore wwenigma

(#12) #56573440 válasza Exil3s (#10) üzenetére


#56573440
törölt tag

ohh én egészen tisztában vagyok azzal hogy milyen módszerek vannak... a kérdés az, hogy ezek közül mondjuk melyik kifejlesztése köthető az anonhoz mint szervezethez. jah hogy egyik se? akkor továbbra is áll a kérdés: miért hekkerek azok, akik egy ismert tool-al megborítanak egy oldalt egy kattintással? nagyobb hacker olvasatomban az, aki egy aktivátort futtatva beregeli a winrart...

(#13) #56573440 válasza Exil3s (#10) üzenetére


#56573440
törölt tag

érdekes ez a komment valahogy dupla lett...

[ Szerkesztve ]

(#14) #56573440 válasza creation (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

creation: ohh bocsáss meg ha a telefon autocorrect nem mindig tökéletes. elmegyek érte az anyámba megígérem legközelebb... és neked mi a mentséged? kell a ranghoz a komment vagy szimplán azzal akarsz itt nagyarc lenni hogy személyeskedés indítasz bárkinél? minden esetre szép volt, még sok ilyet :C

(#15) creation válasza #56573440 (#14) üzenetére


creation
senior tag

Ne haragudj, hogy egy apró tréfát, túl élesen és személyeskedve fogalmaztam meg. De sajnos nem tudhattam, hogy miért írtad úgy amit írtál, ahogy írtad. :R

Nincs mentségem. nem tettem off topicba, sorry. Legközelebb jobban figyelek a saját gerendámra :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16) Exil3s válasza #56573440 (#12) üzenetére


Exil3s
csendes tag

Az, hogy kit minősít a mai köznyelv hackernek, vagy valójában ki az egy olyan kérdés, amelyet a végtelenségig feszegethetünk. Elégedett lennél ha a script kiddy megnevezést tettem volna az írásba ? De nézzük a másik oldalról. Mivel egy ilyen csoportról beszélünk és sejthető, hogy nem ez a legnagyobb dolog amire képesek, hanem ismerik a téma minden fortélyát így igen osztály idegen kifejezés lenne az előbbi.

Kérlek, hogyha mindenáron bele szeretnél kötni a szövegeim megfogalmazásába vagy tedd priváttá és célozz meg vele engem, vagy tartsd meg magadnak. Nincs azzal semmi baj ha neked nem tetszik valami, de nem biztos hogy az olvasó kíváncsi lenne erre.

Örülök az építő jellegű kommentelésnek, a vitának mégjobban. De ez már nem az a kategória.

10 emberből 6 az 4

(#17) #56573440 válasza Exil3s (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

"és sejthető, hogy nem ez a legnagyobb dolog amire képesek, "

majd ha nem sejthető csak hogy mire képesek akkor beszélgessünk még róla. addig arra képesek amit eddig megmutattak, és az semmi, gyak egy barék bc-ért te is vehetnél magadnak zombihálót ilyen célra 3 perc alatt.

"Kérlek, hogyha mindenáron bele szeretnél kötni a szövegeim megfogalmazásába "

jah nemkem azzal van bajom de ezt már leírtam, hogy ne hívjuk már hekkereknek az unatkozó tiniket akikről csak sejteni lehet hogy talán tudnak mást is, de az eddigi támadásaikkal kb semmit nem igazán értek el. jah lerohasztották pár multi meg unszimpatikus cég oldalát, rendszerét. és, jobbak lettek, más lett valami? számomra az egész csapat az unatkozó feltűnési viszketegséggel megáldott tinik gyülekezete.

a vitával meg nincs gond, ez egy nyílt fórum, azért van, nem a személyed ellen irányult a dolog hanem úgy az egész anon kupac tetejére ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.