Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rwu


rwu
tag

Hajrá!!!!

S22U*hondacivic*

(#2) Jakuu


Jakuu
őstag

Hajra es sok sikert.
Mondom ugy, hogy en kb 15-20 ev aktiv dohanyzas utan szoktam le es mar kozel 10 eve nem dohanyzom.
Minnel korabban teszed le, annal jobb lesz neked, mert iszonyat kikeszitette a gyomrom es a fogaimat.
Igaz hala istennek igen konnyeden szoktam le, semmi segedeszkoz nelkul, gondolom az is segitett abban, hogy egy cigeratta elszivasa utan olyan fajdalom hasitott a gyomromba, hogy majd megorultem es szerintem a hasnyalkamirigyeim osszes sejtje vitustancot jart akkor. A fogak comancait is iszonyuan megterheli sok rossz fogam lett, de miota leszoktam sokkal jobban erzem magam, jobb a kozerzetem es nem mellesleg , rengeteg penzt is sporolok vele, amit ezer mas dologra lehet elkolteni, ami raadasul nem nyir ki hosszutavon.
Szoval mindent bele es gyors leszokast

(#3) Robert07


Robert07
aktív tag

Soke szerencsét!

(#4) valkesz93


valkesz93
csendes tag

Remélem, hogy nem csak valami pillanatnyi fellendülés és tényleg le fogsz tudni szokni a dohányzásról, Hajrá! :)

(#5) Exil3s válasza valkesz93 (#4) üzenetére


Exil3s
csendes tag

Működik a dolog :) Néha vannak nehéz pillanatok de úgy érzem, hogy tökös gyerek módjára túl tudok lépni rajta :)

10 emberből 6 az 4

(#6) waithEard


waithEard
őstag

Legalább napi 3, de sokszor 4 doboz fogyott szintén 15 évig.
3.5 éve, amikor elkezdtem az építkezést (megkaptuk a hitelt) letettem.
Én a dolgot úgy kezeltem, mintha egy rajtam kívülálló döntést kéne végrehajtanom. Nem volt olyan alternatíva, hogy esetleg "mégsem megy". Amúgy a falat kapartam kb fél évig. :) Néha még most is hiányzik.
De a szabadság MINDEN szenvedést megér! Kitartás, sok sikert!

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.