Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Én egy filléres (ha jól emlékszem $2 volt) ebay-es gorillapodot használtam ilyen célra amikor vettem egy 10"-es tabot és nem akartam asztali tartót venni külön :) Nem saját kép, de így volt nekem is használva:

Az külön tetszett, hogy borzasztó egyszerű volt dőlésszöget állítani :)

[ Szerkesztve ]

(#2) ivana


ivana
Ármester

Tok nélküli tab? Szerintem hülye ötlet, annál csak a tok nélküli ereader rosszabb.

(#3) Exian válasza ivana (#2) üzenetére


Exian
őstag

Jogos, ott a pont. Ugyanakkor ehhez a tabletemhez még nem találtam megfelelő tokot, ami tetszene is. Olyat akarok majd, amiben van Bluetooth billentyűzet is, de még nem találtam megfelelőt.

A másik, 7"-os tabletemhez lett rögtön megfelelő billentyűzetes tok. Viszont azt sem szeretem tokban használni...

(#4) sketchifun válasza Exian (#3) üzenetére


sketchifun
senior tag

Pedig kell az a tok.

Én nélküle használtam egyet, 1 hét alatt lenulláztam a kijelzőt.

vettem másikat. ezt ki se csomagoltam addig, amíg meg nem bizonyosodtam arról, hogy a hozzá vett tok képes megvédeni a kijelzőt.

sajnos a fizika törvényei szorozva 7 col, marha magas végösszeget eredményez. és akkor még a 10ről nem is beszéltünk.

egy szó, mint száz, inkánn vegyél állványként használható tokot.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#5) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Én kb 2 éve csináltam ezt: tartó
Egy régóta működésképtelen hősugárzó díszrácsából csináltam, nem rozsdásodik, könnyen állítható a dőlésszög és ennek ellenére elég merev is, plusz szerintem nem is néz ki rosszul. Szinte bármiből lehet tartót csinálni :)
Bár már nem olyan mint amikor megcsináltam, mert párszor már sikerült összenyomni(nem olyan kellemes arra ébredni, hogy a bordáim nyomja a tartó...)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Hát Lenovo Yogának nincsenek efféle problémái! :)

(#7) sketchifun válasza AllTheBest (#5) üzenetére


sketchifun
senior tag

ezazévanmeraluggyálnekockuljál. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.