Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinisi


Sinisi
senior tag

Nem olyan rossz az a valós 10 méter, kíváncsi vagyok, hogy vasbetonos környezetbe mit hoz a távolságra...

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Tehát olcsó műanyag, BT-on sz@r hang mindezt 20k-ért... De azért tapsikoljunk az új trendekhez.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) kolopele válasza Xaels (#2) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mit vársz egy ilyen olcsó vacaktól?

(#4) aelod válasza kolopele (#3) üzenetére


aelod
veterán

Mit ajánlasz helyette?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) Sinisi válasza kolopele (#3) üzenetére


Sinisi
senior tag

Hogy addig kibírja míg váltásra nem szánja a tulaja a fejét... vagy így már túl magas a léc? :-)

(#6) pengwin válasza aelod (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Normális vezetékes fejhallgatót, mi mást? :P
20 ezerért már egész normális darabok is vannak.
Tudom az más kategória és nagyon fehér, de az iPonban kapni QPad QH90-et 18.700 forintért, levehető mikrofonnal, egy egész jó, olcsó HiFi fejhallgatóra építve (Takstar Pro 80). Gyakorlatilag a HyperX Cloud, olcsóbban.
És ezek már vannak olyan visszafogottak, hogy mikrofon nélkül simán ki lehet vinni utcára. Múlt héten láttam is egy srácot a metrón, Clouddal a fején. Teljesen vállalható az a fejes, úgy néz ki, mint egy Beyerdynamic.

Aki meg BT-n akar jó (vagy csak elfogadható) hangot, annak nagyon mélyen a zsebébe kell nyúlnia és sok kompromisszumot kell kötnie.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#7) Dominó85 válasza aelod (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

Aliexpress-en van vagy 4 olyan márka, ami ezt olcsóbban lealázza szerintem. Lásd Bluedio, Ausdom, Sound Intone, Zealot. :K De múltkor volt akcióban Marshall Major II BT 65USD-ért ES (spanyol)-ból és a Hungary is aktív volt. De mivel nekem van egy vezetékes Major-om, így nem vettem meg.

* Péter - 06302461862 *

(#8) kromatika


kromatika
veterán

Szívesen meg hallgatnám hogy szól.

[ Szerkesztve ]

(#9) kolopele válasza aelod (#4) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én ilyet használok. Talán érthető miért vackozok le egy 20 ezres fejhallgatót:
[link]
20 ezerért mit lehet ma már kapni ami ér is valamit?
Sinisi: Én ezt nem váltottam le amióta megvan.

[ Szerkesztve ]

(#10) tuki2200 válasza pengwin (#6) üzenetére


tuki2200
senior tag

Na jo de azzal a fejeden kimenni utcara.. maximum 14eves korig es mar ott is rezeg :DDD nem mintha ez szep lenne de egy fokkal elfogadhatobb design

(#11) nordo válasza kolopele (#9) üzenetére


nordo
tag

Remélem nem MP3-as zenékek halgatsz rajta.

(#12) kolopele válasza nordo (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Skype - olni szoktam vele...........50 éves vagyok nem egy tini, mire ez a gúnyos hangvétel? A fejhallgatóm a legolcsóbb a berendezéseim között, szívesen megosztanám veled mivel használom de ez nem tartozik most ide.

(#13) nordo válasza kolopele (#12) üzenetére


nordo
tag

Én nem gúnyolodom,csak nem szeretem ha valaki ennyire magamutogató.

(#14) tuki2200 válasza nordo (#13) üzenetére


tuki2200
senior tag

Hagyjad.. biztos nincs neki ilyen vagy nem 50eves.. regen baj lenne ha valaki 50evesen az unokkakal valo foglalkozas helyett itt komentelgetne, meg ilyenekre szorna el a penzet.. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Bodz


Bodz
nagyúr

A szub basszus nem igazán tud a közép tartományra rámászni, ezt javítani kellene a cikkben.

(#16) kolopele válasza tuki2200 (#14) üzenetére


kolopele
nagyúr

Honnan tudod hogy most is nem éppen dolgozom? Mivel két 9 éves gyerekem van unokáim még nem igazán lehetnek. Egyébként meg ami neked pénzszórás az másnak nem biztos hogy az (főleg ha bőven van rá keret). Na meg hol van az előírva hogy 50 évesen nem lehet kommentelni?
nordo:Tudom, ebben az országban nem szabad elégedettnek lennie senkinek, sírni kell mert az a jó.

[ Szerkesztve ]

(#17) Dominó85 válasza kolopele (#16) üzenetére


Dominó85
veterán

Szabad elégedettnek lenni, csak tudod kb 5-10% aki olyan jól él, mint te. A maradék 90% jó hányada pedig tuti nem azért nem engedheti meg magának, mert hülye, munkakerülő vagy csak szimplán xarik az életbe. Sorolhatnám mennyire vagyok túlképzett ebben az országban az átlaghoz képest, mégis havi 200 óra munkáért kapom a nettó 180-at. És hidd el nem ez volt az életcélom és álommunkám 31 évesen. De 10.000.000-ós lakáshitel mellett ilyen szétrabolt és tetőzött korrupció, örökölt magas beosztások mellett váltson a hóhér munkahelyet. Szóval csak annyi, hogy sok embert zavar az, hogy ugyan okos és életrevaló, de neki nem adatott meg az, ami neked igen. És valószínűleg egész életében ez csupán egy álom marad. A közlés mikéntje nem a legszerencsésebb. Érted? Tényleg örülök, hogy neked összejött az élet, én is küzdök ezért és talán sikerül is. Szóval nem irigykedésből írtam. És most nem említettem meg azokat sem, akik a hülyeségükkel, kirívó és ordító baromságaikkal lettek milliárdosok/milliomosok. Míg más tényleg ledolgozza az életét. A "mindenki a maga szerencséjének a kovácsa" pedig ebben a világban népmese szint. Érdekek, kapcsolatok, helyezkedés, akár mások kárára. Erről szól. Inkább amolyan modern kori Taigetosz van jelenünkben. :DDD Minden tiszteletem. :R

A témához: Van olyan árkategória, amiben nagyon kevés a gyöngyszem és az értékelhető. Ez a 20-25.000Ft-os sávra nagyon is igaz. Érdemes lehet kicsit többet spórolni és 30-35.000Ft-ért már bizony vannak jobb alternatívák. Például a Xiaomi Mi Headphone-ja mára talán árban is esett kicsit.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#18) kolopele válasza Dominó85 (#17) üzenetére


kolopele
nagyúr

Sokat tettem én azért eddigi életem során hogy kialakítsak magamnak és a családomnak egy átlagon felüli egzisztenciát, amiben sosem voltak érdekek, helyezkedések, stb. Pontosan ez az oka hogy másként nézem a világot, mert aki a saját erejéből éri el azt a szintet amire vágyik az úgy gondolhatja hogy akkor erre más is képes lehet valamilyen szintig legalábbis. Én azt látom ebben az országban hogy mindig mindenért más a hibás, aki meg feljebb jutott az csakis csaló lehet. Sok ember nagyon is tehet arról hogy hol tart, csak ezt marha nehéz beismerni. Nos én a továbbiakban is elégedett maradok, leírom a véleményemet amit gondolok, miközben igyekszem senkit nem megsérteni, nem fogok soha személyeskedni, kivéve ha beszólnak persze. Úgy gondolom egy fórumon lehetnek különböző vélemények, meglátások, és ez így is van rendjén. Minden tiszteletem :R
Még annyit hogy erről a fejhallgatóról akkor sem tudnék pozitívan nyilatkozni ha nekem nem lenne semmilyen.
Off vége.

(#19) Sinisi válasza kolopele (#9) üzenetére


Sinisi
senior tag

Nem is a linkelt fülhallgatóra gondoltam, hogy legalább addig bírja amíg a tulaja le nem váltja :-)

(#20) Dominó85 válasza kolopele (#18) üzenetére


Dominó85
veterán

Korrekt válasz egy művelt embertől. Respect. :R

* Péter - 06302461862 *

(#21) Sinisi


Sinisi
senior tag

Szóval, akkor ilyen fülest nem veszünk :-)

(#22) aelod válasza pengwin (#6) üzenetére


aelod
veterán

Xiaomi pistonom van de qrvára zavar a kábel edzés közben, szóval valami vezeték nélküli kéne...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23) persil


persil
nagyúr

Sony mdr zx330bt ugyanennyibe kerul, es bar az egesz muanyag, de sehol nem lotyog, arahoz kepest remekul szol es szinten 30 orat birja az akksija(marmint nem csak ra van irva, hanem tenyleg birja addig) es kb fele ilyen sulyu, szoval hosszabb tavon garantaltan kenyelmesebb.

Ruhellem a meleget, de most az 50 fokos afrikai hosegben is rajtam van napi 2-3-4 orat es nem okoz gondot. Technikailag mindenben sokkal jobb, mint amit ennel hibanak rottak fel.

Gondolkodas nelkul megvennem azt masodszor is e helyett.

Felreertes ne essek, tudom mit lehet ilyen olcso fulestol elvarni, de az a sony tenyleg egy 20 ezres cucc, ez meg igy elso olvasatra egy par ezres kinai vacak, amit 20-ert adnak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24) Sinisi válasza aelod (#22) üzenetére


Sinisi
senior tag

Nálam egy vezetéknélküli akg k910 figyel és egészen addig le akartam cserélni amíg rá nem jöttem, hogy a zavaró sistergős hang "kiszűrhető" ha a füles hangerejét a minimum felé közelítem és az forráseszköz hangerejét (számítógép, vagy erősítő) növelem.

(#25) kolopele válasza Sinisi (#21) üzenetére


kolopele
nagyúr

Egy Sennheiser HD 559 már sokkal jobb élményt tud nyújtani, az olcsóbb szegmensből volt szerencsém egy ilyet hallani, 40 körül már megkapod. Oké, drágább egy húszassal, de ár-érték arányban köröket ver erre a vacakra.

(#26) kolopele válasza Dominó85 (#20) üzenetére


kolopele
nagyúr

:R

(#27) Sinisi válasza kolopele (#25) üzenetére


Sinisi
senior tag

Hát igen, annak idején nem nagyon néztem szét a piacon, így sikerült is egy gyengeeresztést kifognom (amit már bánok), de mivel igen ritkán szorulok a füles használatára ezért jelenleg inkább mint porfogó sem mint használati eszköz funkcionál ezért még nem jutottam el a váltásig.

(#28) kolopele válasza Sinisi (#27) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én sem sűrűn használok egyébként fejhallgatót (a fül gyilkosa sajnos, főleg nagyobb hangerőn), de amikor igen szeretem ha hasonló minőséget ad mint amikor kényelembe helyezem magam a cuccom elé normál körülmények között. Nálam nem az a szempont soha bármiről is legyen szó hogy úgyis keveset használom, minek túl jót venni, hanem hogy amikor használom akkor kihozza azt a maximumot amit én elvárok. Ezt amit írtam nyugodtan megveheted ha egyszer rászánnál ennyit egy fejhallgatóra.

(#29) Sinisi válasza kolopele (#28) üzenetére


Sinisi
senior tag

Amikor használom akkor az a párom fekszik mellettem (alszik), ilyenkor "nagyon" halkan kell hallgatnom ahhoz, hogy ne zavarjam :-) Nem azért nem áldoztam rá többet mert sajnálom a rávalót hanem mert hanyag voltam és nem néztem meg rendesen, hogy milyet is veszek, bementem a médiába és ez éppen ki volt pakolva az előtérbe, és bedobtam a kosárba... :/

(#30) kolopele válasza Sinisi (#29) üzenetére


kolopele
nagyúr

A Media meg eleve szeret úgy akciózni hogy többért adja mint eredetileg árulják máshol. Amiket meg úgy raknak ki hogy maximum átlépni tudod az mindig gyanús :)

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Nokia akku odabsz :D

(#32) Sinisi válasza kolopele (#30) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, mostanra már kerülöm a boltokban szisztematikusan telepített tarackokat, de akkor még nem voltam ennyire felvilágosult :-)

(#33) Lami66


Lami66
őstag

20 ezerért már aptx-es bluetooth fejhallgatót is kapni, pl. Creative Hitz
[link]

(#34) Sinisi válasza Lami66 (#33) üzenetére


Sinisi
senior tag

Mondjuk a bluetooth nem egy hátrny a mai világban!

(#35) Lami66 válasza Sinisi (#34) üzenetére


Lami66
őstag

A jack elhagyással a bluetooth-os cuccok egyre elterjedtebbek lesznek. És ha terjednek, annak két következménye lesz. Egyrészt egyre olcsóbbak lesznek, másrészt fejleszteni is fogják. Bár a technológia már adott (aptx és aptxHD), csak használni kellene.

(#36) Sinisi válasza Lami66 (#35) üzenetére


Sinisi
senior tag

Szerintem a gyártóknak nagyon kényelmes, hogy az aptx és hd változatát nem ismerik elterjedten az emberek (Én legalább is nem ismertem, és eddig engem sem érdekelt ;-) a füles váltása, pont azért mert nem gondoltam áldozni arra, hogy egy "kicsivel" jobb legyen a jelenlegi vacaknál), de mostmár szétnézek a piacon :-). Szóval thx az infóért ;-)

(#37) simonzé


simonzé
addikt

Istenem, már itt is az álszent rongyrázás. Véletlenül elszólom már én is magam, hogy csak az aranyozott lehúzógombos Dömötör tartály az igazi, sima műanyagra rá se néznék soha!
Van akinek ez az olcsónak mondott füles az álma, lelke rajta.
Én a magam részéről mellőzni próbálom az agyam mellett a nem feltétlenül szükséges mikrohullámot, ezért nem játszik ez a füles. Két ismerősöm csúnyán végezte agydaganattal, és hát... magamnak kegyesebb halált kívánok. Mindketten Westel 0660-nal, majd 'Ántenná mooobile'-s Nokia 2110-zel, meg Ericsson GH388-cal kezdték, és sok mobilozással, meg Bluetooth-szal folytatták. A jobb oldalon erős sejtburjánzás indult...

Olyan ez, mint a 'ne cigizz, aztán hátha nem lesz tüdőrákod' gondolatmenet. Sánta, tudom én, de jobb nem cibálni az oroszlán bajszát.

I don't fit in. I fit out.

(#38) pietrrr válasza simonzé (#37) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Jaja, meg tuti a kemtrél miatt is volt. Má'mint érted...

Régen jártam mobilarena fórumon, de ahogy látom rendesen felhígult a kommentezőgárda.

Egyik oldalon a csakis 250rongyos fejhallgatóval szkájpoló rongyrázó, másikon a mikrótól agyrákot kapó konteós.

Én meg elgondolkodom, hogy besorolok a harmadik "oldalra", és elhagyom a süllyedő hajót... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.