Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Árban nem rossz, de a kijelzö nagy hiba.

Rendszer meg gondolom a klasszik MTK átszabva, és a rendszerchip is vmi MTK-s SoC, régiek közül

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) M5Norbi válasza Graphics (#1) üzenetére


M5Norbi
őstag

A kijelzőben van igazság de szerintem aki ilyet keres annak meg fog felelni.

Szvsz nagyon jó. Pl biztos még jobb egy Caterpillar de amennyivel drágább biztos annyival nem ér többet.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tok jo ara van, korrekt ajanlat.
Az UI betutipusa csak nekem tunik azonosnak a regi SonyEricssonokeval?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tök jó hogy egyre több ilyen készülék van a piacon, de a bajom az, hogy mind szinte ugyanaz. Ugyanazok a specifikációk, ugyanaz a hardver/szoftver, a kinézet, a tudás, a felszereltség, mind szinte ugyanaz. Egy-egy extra néha befigyel ha már feljebb kúszik az árcédula, de semmi eget rengető. Ami lehet nem baj, mert ezeknek a telefonoknak nem is az a céljuk, hogy LTE hálózaton HD jútyúb videók menjenek rajtuk, de azért mégis. Teljesen felesleges elolvasni a teljes tesztet, mert sejthető hogy egy mi a végeredmény. És nem hiszem hogy a gyártókba nem szorul némi kreativitás.

All→M8

(#5) Flind


Flind
senior tag

Szerintem "butatelefon" létén tök jó képeket csinál, leginkább azon lepődtem meg hogy nem égett be az ég.

(#6) meroly


meroly
veterán

Kár hogy az összes strapa ilyen böszme nagy. Nem biztos hogy mindenkinek IP67-re van szüksége, lehet IP54 bőven megtenné emberibb keretek közt.

Impossible is nothing

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

1700-as akksival hogy a francba ilyen tragikus az üzeimdő? A régi SE Nokia telefonjaimban 750-800-as telepek voltak és azok mentek 3, ha megkíméltem 4 napot... Ennek minimum 1 hétig menni kéne. Az meg hogy csak GPRS van no komment, pontosan tudjuk mire lesz használva ez a telefon, de könyörgöm, egy EDGE a minimum.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Részemről ez megint kapufa, nem hinném, hogy egy tisztességes kijelző annyival megdobta volna az árcédulát. Ezekkel a strapatelefonokkal az a baj, fogy vagy csak nagyon fapad van, vagy okostelefon változat 100e-ért. Jöhetne már egy olyan készülék, ami hozza az 1-2 éves Nokia feature phone-ok szintjét. Addig meg marad a Samsung B2710.

Laci

(#9) Graphics válasza GeryFlash (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

EDGE-vel mivel tudnál többet? lassú mindkettő...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Necc válasza Graphics (#9) üzenetére


Necc
addikt

Azert az EDGE 236.8Kbps elmeleti letoltesi sebessegevel meg a mai vilagban is lehet valamit kezdeni szemben a GPRS 80Kbps maximumaval.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#11) cs.zs. válasza meroly (#6) üzenetére


cs.zs.
addikt

Motorola Defy, Defy+, Defy mini
(igaz 2x ennyibe kerültek, de meggondolandó alternatívák a mai napig)

...

(#12) meroly válasza cs.zs. (#11) üzenetére


meroly
veterán

De azokon nincsenek gombok :Y

;]

Impossible is nothing

(#13) notafa3 válasza cs.zs. (#11) üzenetére


notafa3
tag

A Döfik annyira strapabíróak, mint a tányér, amiből ma reggeliztem.
Ha leejted, vagy eltörik, vagy nem. És igen, kettő és fél éve Defy+-t használok. Vízbe pár hónap használat után már nem mertem "ejteni", mert egy fürdetés alkalmával vízcseppek voltak az akkumulátor alatt. Burkolatról meg annyit, hogy hiába teszik tele csavarokkal, ha a mellette lévő műanyag nem bírja és megreped a feszültségtől. Így történt nálam. Szóval a Defik. mint srapamobilok, röhejesek.

[ Szerkesztve ]

(#14) cs.zs. válasza notafa3 (#13) üzenetére


cs.zs.
addikt

Azok az akku alatti cseppek a saját izzadtságcseppjei voltak. Aggódott a kicsike hogy kibírja-e, avagy sem ... :D
;)

...

(#15) cs.zs. válasza meroly (#12) üzenetére


cs.zs.
addikt

De nagyobb és jobb a kijelző, és jobb a fényképező is :)

...

(#16) aseknuss


aseknuss
csendes tag

Amire ki lett találva arra tökéletes,mert ugye mire használja alaphelyzetben egy átlag ember a telefont?!
Telefonálni ,sms-t küldeni oszt jó napot!
Így viszont a kijelző felbontása is mellékes.
Szerintem teljesen vállalható cucc árilag is.
Bár egy töréstesztet szívesebben olvastam volna, mint a felesleges zagyvaságokat. :)

(#17) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Az iphone is lehetne ha nem is strapabíró,de legaláb nem törne az űveg...

(#18) Necc válasza pulyka jocó (#17) üzenetére


Necc
addikt

Ez jo vicc volt, tetszett :C

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#19) kobel


kobel
újonc

Erről info??(árukereső-vélemény)

Előnyök:

Két normál SIM kártya használata. Egy feltöltéssel - általam átlagosnak ítélt használat mellett - 9-10 napig bírja az akkumulátor. Masszív, "jó markos" kialakítás, akár kesztyűben is jól kezelhető nyomógombok. Igazi "melós" telefon.

Hátrányok:

SMS kezelő lehetne jobb (nagy- és kisbetűs váltásoknál végig kell görgetni). Az készülék órája folyamatosan siet (egy nap alatt kb. 35-45 percet) , idő frissítés beállítás funkció lemaradt, legalábbis nekem nem sikerült azt megtalálnom.

(#20) cs.zs. válasza kobel (#19) üzenetére


cs.zs.
addikt

Napi 35 perc ???
Nem mp akart lenni ?
:S

...

(#21) pulyka jocó válasza Necc (#18) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

(⊙o⊙)?

(#22) XFishboneHUN válasza GeryFlash (#7) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Faternak 10 napig megy egy töltéssel ez a telefon és masszívan telefonál rajta! :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#23) XFishboneHUN válasza kobel (#19) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Vidd vissza EVOLVE szervízbe! Én jeleztem a gyártónak először kb 1,5 hónapja ezt a hibát a készüléken, nem is tudtak róla, hogy ilyen hiba jelenség létezik a telefonon, kb 2 hétig tesztelték a készülékeket 1-2 tucatot egyszerre, mire megtalálták a hiba okát, azóta megoldották a problémát, befoltozták a hibát, lett rá egy új software update és most faszán megy! :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#24) Dotahpakeb


Dotahpakeb
csendes tag

125 mm hosszal telefonnak ez nagy. Strapa oké. Kőbunkónyelet is lehetne mellé adni egy kis madzaggal.

(#25) Graphics válasza Dotahpakeb (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mire számítottál egy strapatelefonnál? Kecses formákra?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) aseknuss


aseknuss
csendes tag

:) Tényleg furcsa, hogy egy strapa telótól is elvárnák némelyek,hogy ultravékony hitec anyagból készült hypermodern cucc legyen...gondolom előállítható lenne űrtechnológiás anyagokból egy ilyen kütyü is de akkor meg jönne a siránkozás ,hogy iszonyat sok érte a 10,000USD :D :C

(#27) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A kamera és az apró ledes villanó a hangszórótól pár centiméterre helyezkedik el.
Tényleg egy monstrum lehet. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28) Dotahpakeb válasza Graphics (#25) üzenetére


Dotahpakeb
csendes tag

Könnyen zsebre rakható legyen. És ha már ott van ne húzza le a gatyát. A 110 magas 15 vastag mért nem elég? Jobban lehetne használni? Te hova pakolnád magadon ezt a féltéglát meló közben? :U

(#29) Graphics válasza Dotahpakeb (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem azért, de öhm...., aki ilyet vesz, az az adott munkaviszonyoknak megfelelően van öltözve..

Tehát
- terepen mellény
- övtáska
- kertésznadrág
- munkásnadrág

stbstb.

Irány dolgozni :K

És hogy hova? a felsorolt helyekre... Nem tudom arrafelé hogy járnak dolgozni :D de nyomás

Akinek meg balerina méretű telefon kell, ezekben a munkakörnyezetben, az nem dolgozik...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Dotahpakeb válasza Graphics (#29) üzenetére


Dotahpakeb
csendes tag

Megértettem főnök! Magának mindig igaza van! Wazzeg.

(#31) Graphics válasza Dotahpakeb (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Akkor irány melózni ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) dfdfdf válasza Graphics (#31) üzenetére


dfdfdf
őstag

na de olyat ;]

Korrekt kis telefon. Amire kell arra jó és nem kell félni hogy kettétörik a zsebből kivételkor :C

(#33) Fenyhozo


Fenyhozo
újonc

Elég masszív készülék, le merném dobni akár a harmadikról is. Viszont kézbe véve elég gagyinak hat: a gombok lötyögnek, a gumifedeleknek 3..4 napot adok, míg leszakadnak, a zseblámpaként szolgáló LED-nél pedig az elmém is fényesebben világít. Szerintem bármelyik Hong Kongból rendelt noname szar hozza ezt a szintet. A DUAL-SIM-esek között viszont ár/érték arányban tényleg verhetetlen. A névjegyzékkel is még dolgozhattak volna egy kicsit: egy névhez csak egy telefonszám rendelhető. Ezen kívül az névjegyimportálás (Samsung B2710-ről) sem sikerült igazán (tulajdonképpen egyáltalán nem), és a VCF file-ok memóriakártyáról történő egyenkénti beolvasásánál nem jutottam előrébb. De örülnék neki, ha meggyőznétek, hogy én voltam balf...ék.

[ Szerkesztve ]

(#34) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!

Rá lehet erre valahogy varázsolni outlook vagy gmail címtárat?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#35) simeister


simeister
csendes tag

Sajnos eljutottam oda hogy a BlackBerry Passport és a mostani priv mellé kell vennem egy telefont amit tudok telefonálásra használni, mivek az említett 2nek kb fél nap az akkuideje. Hiába kb 1 hónapos a priv... Erre az evolveora gondoltam mivel erről tudnám osztani a netet a bb-nek. Abban tudnátok segíteni hogy a neveket hogy lehet átmásolni? Kb 700 névről van szó, amit simen sajnos nem lehet átvinni, egyesével meg biztos nem fogom, akkor inkább nem veszem meg.

(#37) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tuti ritkán téved ide bárki is, de nem tudjátok, hogy betűméretet lehet-e növelni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.