Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Ennyiért nem rossz.

(#2) bollokcs80 válasza zozzo72 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem, de láttunk már ennél jobbakat is, most nem jut eszembe melyik strapagyártótól, de több készülékük is volt itt tesztelve, jobb vassal, korrekt áron.

A hardver szerintem amúgy nem gatya, inkább csirke. /(c) Bog/ :D

B.Cs.

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szinte hihetetlen!
Értékelhető dzsunka strapa-mobil. :DDD
Ez tényleg meglepetés!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) collecting


collecting
tag

Titaaaaaaaaaa :B :K

(#5) jUUh


jUUh
addikt

Egyébként ez strapához képest egész használhatónak tűnik. A face unlock mondjuk szvsz pont jó lenne, aki ilyet használ lehet nem mindig tiszta kézzel akarná. ;)

Samsung Galaxy S23+

(#6) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#2) üzenetére

Csak azt ne írd hogy Cat. :DDD
Cubot?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) ricsike_p20


ricsike_p20
tag

Jó, tudom, hogy melós-teló, meg nem szempont a hardwer, meg minden, de 2020-ban ilyen sz@rt kiadni,.. :DDD (ha nem várunk el tőle semmit, akkor még jó is lehet)

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#8) AliceWake válasza ricsike_p20 (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem mintha sokat számítana, de 2019-es :B

Non omnis moriar.

(#9) Nikodémusz válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Nikodémusz
csendes tag

Ulefone Armor 3w. Egy-két (számomra) apró szoftveres baki ellenére igen nagy megelégedéssel használom az év eleje óta.

(#10) Graphics válasza Polarstar (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A22-essel értékelhető? Ez nagyon gyenge..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) punky10


punky10
addikt

Először megörültem,végre ...!
De elolvasva a tesztet... :N Ez a Q4 egy minimálisan modernebb csippel.
Kár érte.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#12) Graphics válasza punky10 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

MT6589 VS A22?

Azért előbbinél jóval erősebb :DDD

3G VS. 4G

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) #41360896 válasza Nikodémusz (#9) üzenetére


#41360896
törölt tag

Egészen más ársávban mozog az általad említett "telefon". Másrészt szerintem nem normális dolog még strapatelónál sem akkora súly. 364g az Ulefone.
Használd egészséggel :R

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Csak telefonálásra, emailezésre jó. Másra nem. Kamera kuka például. Az állóképek még csak-csak, de a videó értékelhetetlen.

(#15) sherlock82


sherlock82
senior tag

Szerintem jobban jár a user ha vesz egy tisztességes - neki megfelelő - telefont, és vesz arra egy erősebb tokot.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#16) Kampó


Kampó
senior tag

de marha ronda az összes ilyen telefon :D
bejönne a strapa vonal ha jol néznének ki, de ezek ilyen bazári dizájnok, a CAT-nek vannak IPARIAN jól kinéző modelljei csak horror áron...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#17) Graphics válasza Kampó (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a strapa-vonalhoz képest szerintem korrekt.

Ez nem a szépségről szó, itt a funkcionalitás előrébb van.

A CAT mobilok ugyanígy néznek ki, nyújtott STOP tábla szinte az összes... A CAT szar, de legalább drága :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ekkora alsó kávára miért nem fért oda a három érintő gomb háttérvilágítással... úgy jobban tetszene.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#19) Kampó válasza Graphics (#17) üzenetére


Kampó
senior tag

azért vannak szebbek :D
példa 1
példa 2
példa 3

Lehet ezt a "dobálom ha akarom" mobil ágat úgy is űzni hogy közbe menő legyen a végeredmény :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#20) #41360896 válasza Kampó (#19) üzenetére


#41360896
törölt tag

Már ne is haragudj de árában hasonlítgass kérlek!
70ezer ft meg a 820$ azért....nno. :W

(#21) ricsike_p20 válasza AliceWake (#8) üzenetére


ricsike_p20
tag

Szerintem, ha idéni lenne, akkor is egy rakat sz@r lenne. Ez van. :B

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#22) NomadND1 válasza ricsike_p20 (#21) üzenetére


NomadND1
senior tag

Neked egy rakat szar, másnak munkaeszköz és amit te használsz az a rakat szar neki. Ez már csak ilyen :DDD

(#23) Kampó válasza #41360896 (#20) üzenetére


Kampó
senior tag

Szögezzük le mélyen tisztelt fórumtársam... 2018-ban volt 800 dodo.... a kritizált ársávban tartozó strapaphone... de az árazása egy dolog az hogy jól is néz ki egy más dolog. (Xperix x performance is 270e ft volt 2016 ba most meg 38e)
másodszor kérlek alássan, dizájn szempontjából, gondoltam a linkeket bebiggyeszteni de ugye irtam is hogy lehet ezt gusztusosan is űzni ... Sok esetben ....khm CAT.... a nevet fizeted meg.. de az EVOLVE nem egy akkora márkanév így feltételezem ha tetszetősebb műanyag házba fröcssöntenek de ugyan ilyen szerény vas kerül bele attól nem lesz 800 dollár a készülék :D Ettől eltekintve érezhetően túl vannak lőve a dobálható és vízálló telefonok árai..

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#24) bigdzsi


bigdzsi
friss újonc

E-compass nem működik és kalibrálhatatlan. A telefon 40%nál kapcsol ki, vagyis merül le teljesen. Lassan tölt be alap progikat. A Q8-am 4.5 évig bírta, de ez után valószínűleg mellőzöm az evolveot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.