Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Lenry


Lenry
félisten

nekünk anno előbb volt kábelTV-nk mint házunk... :DD
az épülő házból mamáékhoz a szomszédba volt áthúzva a vezeték és éjjel-nappal Cartoon Networköt néztem egy fekete-fehér villámvágta TV-n, amin csak pár csatorna volt hajlandó működni...

aztán apu egyszer csak, úgy 1994 körül hazaállított a platós Wartburg platóján egy HATALMAS TV-vel, 72centis Philips volt, színes, 99 csatornát lehetett volna rajta beállítani, ha lett volna ennyi csatornánk, és dögnehéz volt, komolyan van vagy 50 kiló, de ami a legfontosabb: távirányító! (ami itt is van mellettem, tök jól irányítja a mostani TV-met is :D )

azóta a Philips selejtezésre került, mert egyre sötétebb lett a képe, úgyhogy felcibáltuk a padlásra, jött helyette másik, meg pár éve karácsonyra mamától kaptunk egyet tesómmal, pár hónapja pedig byebye drága és kevés csatornás kábelTV és szervusz T-Home... 60valahány csatorna, PiP, felveszem, megállítom, visszatekerem, meg HD is biztos lenne, ha volna olyan TV-nk...

már szinte soha nem nézek TV-t... de apu örül, hogy van vagy 10 ismeretterjesztő csatornánk, és lehet 0-24-ben nézni a diszkoverit meg a spektrumot
én múltkor megnéztem egy Dallas részt a StoryTV-n... (épp meghalt benne Cliff Barnes anyja)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.