Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

"lapzárta" után érkezett, hogy a kiegészítő december 4.-én fog megjelenni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) Szőrös 


Szőrös 
veterán

hmm ez mind jól hangzik , pont most járt le az accountom talán majd vissza is nézek emiatt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3) szilva01


szilva01
őstag

Mar regota gondolkodom, hogy kiprobalom. Ezzel kapcsolatban lenne az a kerdesem, hogyha nem jatszunk vele nqpi 8 orat es nem fizetunk bele elvezheto a jatek?

(#4) Wolverine válasza szilva01 (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Eve nem freemium MMO, hanem havidíjas; bár tény, hogy a hosszabbítást kitermelheted a játékon belül is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) szilva01 válasza Wolverine (#4) üzenetére


szilva01
őstag

Igen arra gondoltam hogy valahol írták hogy egész kevés játékkal lehet annyi ingame pénzt termelni hogy abból fenntarthassuk az accot. Erre gondoltam hogy esetleg napi fél-1 óra kikapcsolódásképpeni átékkal lehetséges-e...

(#6) velizare válasza szilva01 (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

elvileg igen. ha jó marketguru vagy, akkor akár már az elején is. ha a hagyományosabb utakat követed, akkor bele fog telni némi időbe, hogy képes legyél összelőni/bányászni egy plexre valót.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) Szőrös 


Szőrös 
veterán

napi 1 óra játékkal megkeresni ~580 milla isk-et plexre és mindezt kezdőként ? nos sok sikert . :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8) Wolverine válasza Szőrös  (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem is valami ilyesmi jutott eszembe :DDD Akinek összejön, az szvsz kezdjen tőzsdézni is, van hozzá tehetsége.

szilva01, az Eve nem casual MMO. Itt tényleg nem elég napi 0,5-1 óra ahhoz, hogy juss valamire.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) szilva01


szilva01
őstag

köszönom ezt szerettem volna tudni, ezesetben nem kezdek bele (kár pedig jónak nézett ki)

(#10) BicskaMaxi válasza szilva01 (#9) üzenetére


BicskaMaxi
csendes tag

Ne hagyd hogy elvegyék a kedved.Menj fel az eve-online.hu-ra és keres egy jobb corpot( lehetőleg kellően nagyot és olyat keress akik nem ma kezdték.Írj nekik egy levelet hogy hívjanak meg így kapásból szert teszel 51 nap játékidőre az elején.Ebben a játékban nem kell 8 órát gép előtt ülnöd hogy skillesedj csak mindig két napra előre berakod a skilleket amit meg szeretnél tanulni és a tanulás offline állapotban is folytatódik.A corp a plex miatt is fontos. Keres corpon belül olyan embert aki level 4 questeket csinál, sokan nem salvázák(egyfajta gyűjtögetés szemétszedés) le a questeket kérd meg hogy mielőtt leadja a questet engedje meg hogy lesalvázd.Egy level 4 quest salvája 30-60 millió közt ingadózik a plex most durván 600 millió tehát ha ügyes vagy és találsz egy korrekt társaságot vígan meglesz a plexed a következő hónapi játékidőre.Ha meg nem engedik a salvát akkor csak arra kérd meg hogy vegyen be partiba és a standinget(olyan mint a repu) ossza meg veled így pár küldetés után neked is akkora a standinged hogy felvehetsz level 4 questet. Ezt bár 1-2 hónapig még nem tudod solozni de ha corpon belül megkérsz egy régebbi játékost az kb. 5 perc alatt ledarálja és megint ott a salva. Még két tipp: 1.mindig nézd meg hogy mit hol adsz el nagy különbségek vannak a különböző helyek közt.2 Pve-re Caldari hajókra tanulj lényegesen egyszerűbb vele az életed.

Egy két fontos link:
az árakhoz: [link]
kézikönyv: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11) Krisztina87


Krisztina87
tag

Sziasztok,

Barátom (gazdasági informatikus, 23) keresne egy társat EVE Online-ra, egy nyugodt játékost, akivel 8 után este éjfélig lévő intervallumban tudna játszani. Csak egy trialt csinált anno végig, tehát kezdő lenne.
Akár már régi játékossal is, ha van kedve "mesterré" válni. hehe.
Privát rám, ha kell a címe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.