Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szívesen vennék újra Nokia telefont az utolsó még jó Nokia 6600-ám után... jah nem... :DDD :DDD

(#2) vicze


vicze
félisten

HMS??? ;]

(#3) Emericus Max


Emericus Max
tag

Hahaha :D :D :D :D
HMD felejtős úgy ahogy van...
Szóval érdektelen mit mikor adnak ki. Záros határidőn belül tönkre fognak menni...

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Azert az a 9.3 fantomkep odabacos. Gyonyoru!

(#5) #22743424 válasza vicze (#2) üzenetére


#22743424
törölt tag

Pont ezen gondolkodtam A HMD is felhagy a GMS-el marad a HMS majd a készüléket hozza a GLS :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Bone123 válasza vicze (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm, javítva! :R

(#7) Ricardo válasza #22743424 (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

És lesz benne GPS :)

(#8) #22743424


#22743424
törölt tag

Így ránézésre pofás mobilnak néz ki . Nagyon emlékeztet a win telókra főleg az 1020-ra. Csak addig csúszik, hogy lassan átcsúszik a következő évre. :((

(#9) Sgr_A válasza Ricardo (#7) üzenetére


Sgr_A
addikt

És remélhetőleg gsm is :DDD

(#10) esoember


esoember
csendes tag

Volt egy 7 Plus telóm. Alapvetően nem volt vele nagy baj, masszív, jól összerakott telefon volt, megfelelő kamerával, csak iszonyatosan fapados Androiddal! De a lényeg, hogy ár/érték arányban rendben volt... kb. az volt az utolsó HMD-s Nokia, ami ár/érték szempontból oké volt!!! Ahogy hozzáállnak a dolgokhoz ott a HMD Globalnál, ahogy szerencsétlenkednek, meg ahogy áraznak mostanában, nem fog fájni ha mennek a lecsóba!

(#11) juuzer válasza esoember (#10) üzenetére


juuzer
addikt

Hatalmas +1, az egy nagyon jó telefon volt. Bántam is nagyon, hogy nem vettem egyet anno.

Vamos a la playa.

(#12) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úgy sem lesz ilyen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Nagyon sajnálom, hogy ez egy nem hivatalos renderkép, ugyanis ezzel végre újfent egy egyedi és gyönyörű telefont raknának le az asztalra. Továbbá ha jól látom a sarokban befigyel egy jack csati, erősen elgondolkoznék rajta egy 4000+ mAh akksival.

[ Szerkesztve ]

A változás bent kezdődik

(#14) ShiberMonkey válasza Emericus Max (#3) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Mint a HTC,LG,Sony és sorolhatnám. Vagy csak már megint a jósolgatás megy a fórumon meg a gyűlölködés mint lassan minden márka alatt..

(#15) Sennheiser87 válasza ShiberMonkey (#14) üzenetére


Sennheiser87
csendes tag

Úgy érted, mint a HTC és a Nokia. A fentebb említett másik két gyártó nem tűnne el, hiszen mobilokon kívül sok minden mást is gyártanak.
Megsiratnám mindkét márkát, korszakalkotó gyártók voltak, csak sajnos el jön az az idő, amikor le kell kapcsolni a lélegeztetőgépet, mert már nincs értelme. :O :)

(#16) Hidalgo85

Ez a renderkép nagyon szép lett! Néha oda figyelhetnének ezekre a gyártók, sok megvalósítható lenne közülük.

Array Technologies Incorporated

(#17) rigoberto


rigoberto
őstag

Szép lenne ilyennek, ha igaz lenne..de minimális rá az esély.

(#18) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Bréking nyúz: Csődeljárás alá helyezték a HMD Global-t! Lehúzza a rolót az egykori minőségi telefongyártó nevét használó ipari hulladék gyár. Na ezt szívesen olvasgatnám. ;]
8110 2720 5310.... fail fail fail.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

(#19) vicze válasza --HARDCORE-- (#18) üzenetére


vicze
félisten

Gondolom akkor az Apple is ipari hulladék, pont ott készül, a Foxconn nem mostanában fog csődbe menni...
Amíg a finn kormány "fizeti" a az évi 300milliós veszteséget nincs probléma, majd kiderül meddig hagyják.

(#20) Lincoln6echo válasza janeszgol (#4) üzenetére


Lincoln6echo
tag

+1
Egyetèrtek :)

(#21) #64371968


#64371968
törölt tag

Miért fáj az embereknek hogy ez a cég létezik ? Akkora a választék , senkit nem köteleznek a vásárlásra .

[ Szerkesztve ]

(#22) ShiberMonkey válasza Sennheiser87 (#15) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Tudtommal a Nokia is csak a nevét adja a telefonhoz meg a HTC is gyárt más dolgokat, de az emberek mindig szeretik azt mondani hogy becsődöl ez a két cég. Csak nem értem ez miért lenne jó ?? Mit ártottak az embereknek ezek a cégek ? Ha eltűnnek mitől lesz jobb a mobil piac ??
Vagy csak a zsigerből jövő gyűlölet az ami ezeket az embereket/kommenteket vezérli ?
Én jobban szeretem azt ha nagyobb a kínálat a piacon és a gyártók versenyeznek egymással mert az nekünk vásárlóknak jó. Persze kinek/kiknek mi.

(#23) Schuler888 válasza ShiberMonkey (#14) üzenetére


Schuler888
senior tag

attol, hogy meg adnak ki telefont, de semmilyen listara nem fernek fel, es a kutya nem veszi oket, nem mondanam, hogy elnek.. max "leteznek". Nagy kulonbseg, hogy elsz vagy csak letezel..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) ShiberMonkey válasza Schuler888 (#23) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

És miért baj hogy léteznek ?? Meg az előző három kérdésemet egyetlen hater sem tudja megválaszolni.
De az aláírásból látom hogy szereted a mobilgyártókat temetni. (2019 R.I.P Huawei). Sok emberrel az a baj hogy vallásszerűen imád/utál dolgokat ahelyett hogy objektíven ítélkezne.
Valaki nem szeret valamit az egy dolog, de valaminek vagy valakinek a becsődölését/elpusztulását kívánni az szerintem már nem egészséges dolog.
Nem kifejezetten neked szól ez a komment, inkább azoknak a megmondó embereknek akik az Apple, Huawei, Stb cikkek alatt nem a terméket nézik és pro-kontra érveket sorakoztatnak fel majd objektív véleményt fejtenek ki hanem csak gyűlölködni tudnak "Ez apple ez szar meg mennyen csődbe a mobilpiac meeer nekem Samsungom van és az a király"

(#25) janeszgol válasza ShiberMonkey (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem csak annyi a bajom, hogy nálunk a szolgáltatók ezekre szerződnek normálisabb márkák helyett. Szerettem a HMD Nokiákat, van is pár, de már tavaly levettem őket a kedvencek listámról. (Ahogy a Samsungot is. Most csak a Huawei/Honor van rajta, és kellene azért pár márka mellé. Xiaomi/Redmi esélyes, Realme izgalmasnak tűnik. Ha ezek felkerülnek, akkor elégedett leszek. Ha nem, akkor az bajos lesz.)

(#26) ShiberMonkey válasza ShiberMonkey (#24) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Ahol én élek is bekerült nem egy HMD Nokia készülék, mondjuk van mellé oneplus, xiaomi, huawei,honor, asus, zte axon széria stb.
Mondjuk csak akkor veszek szolgáltatótol mobilt ha van valami jó ajánlatuk (A mostani huawei p20-am 250€ ért "vágták hozzám" 1 éve) de általában jobban megéri megvenni extremedigitáltól/ból (ha jól tudom van részlet fizetés ott is) és akkor az ember nagyobb palettából válogathat :)

(#27) Emericus Max válasza ShiberMonkey (#14) üzenetére


Emericus Max
tag

Én nem gyűlölöm a HMD-t, a HTC-t sem. De a produktum ami a kezük közül kikerül az trágya és az árazás pedig a másik pont ahol kitűnik, hogy nem ebben a dimenzióban élnek. HTC dettó, bár ők legalább csináltak már jó telefonokat a múltban, csak ott is az árazáson csúsztak el, amikor kb. középkategóriás telefonokat akartak flagship árban adni konzekvensen. HMD ehhez képest még nem tett le egyetlen jó telefont sem az asztalra. Még az Android One rendszerre se tudtak értelmes fluid dolgot készíteni. Szóval ha nem változtatnak gyökeresen valamit, akkor tönkre fognak menni. Ez nem jósolgatás, csak a realitás. Így ebben a formában nem életképes az üzleti stratégia. Jelen állás szerint, aki már életében vett tőlük telefont, az soha többé nem fog, maximum a mazochisták...
Tudnia kéne ezeknek a cégeknek, hogy hol a helyük a globális piacon és úgy beárazni a termékeket. Plusz az se lenne baj, ha az adott termék egy működő valami lenne, mert jelenleg az előszobába sincsenek egy Samsung, Apple, Huawei -hez képest, de ami a nagyobb baj nekik, hogy a Xiaomi, OPPO stb. is köröket ver rá kb. mindenben... Szóval ez így ebben a formában egy epic fail...
LG, SONY, őket nem venném ebbe a kategóriába, mert ők tudnak jó telefonokat csinálni, az más kérdés, hogy a stratégia ott is el van cseszve.

(#28) ShiberMonkey válasza Emericus Max (#27) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Nokia 8.1 (x7) vagy a 7.2 igen is jó telefon (8.1-et használtam még megérkezett a huaweihez az új aksi). És ezeket a HMD adta ki.
A Lumia széria is kiváló volt (WP kezdetétől a végéig nyomtam). Szóval vannak jó készülékeik(Nem mondom hogy nincsen egy-két kompromisszum de közel sem para ). Azzal meg nem tudok mit kezdeni hogy azt gondolod hogy aki vett tőlük készüléket az nem vesz soha többé vagy mazochista. Értem én hogy manapság a flagship a menő meg a jó marketing el ad mindent amiután megvan a fanboy tábor, de vannak még olyanok akik nem utálnak gyártókat zsigerből és szeretik a mobil piacot szélesebb spektrumból szemlélni.
Én csak a sok gyűlölködőt nem kedvelem itt akik szimplán látnak egy márkát és szídják, ennyi.
Nekem nem lesz több vagy kevesebb pénzem ha a HMD vagy a HTC bedől és nem is szurkolok egyik gyártó csődjének sem, majd a piac úgy is eldönti hogy életképes-e az adott termék/brand vagy nem.

(#29) Emericus Max válasza ShiberMonkey (#28) üzenetére


Emericus Max
tag

Nekem is volt Lumia 930-am (ma is megvan még) és azt szerettem. Mai napig megállja a helyét a kamerája. Lehet hülye vagyok, de a WP rendszert is szerettem. Legalábbis a WP 8.1-ig, WP 10 fos volt. De a Lumiák ugye nem HMD produktumok voltak, hanem még Nokia ill. MS. Azért az egy ütősebb kombó volt.
Amióta a HMD csinálja a Nokia brand-et, azóta totál megpocsékolták az egészet.

(#30) ShiberMonkey válasza Emericus Max (#29) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

A WP-t nagyon sajnáltam hogy megszűnt, szerintem volt benne bőven fantázia, csak ugye az appok majd késöbb az MS is kihátrált (pedig már csak presztizsből is csinálhatták volna). A Lumia 930 pedig tényleg egy fasza készülék volt :R

(#31) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Tökéletes példája egy régi nagy név sárba tiprásának...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.