Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Ha majd a fejlesztések úgy jönnek rá mint az Aion és a Tera esetén akkor nem lesz panasz. Sőt L2 is kap minap is frissített.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Szergely83


Szergely83
tag

Ezzel kicsit elkéstek. Idén indul a Black Desert Online bétája is.

(#3) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Hogy az átlag koreai mmo dizájn mennyire nem jön be... :N
Valahogy az összes teljesen ugyanolyannak tűnik.

Amúgy 0:28 felé az a cucc csak engem emlékeztet Diablora?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Faxa. Már értem, kiknek / miről fog szólni ez a játék... :U
A lejjebb említett Black Desert Online akkor már sokkal normálisabbnak, jobbnak tűnik:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) hardy123


hardy123
csendes tag

Elsőre nem tűnik rossznak, egy próbát szerintem megér. :)

Ha üzleteltünk dobj egy pirosat és megy tőlem is. hardy123 felhasználónak 115 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Az éj sötét, és tele iszonyattal!

(#6) exec79


exec79
tag

nyuszifules bajszos kislanykepu....

(#7) nonsen5e válasza AxBattler (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez a Black Desert elsőre nem tűnt olyan rossznak, de érdekes, hogy az első videók alapján még annó lélegzetelállítónak találtam, most meg már csak az "ez a minimum elvárás 2015-ben" kategória. :D A karaktergenerálás attól még mindig respect, ahogyan megoldották.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) AxBattler válasza nonsen5e (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

MMO-k esetében mindig kicsit alacsonyabb a grafika színvonala, mivel gyengébb gépeken is el kell fussanak - ugye itt az elterjedtség a minden.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Raysen623


Raysen623
addikt

"viszont már róla már 2012-ben is azt rebesgették" - ez másnak is fel fog tűnni előbb-utóbb :C

Én már próbáltam ezt a játékot és vannak benne jó ötletek, amik egyedivé teszik és itt nem a női keblek elképesztő szintű ringására gondolok vagy annak animációjára. A harcrendszere is tetszetős volt a grafikája mellett, a kung-fus világ ilyetén feldolgozása nálam soha nem lehet rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) #57919488 válasza Szergely83 (#2) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezt mondtak mar evekkel ezelott is, hogy ev vegere beta ...

(#7) Gertrius:
Miert? Milyen MMO-k vannak amik elerik jelenleg ezt a szintet 2015-ben? :)

(#11) nonsen5e válasza AxBattler (#8) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez jogos, csak látszatra itt is volt már downgrade grafikailag, és kezd a tököm tele lenni a játékiparral. Szóval nem kifejezetten erre irányítottam.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) AxBattler válasza nonsen5e (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Csak gondolj bele: legalább tableten is tudod majd tolni... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) nonsen5e válasza AxBattler (#12) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kár, hogy fordított arányosság van sokszor a grafika és a gépigény változtatása között. ;] És nem pozitív értelmében.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#14) Szergely83 válasza #57919488 (#10) üzenetére


Szergely83
tag

Mmint a B&S-re értetted, gondolom.

#8 AxBattler: Nem feltétlen az a cél, hogy gyengébb gépeken is elfussanak (BDO, vagy Bless jó példa, de anno Tera sem arra hajtott), hanem az, hogy egy kisebb területen többszáz játékost is lekezeljen egyszerre. Leginkább emiatt van szükség kompromisszumokra.

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza Raysen623 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:W :R Köszi.

Live-Die-Respawn

(#16) mar_tin válasza nonsen5e (#7) üzenetére


mar_tin
tag

Mert nem is olyan hű de jó. A karakter generálás az igen, de a játékban mind az "open world" mind az insták elég egyhangúak, sivárak (csak lvl24 -ig jutottam). Tera ebben a tekintetben sokkal jobb még, ha régebbi is (más kérdés, hogy optimalizálva nincs).

(#17) Szergely83 válasza mar_tin (#16) üzenetére


Szergely83
tag

Nekem a Tera lett nagyon egyhangú, instázáson kívül egyebet nem nagyon lehet benne csinálni, az open world kihalt. Balck Derestben meg kb fordítva van sandbox jellege miatt.

(#18) mar_tin válasza Szergely83 (#17) üzenetére


mar_tin
tag

A grafikára utaltam nem a játékmenetre, de igazad van Tera endgame az csak az instákról szól.

(#19) vaakuum


vaakuum
addikt

Aki követi ezt a játékot, mit tud róla? Mostanra már free to play lett?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#20) vaakuum


vaakuum
addikt

Nincs hazai érdeklődés ? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21) #52815360 válasza vaakuum (#20) üzenetére


#52815360
törölt tag

(#22) vaakuum válasza #52815360 (#21) üzenetére


vaakuum
addikt

:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.