Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Lehet kellene kihoznom egy ilyen simet is, de sajna nekem nincs ilyen szolgáltatásom, (én lennék a legboldogabb, ha lehetne) de bátyámnak elméletben van digi előfizetése.... lehet beszállok kicsit én is tesztelni... :D :D

A mostani flotta előfizum úgysem ér már sokat, mert akik miatt volt már kiléptek és 3566 ft-ért 713 percet tudnék beszélni. Most meg kb 300 percem van és 4 gb netem... :D

(#2) Ádám16


Ádám16
addikt

Őszintén szurkolok, hogy a 3 szolgáltató mellé be tudjanak érdemben lépni.
Azonnal jövőre, ha lejár a Telenor előfizetésem. Van DigiSIM-em, netezni használgatom, Debrecenben nem nagyon volt vele még gondom. Persze tudom, ettől nyugatabbra más a helyzet egyelőre...

(#3) pusszycat válasza INGJOKE (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem 50 GB. netem van a DiGi-nél és 200 percem bárkivel azért a 2 eu-ért. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Victoryus94 válasza pusszycat (#3) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem is van Digi SIM-em. Nincs térerő itt a városban sehol (pedig Pest megye).
Azt se tudom már pontosan, hova tettem. Amikor utaztam, rokonokhoz mentem az első hónapban teszteltem, figyeltem. Alig volt használható, ha nem Pesten próbáltam - de ott se mindenhol. Elsődleges kártyának nem használható, az ország nagy részén nem elérhető a felhasználó.

[ Szerkesztve ]

(#5) Amerigo57


Amerigo57
őstag

" Az ügyfelek továbbra is hűségidő vállalása nélkül, szabadon dönthetnek az előfizetés időtartamáról. "

Ez a lényeg. Bízom benne , hogy a hálózati lefedettség egyre nagyobb lesz ,
egyre jobban elterjed , és vetélytársa lesz a 3 nagy szolgáltatónak.

(#6) Krugszvele válasza Victoryus94 (#4) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

kis falu szélén lakok kelet-magyarországon. Amerre én járok, ott 99.9%-ban van térerő, így ez a szolgáltatás nekem van kitalálva, nagyon örülök neki, hogy létezik, hajrá digi!

(#7) INGJOKE válasza pusszycat (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez valami román cucc vagy mi? :)
Vagy hogy jön ki 2 euróért 200 perc?
Vagy ma nem olvastam még gazdasági híreket és 500 már az euró... :DDD :DDD :DDD

(#8) pusszycat válasza INGJOKE (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az igazság odaát van. (meg én is.) :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) INGJOKE válasza pusszycat (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tavaly majdnem jártam már abban az országban is, de inkább válás lett belőle... :D :D :D

(#10) TIT


TIT
veterán

Panelbe fele akkora a térerő mint a vodának,westendbe nuku térerő.

(#11) twollah1976 válasza TIT (#10) üzenetére


twollah1976
őstag

Azt azert vedd figyelembe, hogy a DIGI szolgaltatasa meg mindig teszt idoszakban van, epitik a halozatot, sok helyen nem elerheto, meg Budapesten is vannak olyan helyek ahol nulla a terero.

A DIGI mobil indulasa ota aktivan napi szinten hasznalok ket DIGIs SIMet.
Masodik telefonszamnak telefonalasra, mobilnetre nekem tokeletes, de azert meg nem valtanek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) janos1988


janos1988
addikt

2019 májusa óta használom. Azelőtt 12 hónapból 11-et töltöttem fel a vodás feltöltőkártyát havi 5000-el, hogy legyen 1 GB net és 100 perc hálózaton belüli (sms és h. kivüli 49 ft) . Azóta csak egyszer kellett feltölteni egy nyaralás miatt a vodás számot. Tehát eddig 50 000 ft-ot sikerült spórolni egy év alatt a Digivel. Ezer hála nekik! :R

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

A tenderrol a digi dagi daganat mondoka jutott az eszembe. :)
De en nem vetnem el. Telenor helyett lehetne Digi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) hroberto


hroberto
veterán

Én szerettem volna egy SIM-et a net miatt, de nem kaptam, mert a településen ahol lakom még nincs hálózati lefedettség, hiába van Digi előfizetésem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#15) dementor


dementor
senior tag

Nagyon jó hír és továbbra is kitűnő ajánlat. Balassagyarmat egész területén elérhető a 4G adatkapcsolat melyet használok is. 10 Mbit a letöltés, de az stabil és állandó. Szurkolok a DIGI-nek, meg ha a kormány nem is. :D

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#16) ekkold


ekkold
őstag

4db SIM kártyát hoztam el, az akció legelején. A családban mindenkinek tud 2db SIM-et kezelni a telefonja, így bekerültek második kártyának. Azóta gyakorlatilag ingyen beszélünk egymással, a domino-s kártyákra pedig nem kellett rátöltenem. A szolgáltatás néha akadozik, de mivel szinte ingyen van, az ár-érték aránya verhetetlen. Szurkolok a DIGI-nek, hogy minél nagyobb szeletet tudjon kihasítani a piacból, és hogy a "3 nagy" kartellezésébe beleköphessenek végre. Ha lejár a tesztidőszak, akkor is meg fogom tartani a digis kártyákat. A DIGI mostani árképzése (itt és pl. romániában) alapján kb. sejthetőek a várható árak, azaz szinte biztos, hogy kedvezőbb lesz a többihez képest. Tehát akkor is megtartom, ha már nem lesz ingyenes, hogy ha sokkal nem is, de ennyivel hozzá tudok járulni hogy eggyel több szolgáltató legyen a piacon. Ha elég sokan gondolkoznak így akkor talán sikerül is. Hajrá...

(#17) modern válasza janos1988 (#12) üzenetére


modern
aktív tag

+1 Nálam is kb ez a helyzet, én is remélem, hogy marad :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#18) bacus


bacus
őstag

Én csak drukkolok nekik, mert nekem is van egy kártyám tesztelésre, de nem működik, illetve ott ahol próbáltam nem működik. Kifejezetten az internet miatt, routerben teszteltem, nincs garantált sávszélesség, ez az egy ami biztos és állandó. Itt a balatonparton (ahol van lefedettség a térképük szerint), ö,2 Mbit le 0,3 fel , minden oldalt frissítgetni kell, gyakorlatilag használhatatlan. A saját digi online tv sd minőségben sem nézhető, több 10 mp-re megáll.

Bpesten mértem, ott is lassú volt telekom, telenorhoz képest. (gondolom voda is sokkal többet tud, de olyat nem tudtam tesztelni.)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#19) spirit007 válasza ekkold (#16) üzenetére


spirit007
senior tag

Nálunk is pont így van.
Csak a szám megtartás miatt lettek feltöltve a domino kártyák (egy év alatt egyszer) ill. ha valahol nincs térerő a Digi-n akkor ott a T még üzemképes.

(#20) kaiser84


kaiser84
csendes tag

Én használtam már a bevezetés óta, de Bp-en belül is olyan ingadozó a térerő, hogy gyakorlatilag használhatatlan volt, mert általában akkor nem működött, amikor a legjobban kellett volna. Én inkább fizetek egy stabil szolgáltatásért, minthogy a térerőt vadásszam egész nap.

(#21) ekkold válasza kaiser84 (#20) üzenetére


ekkold
őstag

Ezért jó ha két SIM van a telefonban. Ha éppen nem megy az ingyenes, akkor még mindíg ott a másik :) , de nekem szerencsére 90%-ban jól megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.