Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Szarfos gagyi az egész koncepció.

XXX

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

az első az vállalható, a második nálam egyáltalán nem ;]

egyébként hogy kit küldünk ki az a szememben jól példázza a "verseny" "komolyságát"
amikor egy énekversenyre énekelni nem tudó képződménnyel rukkolunk elő az azért meleg na ;] good bye axel nevezése az nálam olyan volt mintha a kézi vb-re valami megyei 3-ból küldtünk volna focistákat, minimum életidegen na ;]

(#3) toeki


toeki
senior tag

egyik !
bocs a nyelvtannáciságért ;)

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nekem a Lordi azóta is nagy kedvenc.

(#5) Simi87


Simi87
senior tag

Miért vannak az ismerőseim azon kiakadva, hogy évek óta nem tv-zek, rádiózok?
nem is értem. ;]

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

A Lordi már szerintem az Eurovízió fesztivál előtt is egy iszonyatosan gagyi banda volt és csak a maszkok adták el őket. Sajnálom, hogy magyar oldalról nem próbálkoztak valami komolyabbal, mint amiket az utóbbi időkben küldenek ki. A NOX előtt nem figyeltem ezt a műsort, de már akkor sem tudtam komolyan venni az egészet.

(#7) Klaus Duran válasza szupermacs (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Zeneileg nekem teszik. (Blood Red Sandman. hard rock hallelujah) Videoklipeken elégé jól vannak megcsinálva, De live felvételeken tényleg eléggé :U

(#5) Simi87 Mert pofátlanul sok a reklám, és kevés az adás mellette. És senki se néz 4 óráig egy filmet ami 120 perces alapból.

(#3) toeki Nincs bocsánat. Javítva.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) szebe válasza #56573440 (#2) üzenetére


szebe
őstag

ByeAlex már csak azért is jó volt, mert nem az urambátyám rendszer alapján ment ki valaki a "szakmából".
Egyszer egy városi rendezvényen hallottam élőben is, abszolút pozitív csalódás volt.

Amúgy meg, Eurovízió, és a legjobbat senki nem húzta még elő? ;]
Itt meg a párja :DDD

Viccet félretéve, nálam ez is bejövős.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9) letepem válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


letepem
aktív tag

Tarja távozása óta nem az igazi! :(

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#10) szupermacs válasza letepem (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Tarja a Lordiban? Erről nem is hallottam. Mondjuk én Tarját sosem szerettem. A finn zenékért se voltam annyira oda. HIM viszont egész jó volt annak idején.

(#11) letepem válasza szupermacs (#10) üzenetére


letepem
aktív tag

Igaz hirtelen Nightwishre gondoltam! Bocs fel sem fogtam miről beszélek :D

[ Szerkesztve ]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#12) szupermacs válasza letepem (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Én meg még rá is kerestem a neten, nem értettem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.