Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dtomka


Dtomka
veterán

Honor 9 tulajként a véleményem, hogy a 10 egy jó telefon! :)

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A 170e-es ár már nyaldossa az OP6 állítólagos árát. Én azért valamivel olcsóbbra számítottam ennél.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) csako válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


csako
veterán

Mennek szépen felfele az árak, az én Honor 7-em még 130k volt (2015 dec) :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) Szakiii


Szakiii
addikt

jöhetne már végre egy s7 alázó teló hogy legyen már mire leváltani a telómat :\

(#5) Dtomka válasza csako (#3) üzenetére


Dtomka
veterán

A kék 9 ~1 éve ~155k volt.

(#6) MikeWazowski válasza Szakiii (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

S7 edge. ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) RRamstein


RRamstein
tag

Meh ips :(

(#8) keszi1991


keszi1991
tag

Latom idén nem cserelem le a honor8am. Undorító ez a notch es h elol van az ujjlenyomat érzékelő.. Nincs olyan telefon amire valthatnek, na majd jovora talan a mate20 vagy az galaxy s10

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kár, hogy nem kapott OIS-t, amoled panelt és nincs ip67 védelem. Amúgy nem rossz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) Ádám16


Ádám16
addikt

Hát, szerintem a 150 ezres kezdőár igen baráti ezért a tudásért. Míg máshol 1000$-on kezd a csúcskészülék, itt se várjunk 100k HUF kezdőárat ezért a SoC-ért. Lesz piaca. :)

(#11) Szakiii válasza MikeWazowski (#6) üzenetére


Szakiii
addikt

volt edge-m de nekem nagy :(

(#12) junior11


junior11
veterán

Kíváncsi leszek, eMMC helyett vajon UFS lesz vagy sem, tripla anténát sem kapta meg gondolom és hogy a kijelző ismét gyengébb lesz-e vagy sem, mint a Huawei aktuális csúcsmodelljében.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#13) csako válasza Dtomka (#5) üzenetére


csako
veterán

Mondjuk azonos tárhely és ram méret mellett ahhoz képest nem lett drágább, szóval rá lehet fogni, hogy több a gigabájt, azért 170k :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14) aujjobba válasza ghiottone (#9) üzenetére


aujjobba
addikt

Persze hogy nem kapott, az a P20 Pro.

(#15) PetX


PetX
aktív tag

IP védelem?

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#16) csako válasza PetX (#15) üzenetére


csako
veterán

Nincsen

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17) Braddock


Braddock
őstag

(#18) ghiottone válasza aujjobba (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De miért nem annak lett inkább a 10-es a honor megfelelője? - költői a kérdés :DDD tudom a választ, de álmodozni még lehet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) atike


atike
nagyúr

Ezt hova lehet sorolni...? Középkategória teteje...? Felső kategória alja....? "Szép" az ára... Bár ha a 300-as felső kategóriát nézem akkor nem is drága... :DDD

Amúgy jó teló.

(#20) Fred23 válasza Braddock (#17) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, nézem is! Mondjuk nem vízálló... -de azért szép.

Kicsit furán beszél ez a pasi, találhattak volna valaki mást a feladatra!

[ Szerkesztve ]

(#21) Zolik válasza keszi1991 (#8) üzenetére


Zolik
senior tag

+1 bíztam benne, hogy ez a nocs mánia nem fertőzi meg a többi gyártót.. a felső rész még well, its okay, de az alsó kávás ujjlenyomat olvasós rész valami borzalmas. Akkor már hátlap inkább. Teló vásárlás előtt állok, de inkább veszek valami redmit olcsóért és megvárom az galaxy S10-et.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#22) Mitics


Mitics
tag

Mitől lenne drága??? Melyik nagy márka indította 170K áron a csúcskészülékét? Amúgy is aki megvesz egy csúcs készüléket az induló áron, az meg is érdemli :K Annak pont annyi esze van, mint aki megvett egy S9-et 275K-ért, pár hónapja, miközben már majd' egy százassal olcsóbb, de lehetne sorolni. Nagy butaságnak tartok azonnal megvenni egy új csúcs telót, ami pár hónap múlva 30-40%-kal olcsóbb lesz. De akinek nem számít a pénz, az miért ne tegye? Úgy kell neki :DDD Szóval csak arra céloztam, hogy tök mindegy, mennyi az induló ára, akinek nem számít a pénz, az úgy is megveszi, akinek meg van egy kis esze, az vár pár hónapot és spórol egy csomó pénzt. Ha én lennék a gyártó, én is ezt csinálnám. Jó magas áron indítanék, hogy a hülyéktől beszedjem a nagy lóvét, kaszáljak egy hatalmasat, és amikor ezek elfogynak, utána kell racionalizálni az árat, mert utána jönnek azok a vevők, akik már nem gondolkodás nélkül vásárolnak :)
Én vagy ilyet veszek, vagy View 10-est. Hajlok az utóbbi fele inkább, mert az ár-érték arányban nagyon jó. Én csak a vízállóságot hiányolom.
Most is Honorom van és ár-érték arányban szerintem a legjobbak között van. Nálam a legjobb :D

[ Szerkesztve ]

(#23) clon válasza Mitics (#22) üzenetére


clon
aktív tag

Az S9 samu ez meg Honor. A H8 rögtön akcióval indított és folyamatosan köröztette az akciót partnerenként, viszont ahol nem volt akciós bizony fél év múlva is induló árért adták a telefont (csak a szürkeimport lett kicsit olcsóbb).
Mondjuk az első eladási napon már kb. 15%-al indított az edigi majd mikor vége lett az akciónak jött a következő talán MM. Talán 1 év után lett olcsóbb az alapár így a pár hónap sajnos a Honor telefonra nem érvényes a Samura lehet de erre nem.

[ Szerkesztve ]

(#24) Braddock válasza atike (#19) üzenetére


Braddock
őstag

P20 alatt kicsivel.

"Felső kategória alja"
Pontosan.

(#25) Mitics


Mitics
tag

Bár nem tudom, hogy a 170K honnan van :)

(#26) #16820480 válasza ghiottone (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az majd a OP6 lesz, hasonló áron. Ezt a felsorolásod nézve annyira nem is jó áron van ez a telefon. Méretben jobban tetszene a OP-nál, de szoftveresen nálam az nyer magasan.

(#27) doooo válasza ghiottone (#9) üzenetére


doooo
veterán

Ezek voltak az előző hibái is... reméltem, hogy kijavítják őket... de nem.

(#28) Mitics válasza clon (#23) üzenetére


Mitics
tag

Nagy esések nincsenek a Honornál, mert nem is indít olyan elmebeteg árakon, mint a Samsung :) 400 euróval indul a Honor 10

(#29) tixem


tixem
addikt

Ips, noccs, nuku OIS... Gagyi

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#30) Vikooo válasza junior11 (#12) üzenetére


Vikooo
addikt

Biztos, hogy gyengébb lesz ilyen téren is a Honor. Ki a fene venne akkor Huawei flagship -et?

(#31) Mans20


Mans20
addikt

A 4/64 399 euro a nagyobb 449. Nem tudom a view 10 akkor minek jelent meg nálunk.

(#32) Mitics válasza clon (#23) üzenetére


Mitics
tag

Semmilyen csúcs Samu nem tud annyival többet, hogy 2,5x annyiba kerüljön, mint a csúcs Honor :N

(#33) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

B20-ról nem beszélt senki?
Van, nincs?

(#34) Mitics válasza zsolt320i (#33) üzenetére


Mitics
tag

Természetesen van. Abszolút global version :) A View 10 szintén (a V10 global verziója)

[ Szerkesztve ]

(#35) Braddock válasza zsolt320i (#33) üzenetére


Braddock
őstag

Az régóta van már a Huawei modellekben. Talán az első kínai gyártó volt.

(#36) Mitics válasza Mans20 (#31) üzenetére


Mitics
tag

A View 10 nagyobb teló, nagyobb kijelzővel, más kijelzővel, és néhány más apróságban is különbözik. Én pl. View 10-esre pályázok inkább, mint a sima 10-esre :) És olcsóbb is lesz valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#37) Mans20 válasza Mitics (#36) üzenetére


Mans20
addikt

A viewben a fém hátlap tetszik, de kamerában nem valami jó a GSmarena szerint, nem tett jót a 16Mp-re váltás. Nekem inkább a sima 10, csak honort nem szokott minden szolgáltató árulni. Edigitalban már rendelhető a V10. [link]

(#38) junior11 válasza Vikooo (#30) üzenetére


junior11
veterán

Igen, ez így van.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#39) V@ns


V@ns
aktív tag

Nincs microSD.
Köszöntem szépen.

(#40) keszi1991 válasza Zolik (#21) üzenetére


keszi1991
tag

Nincs notch nelkuli csucstelo a piacon(jo az s9 de az egy s8pro inkabb semmi ujdonsag nem volt benne) úgyhogy varunk addig ez tökéletes

(#41) Mitics válasza Mans20 (#37) üzenetére


Mitics
tag

A View 10-es kameráját még nem tesztelhették, mert másfél órája jelent meg :D A V10-es pedig nem global verzió, szóval én megvárom a View 10 frankó teszteket :) Amúgy a kamerájától pont nem félek, mert a csúcs Honorok ezen a téren a legjobbak közé tartoznak ugyanúgy, ahogy a csúcs Huawei-ek is ;)

(#42) Mitics válasza V@ns (#39) üzenetére


Mitics
tag

View 10-ben van ;)

(#43) #16820480 válasza Mitics (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

A View 10 az januárban jelent meg, amit most mutattak be, az a sima Honor 10.

(#44) Mitics válasza keszi1991 (#40) üzenetére


Mitics
tag

Többek között ezért is akarok inkább View 10-est. :D Az általam preferált paraméterek szempontjából még jobb is, mint a sima 10-es :C

(#45) ClioRS


ClioRS
őstag

Az OIS 170-ért fájó, a többi "hiány" érthető. A notch meg rettenet :U Pedig a 8-at szerettem.

(#46) Mitics válasza #16820480 (#43) üzenetére


Mitics
tag

Ez így van, csak hozzánk nem nagyon jutott el, csak mostanában és a Honor sem foglalkozott vele, mintha úgy lettek volna vele, hogy majd a Honor 10-esell együtt megnyomják a marketingjét :) Január óra figyelem és szinte csak a V10-est lehetett itthon kapni 1-2 kivételtől eltekintve.

(#47) Mans20 válasza Mitics (#41) üzenetére


Mans20
addikt

Itt a teszt. [link]

(#48) clon válasza Mitics (#32) üzenetére


clon
aktív tag

Értem csak onnan indult a dolog, hogy mennyit esik a samu fél év alatt ezért h***e aki rögtön megjelenéskor megveszi - erre írtam mert a H8 gyakorlatilag csak szürkeimportban eset hivatalosban nem de az sem fél év alatt.

Azért mellékesen egy OIS spórolás nélkül is megmaradna a komoly P20 előnye így gyakorlatilag ez egy szándékos kib@szás...

(#49) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Dual aktívra nagyon számítottam, de sajna a 8 óta már hiába várom. Nem tudom mi lesz a Honor 8 helyett, már senki nem csinál dual aktívot! :O

(#50) nordo


nordo
tag

Az hiszem a Honor V 10 jobb vétel,és nincs sziget sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.