Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez gyakorlatilag egy 2 éves csúcskészülék, csak friss szoftverrel, 76 ezer forintért (Európában ugyan, de idrhaza még biztosan mennek rá sarcok).
Így első olvasatra szimpatikus, ha ebben az árkategóriában keresnék telefont meggondolnám. Persze körbenéznék a konkurensek háza táján is, és a Sharp szoftveres támogatásának is utánanéznék.

(#2) logitech1


logitech1
tag

Árban nem rossz.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Nem rossz ár/érték arányban. Remélem hamarosan a Sharp is elkezdi a nagyobb akkumulátorokat a készülékbe helyezni, mert rengeteg szimpatikus készülékük van.

(#4) tibcsi0407 válasza Juhaszatti (#1) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem a kamerái biztosan nem lesznek egy két éves csúcskészülék szintjén.

https://utdetailing.hu/

(#5) dementor


dementor
senior tag

Kellemes emléket idéz a márka. Anno kiváló készülékeket lehetett kapni kis hazánkban a gyártótól.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#6) Juhaszatti válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, ez valószínűleg tényleg így van.

(#7) tibcsi0407 válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így nézve lehet jobban jár az ember egy akkor flagship-pel. S8-cal például.

https://utdetailing.hu/

(#8) Juhaszatti válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az a baj, az újonnan még közel a duplája ennek árban, ráadásul a 9-es droid az utolsó főverziója.

Persze akinek a kamera fontos (esetleg az IP védelem vagy az NFC), annak mindenképp jobb választás, de egyébként nem ennyire fekete-fehér a dolog. Elég sok tényezős, és a jóval alacsonyabb ár is jelentős lehet sokaknak. Aki 80-90 ezret szánna egy új telefonra, az nem fog 140-et.
Persze képbe jöhet még a Xiaomi, vagy egyéb más gyártók is.

(#9) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Az R2 Compact-hoz hasonló méretű modelleket nem akarnak Európába hozni hasonló árkategóriában? :U

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó ötlet, a Snap835 még mindig elég kellemes tudással bír.

Én a kompakt modelleket látnám szívesen, habár nagyon szemeztem egy Aquos S2-vel, 35 ezer körül kintről.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Noukoum válasza Graphics (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

A ~710-es snapik szintjén van , vagy még erősebb. Szóval jó az még.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) fatal`


fatal`
titán

Kompakt modelleket a népnek! :) Egyébként nekem Pixel 2-m van, teljesen rendben van még a 835, ennyi pénzért szerintem egyáltalán nem rossz.

(#13) Gusztáv válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


Gusztáv
addikt

Lehet nem lesz a kamera egy S8 szintjén, de ebben az ársávban biztos jó lesz. A fizikai OIS-t nehéz kiváltani. Én anno egy Aquos S2 vettem valami 130$-ért és abban is meglepően jó volt a kamera.

Laci

(#14) ates


ates
aktív tag

Korrekt. Nem tünik rossznak. Jó lenne egy tesztet is olvasni itt az MA-n. Üdító színfolt a hagyományos megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#15) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

76e-ért meg is érné. De Magyarországon élünk, úgyhogy inkább lesz az közelebb a százhoz, mint a kilencvenhez.

(#16) Bossyy


Bossyy
tag

Azért az LG szerintem okosabban csinálta, mert beletett a G7 fit -be két olyan komponenst is, ami kiemelte a középkategóriás tengerből a készüléket. Nevezeten a totálisan felsőkategóriás, QHD felbontású, 1000 nit-es fényerőt tudó kijelzőt és a Quad DAC-t. Amúgy szívesen látnám én is újra a Sharpot a polcokon. Anno másfél évig volt társam Egy SH550 és a kijelzője, a bővíthető memóriája, a fényképezője és a fülesre jutó hangminősége nagyon jó volt. Szerettem.

(#17) icp1970


icp1970
senior tag

Valóban nem rossz áron van.

(#18) #22743424


#22743424
törölt tag

Jelenleg 40 ezer Ft szerintem annyit még most is megér. A Bangood- on. Van benne ac- s wifi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.