Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Sokkal jobban bejön, mint a "kisöccse". :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Így azért mindjárt más a leányzó fekvése.... :))

B.Cs.

(#3) ferke72


ferke72
aktív tag

És kérdés hogy az angol jótállást itthon lehet e érvényesíteni majd ;]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az a MediaTek jol sikerult, pofatlanul jo valtas a Sonytol.

Erosebb mint a Snap410-es, de fogyasztasa is jo.

Eros lett :) megvan a also-kozep uj ásza :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) kelekyle


kelekyle
őstag

A sima E4 olyan egy felesleges szar volt hogy az nem igaz... az E4g kellett volna, hogy E4 legyen és pont. Az E4et szégyen volt kiadvi szvsz.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#6) Duree


Duree
veterán

Szokatlanúl kedvezö árazás a Sonytól,amúgy a telefon nagyon rendben van.

duree54

(#7) #76385920 válasza Duree (#6) üzenetére


#76385920
törölt tag

Az az angol nettó 40 itthon bruttó 50-70 lesz szerintem.

(#8) kortic


kortic
tag

még ha 50 körül is kezd, lesz egy normális alternatívája a Samu Galaxy Ace4 (style) -nek :C . Nagyon korrekt készülék, a sima E4-nek kb a tervezőasztalona kukába kellett volna kerülni :(((

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#9) Garada válasza Graphics (#4) üzenetére


Garada
őstag

Az már biztos, ekkorát kéne már Xiaomi téren is lépni mert nem a legjobb a jelenlegi közép felhozatal valami újat kéne végre mutatni.

(#10) Tomi_Ohl válasza Graphics (#4) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

GPU milyen? Jobb, mint az Adreno 306?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11) nightshadow


nightshadow
veterán

Expansyson 45k-ért előrendelhető a Dual változat: [link]

(#12) tjb007 válasza Tomi_Ohl (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jobb (háromszor).
Mondjuk ez a chip árában is megmutatkozik (mármint nem csak ez, hanem hogy overall jobb a 6732 a 410-nél).

[ Szerkesztve ]

(#13) novinyul válasza Tomi_Ohl (#10) üzenetére


novinyul
veterán

Köszönő viszonyba sincsenek! Mali T760 lemossa a 306-t.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#14) Graphics válasza Tomi_Ohl (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Latom megeloztek, de igen, jobb mindenben.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) novinyul válasza Graphics (#14) üzenetére


novinyul
veterán

Így elèg jó ajánlat lett, 6732 meg nagyon jól sikerült. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#16) beni26k válasza Tomi_Ohl (#10) üzenetére


beni26k
csendes tag

Adreno 306 450 MHz (MSM8916) 24.3 GFLOPs
Mali-T760 MP2 500 MHz(MTK6732) 34 GFLOPs

Ehhez vedd hozzá azt is, hogy ebben a 64 bites generációban a Snapdragonok nem nagy hozzák a papírformát. (Pl. az Adreno 405-nek 25%-kal gyorsabbnak kéne lennie a 700Mhzes Mali-T760 MP2-nél, mégis "csak" azonos számokat hoz.)

Ezen a felbontáson elég jól lehet majd játszani.

[ Szerkesztve ]

(#17) babkukta


babkukta
senior tag

Hajrá Sony! Ez jól sikerült :)

Üdvözlettel, Tibi

(#18) TTommi


TTommi
aktív tag

Ez nagyon jó hír, végre! Bár korábban a Sony-nál olyasmit mondtak, hogy a felső kategóriára gyúrnak, ahogy az M9 et elnézem nem számítok sok jóra a Z4 nél. Ez az E4g, vagy a 2015-ös T és M szériák ütősebbek lesznek a vártnál, pláne, ha ilyen kártyafüggetlen árral indítják. :C

SXZ2 és SXZ5c

(#19) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

1GB RAM? MUAHAHAHA

(#20) Flind


Flind
senior tag

Na, ez tényleg nagyon jól sikerült, az árazással együtt. Jobb vétel mint a Galaxy Ace 4, pedig az sem rossz vásár.

Bár a névadást most sem teljesen értem. Egy kategóriával feljebb indul mint az E4, külsőre és belsőre is más. Miért kell ezt?

(#19) Sebhelyes: Biztos vicces minden 1 gigás Androidos telefon topicjába egy ilyen semmitmondó hsz-t beírni, de mond, mégis mit vársz ≈45k-ért?

[ Szerkesztve ]

(#21) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Nagyon érdekelne egy teszt erről a készülékről is. A sima E4 annyira nem fogott meg, de az árához képest teljesen rendben volt, ez viszont ha jó áron lesz akár még alternatíva is lehet számomra, bár nem tudom az 1GB RAM mire elég az Android esetében. Nagyon nagy piros pont jár egyébként tőlem a 4,7"-es kijelzőért, ha tényleg szép lesz a képe és ésszerű árban lesz, akkor bizony lehet a SonyEricssonos telefonjaim után (2008-ban cseréltem az utolsót) újra visszatérek a márkához. Ha pedig lesz még ehhez hasonló telefonjuk akár 2GB RAM-mal, akkor pedig nem kérdés. :)

(#22) Sebhelyes válasza Flind (#20) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Újratöltés nélküli taszkváltást várnék 2015-ben.

(#23) ferke72 válasza nightshadow (#11) üzenetére


ferke72
aktív tag

Cseheknél 3500 korona, lehet szlovákok is árulják már..mindenesetre sokkal barátibb hardvere van sima e4-nél..

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#24) Graphics válasza Sebhelyes (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor veszel dragabb modellt.

De ilyen hozzaszolast meg mi nem vartunk , muhahah. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Flind válasza Sebhelyes (#22) üzenetére


Flind
senior tag

Várjál a felsőkategóriában.

(#26) TTommi válasza .Szaki. (#21) üzenetére


TTommi
aktív tag

Nekem az a tapasztalatom, hogy sok mindenre elegendő. Az a baj, hogy van egy ilyen teló, de ott van mellettük az ugyancsak középkategóriás M és T széria. Kell valami, ami megkülönbözteti őket. Az egyik ilyen a RAM mérete. A kijelző minőségét nem nagyon lehet alul pozicionálni (legalábbis az Ace 4 óta), mert különben senkinek nem fog kelleni. Ezért az olyan felhasználók, akik emailre, FB-re, SMS-re és telefonálásra használnak okos telót, elég az 1Gb, még sok is. Akik nyomják a játékokat, nekik már kevés az 1Gb, ők vegyenek M, vagy T szériát, amiben minimum 2 Gb van és persze kapnak mellé minimum 5"-os kijelzőt, vízállóságot, PS csatlakoztatási modult stb.
Véleményem szerint ez a teló ütheti az A3-at (de lehet még az A5-öt is) az Ace4 et a Desire-t stb azoknál a felhasználóknál, akik olcsó okos telefont szeretnének. Feleségemnek U-ja van ami kivételesen jól működik. 3,5" oos kijelző és 512 Gb RAM ja van és megy mint állat. Neki ez az E4g tökéletes választás, pláne a 4,7"-os jó minőségű kijelző miatt. Egyébként az E3 kijelző színei nem tetszettek, kíváncsi lennék az E4 színeire.

SXZ2 és SXZ5c

(#27) Örni


Örni
senior tag

Viszont ebben már gázos lesz az E4 kameramodulja...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#28) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

A szélessége übergáz

(#29) Sebhelyes válasza TTommi (#26) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Pont nem egy játékhoz kell a RAM főleg, hanem ha több app fut, Gmail, Calendar, Maps, Walkman, akkor lépnek ki a háttérben. Az FB app meg a legnagyobb szar, ami megfekteti a gyengébb Androidokat, jó példa volt :C

(#30) Sebhelyes válasza Graphics (#24) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Mennyivel drágábbat? 1GB RAM kb 10 dollár lehet? :D

(#31) ferke72 válasza Sebhelyes (#29) üzenetére


ferke72
aktív tag

vagy nyergelj át wp-re esetleg bb os-re ott nem fogsz akadozásokkal találkozni és mindkettő op.rendszer teszi a dolgát szépen ;]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#32) .Szaki. válasza TTommi (#26) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem játszok telefonon, netre, telefonálásra, navira és zenehallgatásra használom, viszont jó lenne ha nem okozna gondot az, hogy több oldal meg van nyitva.

Ferke72

BB-vel nincs tapasztalatom, de a WP-s akadásmentes használat csak urban legend. Fél-egy évig igaz max, tapasztalat. :-) Annyit talán még az Android is tud.

[ Szerkesztve ]

(#33) mackoman


mackoman
tag

Vodafone-nàl hamarosan érkezik .....

(#34) JayZ válasza ferke72 (#31) üzenetére


JayZ
tag

Lehet szidni az urat, de ennyiért már 1.5 giga ram lenne a minimum. Giga ram kell egy Moto E belépő szintű mobilba, középkategória 1.5-2GB, felső 3-4GB ram. Asusok 200 dollárért vannak most 2 giga rammal, miről beszélünk? :D Egy helyben toporgás van már évek óta a középkategóriában, holott ott van a legtöbb felhasználó.

(#35) Duree válasza #76385920 (#7) üzenetére


Duree
veterán

Az már azért annyira nem baráti.

duree54

(#36) szabi__memo válasza JayZ (#34) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Olyan majd az E4g2 lesz :)

(#37) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

tjb007, novinyul, Duliee, beni26k köszönöm :R

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#38) #76385920 válasza Duree (#35) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ne legyen igazam! :N

(#39) Graphics válasza #76385920 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fentebb írták a dual-os 45-ért előrendelhető :)

Illetve lesz szolgáltatói variáns is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Mondjuk most nézem, hogy persze erről is lespórolták a kamera gombot, ahogyan a legtöbb gyártó is teszi, ez nem tudom miért jó. Bár ha tényleg olyan szar a kamerája, mint ahogy mondják, akkor valóban okafogyottá válik a dolog. ;] Az az állatság viszont elfogadhatatlan számomra és ezzel ki is lőttem a telefont, hogy azt az átkozott microUSB csatlakozót a telefon oldalára tették, ennél kényelmetlenebb helyen nem is lehetne, főleg, hogy én zsebben is szoktam tölteni a telefont, na ezzel ez megvalósíthatatlan lenne.

(#41) Graphics válasza .Szaki. (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viszont lehet tud a hangerő LE gombbal fotózni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) .Szaki. válasza Graphics (#41) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egy önálló gomb nekem kényelmesebbnek tűnik, meg valahogy külsőre is hiányzik a szememnek az a harmadik gomb, de egyébként van ilyen? Megmondom őszintén nem hallottam még ilyenről, ez az én tájékozatlanságom. Vagy csak poénnak szántad? :)

(#43) Graphics válasza .Szaki. (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tényleg van ilyen, nekem Lenovo készülékeknél volt ez a funkció :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Halkow.


Halkow.
senior tag

Alapból így kellet volna kiadni :W

(#45) Tomi_Ohl válasza .Szaki. (#42) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Néhány kamera app tud ilyet, pl Google camerában nekem mindkét hangerő gomb fényképez.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#46) .Szaki. válasza Graphics (#43) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi az infót, ez számomra új. :) A microUSB elhelyezése viszont továbbra is nagyon nagy fekete pont, azt nem lehet máshol tölteni, csak az oldalán... :P

(#47) TTommi válasza .Szaki. (#32) üzenetére


TTommi
aktív tag

A feleségem folyamatos gmail és FB szinkron mellett netezik és filmet néz az Xperia U-n gond nélkül. Egyedül a skype és a wiber nem fut állandóan, de mint mondtam annak csak 512 es RAM-ja van. Az E4 egy belépő szintű telefon, simán működni fog, ha nem futtatsz rajta csak tényleg szükséges programokat. Egyébként be lehet állítani, hogy hány alkalmazást engedjen futtatni a háttérben. Csak összehasonlítás képpen az Iphone 5s nek is 1Gb RAM-ja van, igaz az nem android, hanem ios, de felső kategóriás szintet hoz az androidhoz képest.

SXZ2 és SXZ5c

(#48) TTommi válasza Sebhelyes (#29) üzenetére


TTommi
aktív tag

Kössz a tapsot, szerintem is jó példa volt.

SXZ2 és SXZ5c

(#49) doooo


doooo
veterán

Hogy lehet 1 GB-ot rakni ebbe? Mindig el kell rontani a dolgot valamivel.. :(

(#50) Graphics válasza doooo (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerinted egy alsó-közepes eszközbe hogy lehet rakni? :D

Ez belépőszintű cucc.. Miért tennének bele 2GB-ot?

Ha 2 GB lenne benne, akkor meg jönne , hogy miért szúrták el szar kamerával... Ha nem az akkor jönne a miért szúrták el qHD kijelzővel...

:U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.