Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Itthon is kapható már.

És hál istennek mennek le az árak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) kbyte1024 válasza Polarstar (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

3-at kérek 😄

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Polarstar válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Zozonál van egy raklap. Hívd fel. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) fene_vad


fene_vad
senior tag

hmm vergődnek még?

kérek becsléseket, hogy mikor állnak bele a földbe végleg, én azt mondom, hogy jövőre Q2.
Még ha ez az irány jó is, 625 nagy akksival jó kombó, lásd Redmi Note 4 (feleannyiért).

(#5) Polarstar válasza fene_vad (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lila gőzöm sincs miről beszélsz?
Pár szót erről a vergődésről, ha lehet, megköszönném.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) balaaazs válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


balaaazs
senior tag

Legyen négy, én is kérek!

¯\_(ツ)_/¯

(#7) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Kár,hogy vettem már másikat. Szolgáltatónál lehet majd kapni? Mert akkor rákeféltem.
Tetszik a cucc,mint mindig.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8) jUUh


jUUh
addikt

Nem egy meggyőző ajánlat ez szerintem ennyiért... :U

Samsung Galaxy S23+

(#9) ucli válasza jUUh (#8) üzenetére


ucli
senior tag

Rendeld Svájcból, ott csak 13k. ;]

...a svájci, 489 frankos ár ennél valamivel kedvezőbb, 130 00 forintra váltható át.

(#10) balaaazs


balaaazs
senior tag

Egyébként teszt lesz? És ha igen, mikortájt lehet rá számítani? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#11) icezozo válasza Polarstar (#5) üzenetére


icezozo
addikt

milyen erdekes :U xiaomi tulajok irigykednek :D van is miert! mert ugye itt nincs root nem lehet teglasitani a keszuleket bezzeg egy halom xiaomi ma mar csak szek alatet mert rossz a bootloader rossz a rom es sorolhatnam.....

ja es hekkelni kell ,hogy mukodjon minden . mert csupa felkesz termek :C

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#12) mjani1172


mjani1172
addikt

Egész jó.

(#13) atoth válasza Polarstar (#1) üzenetére


atoth
aktív tag

Hivatalosan? Hol?

(#14) Renwick válasza atoth (#13) üzenetére


Renwick
őstag

Sehol nem kapható. Október vége, november eleje sanszos a hivatalos csatornán, minden más legjobb esetben magánimport.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#15) Renwick válasza Polarstar (#3) üzenetére


Renwick
őstag

Hát persze. :p

I see you blaming each other -- And I love you still

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mindenki nyugodjon meg! Lesz itthon is Motion! :R :R

Mobil Kingen is kint van Zozo oldala. Jön ám a játékos hamar. Ide is lehet sorba állni, nem csak a zapple bolthoz. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) fene_vad válasza Polarstar (#5) üzenetére


fene_vad
senior tag

saját oprendszer földbe állt
Androidon belül is nagyítóval látható részesedés

a piac eldöntötte... kb mint a Nokia a symbiannal, majd utána most az androiddal, van egy hardcore fanbase aztán annyi.

[ Szerkesztve ]

(#18) fene_vad válasza icezozo (#11) üzenetére


fene_vad
senior tag

ó jaj de félreérted.

amit leírtál annak jórészt pontosan az ellenkezője az igaz.

Nem hiszem hogy bármely xiomi vagy más android tulaj irigykedne, hogy ugyanazt a vasat feleannyiért megveszi.

És természetesen BB-n is van root, van brick, ha nem értesz hozzá és belebarmolsz... pont annyira mint bármilyen más androidnál.

ja es hekkelni kell ,hogy mukodjon minden . mert csupa felkesz termek : úgy érted, hogy van settings, ahol testreszabható? ennek a hiánya feature a BB-nél?

(#19) batis88 válasza fene_vad (#18) üzenetére


batis88
csendes tag

Azt ugye tudod, hogy a BB telefonokat biztonsági okokból nem lehet rootolni...

[ Szerkesztve ]

(#20) icezozo válasza batis88 (#19) üzenetére


icezozo
addikt

semmit nem tud vele csinalni :D sot az xda-n mar reg fel is adtak a kiserletezeseket !

http://qwankido.hu/

(#21) hsrasus


hsrasus
aktív tag

En sajnalom, h ekkora lett, mert kullemre tetszik kepek alapjan, az is bejon, h vizallo (korlatozottan), de a merete a Z10-hez kepest oriasi. :Y Komolyan nem ertem, h miert nem lehet normalis meretben is kiadni telefont. :F :W Bar eloben meg majd megnezem, hatha meg tudok a merettel baratkozni, de attol tartok Samsung vagy Sony lesz igy a kovetkezo telefonom.

Btw nincs olyan oldal ahol megadom, h mekkora merethatar erdekel es megmutatja, h azon belul milyen telefonok vannak?

(#22) icezozo válasza Renwick (#15) üzenetére


icezozo
addikt

Kicsit tulzott a kollega :)

http://qwankido.hu/

(#23) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy teljesen kínai komcsi telefont hasonlítani a BB-hez elég vicces. (tudom azt is a kínaiak gyártják, mint ahogy mindent ebben a világban)

(#24) RaveForce válasza Crafter32 (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem csak gyartjak, hanem bitrokoljak is..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Soleco


Soleco
tag

Nagyon tetszetős telefon, csak az ára szállt el :\. Nyílván Blackberry, nem is várom el hogy Xiaomival meg a többi törzsgyökeres kínai budget telefonnal verjék le a föld alá az árakat, de azért jó lett volna 100.000 forint, illetve 350 euró környékén maradni.

Ennyit +ba nem fog fizetni egy átlag ember azért hogy BlackBerryt fogjon a kezében.

[ Szerkesztve ]

(#26) pit stop


pit stop
addikt

Nem rossz ez, cégeknél optimális választás lehet.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#27) ripla


ripla
őstag

Itthon állítólag olyan 160 körül fog nyitni, ami egy vicc, sejtésem szerint ismét nálunk lesz a legdrágább. Ismételten kint lesz megvéve ez is, egy fillérrel sem vagyok hajlandó többet adni a hazai dögkeselyű kereskedőknek.

(#28) Polarstar válasza ripla (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A helyzet az, hogy az áfázott áfát + hahaszonkulcsot ki kell fizetned. Osztrák médiamarkt ebben az esetben biztos, hogy olcsóbb! Ha nem kell a presztizs. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) Renwick válasza Polarstar (#28) üzenetére


Renwick
őstag

Sőt, van a BlackBerry Mobile-nak is saját európai webshopja, ahol szintén eurós MSRP-n vásárolhatsz. Ezek elég megbízható források, csak ugye ha gond van, akkor nem nagyon fogják magyarul felvenni a telefont, meg lehet, hogy nem fogják érteni a magyar nyelvű e-mailt. ;)

I see you blaming each other -- And I love you still

(#30) ripla válasza Polarstar (#28) üzenetére


ripla
őstag

Visszaszívom. Eddig 2 helyen is láttam, hogy 500 euró lesz az ár, az olyan 155.000-re jön ki kerekítve. Akkor maradok a Z10-nél, jó lesz ez fél év múlva is fele ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#31) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Erdekes, hogy ezt senki sem teszteli, minden nemzekozi forum szinte csak a megjelenesekrol cikkezett eddig.

(#32) pigulla válasza Polarstar (#1) üzenetére


pigulla
csendes tag

Hol, hol, hol? ... :)) :))

(#33) atoth válasza ripla (#30) üzenetére


atoth
aktív tag

Előrendelésben 165k.

(#34) ripla válasza atoth (#33) üzenetére


ripla
őstag

Sok.

(#35) agyarka válasza icezozo (#11) üzenetére


agyarka
aktív tag

Probáltad már a Redmi Note 4 Global verziót? Nem úgy tűnik! Én tablet helyett vettem az egyik gyereknek, előbb- utóbb úgyis összetöri ( már 1x ezt is leejtette) akkor legalább vmi olcsóbb cucc legyen. 50e körül volt magyar garival. Telefonkönyvet nem töltöm fel, a wifin csak vendég, a rengeteg letöltött app jogosultágát rendszeresen megnyírbálom, így viszonylag kevés adatot tud ellopni.
A készülék gyárilag nem rootolt, és beépített védelme is van, amikben természetesen nem bízom, de ettől eltekintve hatalmas pozitív csalódás.
Nyár óta kb. 3-4 OTA frissítést kapott, elég gyors (a Z30 hoz képest, ami sebesség nekem bőven elég) , a böngészője gyakorlatilag mindenevő ( ellentétben a Z30 al, ami ma már szinte használhatatlan), az üzemideje lazán 10-12 óra aktív játék wifi vel, ami szülői felügyelettel jópár nap.
Magamnak biztosan nem vennék, mert nem biznám rá még a telefonkönyvem sem, de ezen kívül el kell ismerni kiváló minőségű és szolgáltatású készülék, emészthető áron.

[ Szerkesztve ]

(#36) agyarka válasza agyarka (#35) üzenetére


agyarka
aktív tag

Vajon a Motion támogatottsága is olyan lesz mint a Priv-é? 2 év aztán kalap kabát?
2019.12.31-ig fokozatosan megszüntetik az OS10 kiszolgálását, valami kellene helyette, de az ügyfelek ilyen durva semmibevétele után egyre erős kétségeim vannak a BB vel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.