Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A8 2018 is futtat mindent minek ez a gamer telo kategoria?

(#2) ambination


ambination
tag

Maradok a Huawei Mate 20x-nél,csak jöjjön már a gamepadom hozzá😎

(#3) moleculez válasza ->Raizen<- (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Olvass vissza pár ilyen topikba, meg lett tárgyalva párszor. Tl, dr: van létjogosultsága a kategóriának, csak rétegigény.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) #80439296 válasza moleculez (#3) üzenetére


#80439296
törölt tag

Pontosan; van, akinek a Siemens C35 is sok.

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Gamer mobil, komoly. :DDD

(#6) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az X-nek jobban örültem volna.

https://utdetailing.hu/

(#7) #80439296 válasza tibcsi0407 (#6) üzenetére


#80439296
törölt tag

(x)

:DDD

(#8) tibcsi0407 válasza #80439296 (#7) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi, akkor már minden vágyam teljesült is. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#9) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Igazából ezek egyedi megjelenésű, "common" csúcstelefonok.
Ennek megfelelően 2018 végén elvárom a jó minőségű, többkamerás rendszert, vízállóságot, B20-at. Az, hogy vízhűtés, sztereó hangszóró, nagy akksi, búg-b@szik-csiripel, már a tortahab, amiért akár felár is jöhet, HA az alapok stimmelnek.
Itt jelenleg a Xiaomi, meg úgy látom ez is kicsit vérzik. A Razer egész ügyes, Asusról nem láttam még tesztet, de az horror drága is legalább, miközben mondjuk egy note 9 produktivitásban megeszi.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#10) moleculez válasza RetepNyaraB (#9) üzenetére


moleculez
veterán

De ugyanugy megbeszeltuk azt is 100x, hogy hogy a Not 9 mas liga, nem megfelelo osszehasnltasi alap.Elfut rajta minden oda vissza, nem arrol van szo, de az nem gamer mobil. Igaz ebben a szcenaban en csak a ROG Phonet tudom komolyan venni, a tobbi, mint pl ez is csak probalkozas. Kerhetunk az MA-tol egy "hogyan ertelmezzuk a gamer mobilokat GYIK"-cikket?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) ->Raizen<- válasza moleculez (#10) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nagyon kardoskodsz gamer mobilok mellett holott olyan vekony reteget erdekel hogy az gyakorlatilag statisztikaban sem kimutathato. Szamomra felegesen tulcicomazott, tele van pakolva feleslegesen sok rammal, es vastag is hala az olyan modelleknek amiknek aktiv a hutese is. Ertelme nincs de vegye az akinek erre all fel.

(#12) Ati1979 válasza moleculez (#3) üzenetére


Ati1979
veterán

Van gamer telefon topic valahol esetleg? :)

(#13) moleculez válasza ->Raizen<- (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Nem az, hogy kardoskodok mellette, csak sosem ertettem azt a hozzaallast, hogy ha nekem haszontalan, akkor az kategorikusan ertelmetlen. Van, akinek erre van igenye. Pl azsiaban eleg komoly szubkulturaja van ennek is, csakugy, mint kb akarmi masnak, ami szamunkra semmiseg, ott hajlamosak tokelyre fejleszteni, az akarmit. De barmit. Ez azt is jelenti, hogy oriasi felvasarlopiac all rendelkezesre, amire (mint az latszik) erdemes epiteni. Hogy hosszutavon milyet megy, az mas kerdes, majd a piac eldonti. De nem veletlen alltak ebbe bele a gyartok.

Szoval en reszemrol el is engedem a kerdest, nem en vagyok a celkozonsege ennek (sem), sima mezei Apple user vagyok, egy jatek van telepitve (az is azert, mert kb ingyen volt :DDD), de tenyleg nemhogy mobilgamer nem vagyok, jatszani sem jatszom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) #04441088


#04441088
törölt tag

Hát ez valami nagyon undorító lett..

(#15) exedoc


exedoc
senior tag

Egy kamera hátul? Há miez? Naffosh. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.