Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atosan


atosan
addikt

Csak hogy ne legyen egyszerű :)
Kipróbálnék egy Realme-t, de valahogy nincs meg az ihlet.

Maine coon

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Teszteket olvasva nem lehet rossz, bár én azért a 120-150k körüli kategóriában már elvárnék egy telés lencsét, ellenben nem izgat a 90-120-144 Hz és az 5G nélkül is bőven elvagyok.

B.Cs.

(#3) monti0222w válasza atosan (#1) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem meg volt egy X2 Pro személyében és nem bántam meg, durván jó teló lett! A havi frissítési ciklust is tartják. :K

(#4) aladab válasza atosan (#1) üzenetére


aladab
tag

Nekem is X2 Pro-m van, a 12 gb-os verzió. Nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#5) joey04


joey04
titán

itt is akkora a katyvasz mint a xiaominál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) monti0222w válasza joey04 (#5) üzenetére


monti0222w
addikt

Miért is? :F

(#7) joey04 válasza monti0222w (#6) üzenetére


joey04
titán

első mondat: Az európai Realme X50 5G tulajdonképpen a lite-osított X50m, ami nagyon hasonlít a szintén 350 euróba kerülő Realme 6 Próra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Usgyi válasza joey04 (#5) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Teljesen jogos. Realme-nél mostanra olyan káosz lett a modell elnevezéseknél, hogy már nem szégyen ha az ember nem tudja követni.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#9) monti0222w válasza Usgyi (#8) üzenetére


monti0222w
addikt

Ha ez a káosz akkor a Redminél mi van? Mondjuk én sem helyeslem ezt, hogy ők is elkezdték szórni a készülékeket, de nyomulni szeretnének a piacon! A tavalyi felhozatal jobb volt e tekintetben az ideinél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.