Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TCSZ


TCSZ
senior tag

Ez jó hír. Jön az M31 is?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Na ez egy jó hír, ilyen specikkel és árral nagyon jó ajánlat lesz.

B.Cs.

(#3) gattolino


gattolino
senior tag

Na, ez brutál. Ekkora akksival jöhetnének a flagshipek is már..

Vivo X90 Pro Plus

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez bizony jo ajanlat lehet. Siman beletojtak az A51, azaz a sajat taljukba.

(#5) satz18


satz18
őstag

Ha lehalna a Xiaomi Mi9 t-m, tuti valami ilyenre cserélném. Nem kéne jobb. Legyen benne minél nagyobb aksi meg egy Full HD AMOLED kijelző, meg jack csati. A többi az részletkérdés.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) Noukoum


Noukoum
veterán

Ennyire rosszul megy a Samsungnak hogy ezt kell idehoznia? Kamerára azért kíváncsi leszek, de az üzemidőre biztos nem lesz panasz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) #95462144


#95462144
törölt tag

Végre egy normálisnak tűnő telefon elfogadható áron sAmoled kijelző nagy akksi és még a ram mennyisége is elfogadható.

(#8) Plazmacucci válasza Noukoum (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Inkább az a kérdés, milyen üzleti modell alapján nem hozták ide idáig?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Juhaszatti válasza Noukoum (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg egyik gyártónak sem megy most jól. Ez egy jó húzás lehet a Samsungtól, hogy megpörgesse az eladásait a válságban is.

(#10) youngboy


youngboy
senior tag

Ez hogy viszonyul az A sorozathoz?
Mi a különbség köztük? A sorozatban hiva pozícionálható?

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ez tetszik

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Jöhetne kisebb állal, képernyőbe gyógyított ujj-lenyomatolvasóval, kicsit jobb kamerákkal 150-ért.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) dave987 válasza QwErTy42 (#12) üzenetére


dave987
aktív tag

A51? :) Vagy a 150et euroban gondoltad? :DDD

(#14) Noukoum válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert simán eladták a többi szutykot amin sokkal több volt a haszon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) vdavid33


vdavid33
csendes tag

Nagyon jó hírnek TŰNIK!
A LENOVO p2 után egy igazán jó telefon lett volna , de eddig akár hány oldalon néztem a cikkel ellentétben NINCS benne NFC ami a mostani érintésmentes fizetéses világban hátrány.... sőt még az m31-ben sincs!
az Akku miatt, nálam abszolút dobogós lenne, és már rendelném is, de így addig marad a P2 amíg ezt más gyártó meg nem tudja ugrani.

(#16) gattolino válasza vdavid33 (#15) üzenetére


gattolino
senior tag

Xiaomi nem jöhet nálad szóba? Kicsit többe kerül a Mi Note 10, de van benne, infra, NFC, 5200-as bika akksi és világbajnok kamera

Vivo X90 Pro Plus

(#17) Noukoum válasza gattolino (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Kicsit :F

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) vdavid33 válasza gattolino (#16) üzenetére


vdavid33
csendes tag

Gondolkodtam rajta de a lekerekített szélek nem jönnek be és a Lenovoban volt 3 éve 5200mAh órás akku.
ez a 6000mAh nagyon csábító lett volna.
Viszont az vicc, hogy szerintem a hosszú üzemidő az egyik alapfunkció lenne, de a gyártókat ez valahogy nem érdekli , és elvétve vannak csak ilyen próbálkozások.
A Lenovo is vihette volna tovább a P1 P2 -es szériát!

(#19) gattolino válasza vdavid33 (#18) üzenetére


gattolino
senior tag

Persze, de sztem azért gondolkodnak így a gyártók a flagshipekkel, hogy ne legyen egy usernek 4-5 évig telefonja. Haszon miatt. Középkategóriában meg megy a szándékos avultatás. :R

Vivo X90 Pro Plus

(#20) Razzul válasza dave987 (#13) üzenetére


Razzul
senior tag

Egyetértek, QwErTy42 tökéletesen leírta az eggyel feljebb pozícionált Samsung telefont. :DDD A specifikációk alapján ez a telefon az A41 párja, vetélytársa lesz házon belül.

Stat crux dum volvitur orbis

(#21) razorka777


razorka777
veterán

Engem már az akksi méretével megvettek kilóra. :B :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#22) Noukoum


Noukoum
veterán

teljes specifikáció
Ami még jó hír hogy ufs 2.1 a belső tárhely :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) eszgabor válasza TCSZ (#1) üzenetére


eszgabor
aktív tag

Van európai M31, magyar nyelv is van rajta, de hiába nagy az akku, az exynos 9611 eléggé fűt, így az üzemidő sajnos nem arányosan nagyobb egy 4500 mAh-s A71-hez képest, ami snapdragon 730-cal van szerelve és jóval erősebb is.
https://www.amazon.de/Samsung-Smartphone-interner-Speicher-Deutsche-Black/dp/B0877NCL7Y

5:30 környéken hőmérséklet mérés: https://youtu.be/wMWC18whtc4

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#24) szenesember válasza youngboy (#10) üzenetére


szenesember
aktív tag

Az M szériában nincs KNOX. (Talán Microsoft programcsomag sem, de abban nem vagyok biztos.)
Nálunk (ukrajnában) már kapható az M21 egy ideje, de jóval olcsóbb, mint, ahogyan a cikkben említik, 70000 ft kereken.

(#25) fzoli86 válasza QwErTy42 (#12) üzenetére


fzoli86
tag

Soha tobbet kepernyobe rakott ujjlenyomatolvaso!!!! Alkotmanyban tiltanam be! Lassu, pontatlan, idegorlo...

(#26) timsigm


timsigm
csendes tag

Érdekes, hogy Indiába indítottak vele. Mivel csak egy másodvonalbéli hardver mögé rakták a nagy akksit, így még elégedetlen vagyok. Majd ha hajlandók flagship hardver mögé is berakni egy ekkora akksi akkor majd elgondolkozom, hogy váltok. Bár ha azok az emberek nem fontosak (talán mert kevesen vannak, de ezt nem tudom) akiknek az üzemidő fontosabb, mint a pár tized milliméter és plussz 100gr súly akkor nem kötelező megvennem a samsung termékét. Jó nekem a Moto G7 power vagy Asus Max pro m2.
Pedig ha normális, emberi akksit raktak volna a noteba vagy az S9,s10-be akkor biztos megvettem volna a dex dokkolóval együtt, függetlenül az ártól!

(#27) Lúdanyó


Lúdanyó
újonc

Sziasztok, segítsetek, légyszi. Szerintetek ez a telefon hogyhogy nincs fent a samsung weboldalán? Semmilyen samsung-os weboldalon nem találom, lehet, hogy én vagyok béna, de mintha valami fantom telefonról lenne szó.
Magyarországon már forgalmazza az egyik legnagyobb webáruház. Ez nem számít "hivatalos" magyarországi értékesítésnek?
A lényeg: szerintetek ne merjem még megvenni, ha hivatalos gyári garit szeretnék?

(#28) Karesz1113 válasza vdavid33 (#15) üzenetére


Karesz1113
csendes tag

Szia!

Van benne NFC!! Én is a P2 mellé, helyette vettem és tökéletes!

Lenovo P2, Galaxy A8, M21

(#29) janeszgol válasza Lúdanyó (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Forgalmazo az Emag, es nem valami GSM. Szerintem gyari garit kapsz.

(#30) janeszgol válasza Lúdanyó (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Az ocsem felesegenek a feltestvere elmeletileg megrendelte. Szoval bovebbet is tudok irni kesobb .
70 ezerig keresett csak Samsungot. Mondtam, hogy az M21-hez adom a nevem, tehat ajanlom, de a tobbit nem (A71-ig bezarolag semmit). Szoval megrendelte 80-ert ezt.
Mondjuk az igazi a Honor 20 lett volna 100-ert (azt ajanlottam elsonek, csak aztan specifikalta az igenyet, igy sajna kiesett).

(#31) Lúdanyó válasza janeszgol (#30) üzenetére


Lúdanyó
újonc

Köszi szépen a válaszod!
Én is az A71-et nézegettem még, de 100e Ft alatt kellett maradnom, úgyhogy megvettem az M21-et. Az akku miatt.
Elvileg igen, van hozzá hivatalos gyári gari. Saját szemmel még nem láttam a "garancialevelet", mert valami hiba folytán nem tudom letölteni az emag fiókomból. De egyelőre nincs szükségem papírra, ugyanis az emag a forgalmazó, tehát ők intézik a garit - futár viszi-hozza a telefont. Mert sajnos úgy néz ki, élnem kell a garanciával máris...

Pár napos telefonos tapasztalataim, hátha valakit érdekel:
Ami a hatalmas akksit illeti, nem panaszkodom, de nem vagyok elájulva tőle. Nem játszom a telefonon, de használom netes böngészésre, vásárlásra, telefonálok, e-mailezek, fotózom-videózom a gyereket (nem sokat), esetleg max. egy-két rövidebb youtube videót elindítok napközben.
Bírja estig. De a reklámozott maratoni akku-kapacitást parasztvakításnak érzem.

Van A70 a családban, és úgy tűnik, annak az akksija legalább ennyit bír, ha nem többet.

Ami viszont nagyobb gond, hogy a beszélgetések olykor jók, de sokszor élvezhetetlenül rossz minőségűek, recseg, ropog, szakadozik a vonal, nem hall engem a másik fél, én se hallom őt, brutál idegesítő. Egyeztettem a mobilszolgáltatóval, kikapcsoltam a "VoLTE" funkciót, hogy ne a HD minőségért küzdjön a készülék. A szolgáltató központilag ráküldött egy frissítést is a sim kártyámra.
Szerintem a telefonban van a hiba. Ma még tesztelem, ha nincs javulás, megy vissza.

Ami a kamerát illeti: viszonyítási alapom az S7, ami jobb minőségű fotókat-videókat csinált.

(#32) LV55 válasza Lúdanyó (#31) üzenetére


LV55
csendes tag

Pár hete használom én is, teljesen elégedett vagyok mind az aksival, mind a beszélgetéssel. És az egyebekkel is. A kamerája nem rossz, de azért nem ájultam el, távolra ugyanúgy nem át, mint az öreganyám. Hardverrel egyelőre nem volt probléma, igaz igazi nagy nehéz játékokkal nem játszom. De egyszerre az összes marhaságot, gps-t, akármit, nyugodtan kezeli, szóval egy nem telefonon játszani akaró "átlag" felhasználónak szerintem teljesen jó.
Nekem a tok a probléma, annyira új és ritka, hogy nem nagyon találtam hozzá, aliról szilikont rendeltem, de egyelőre ennyi.

(#33) janeszgol válasza LV55 (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a beltéri képek láttán azért elsimeréssel tekintettem. Kültéren az átlag samsungos minőséget hozza.

(#34) Lúdanyó válasza LV55 (#32) üzenetére


Lúdanyó
újonc

Igen, ugyanez a gondom a tok beszerzésével :-)

A beszélgetés minőségével kapcsolatos kezdeti problémák viszont eltűntek, kop-kop-kop. Talán átmeneti hálózati hiba volt. Úgyhogy az előző hozzászólásom ne tántorítson el senkit a vásárlástól.

Igazából nem panaszkodom az akksira sem, inkább csak annyi, hogy nekem úgy tűnik, az A70 a 4500 mAh-s akksijával se merül gyorsabban, mint az M21 a 6000 mAh-val.

Viszont a kamera nekem nagy csalódás :-( Sok sebből vérzik, de a legnagyobb gondom nekem az óriási képmező-elhajlással van. (kigugliztam: disztorzió). Pl. 2 m-nél közelebbről fotózva mindenki fejéből alien-fejet csinál.

Nálam ez a telefon fapados kategória, de természetesen nincs okom leszólni, mivel az ára is fapados (az igazán jó készülékek árához képest), úgyhogy az elvárásaimat is az árhoz kell igazítanom!
Inkább az szomorít el, hogy az "álom"készülékek ára ma már a csillagos égben... és enyhén szólva sokallnék kiadni 150-200 ezret egy olyan eszközért, amit legjobb esetben is max. 2-3 évig használok.

(#35) janeszgol válasza Lúdanyó (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. És a 150-200 ezer ft még a középkat. :)

(#36) Karesz1113


Karesz1113
csendes tag

Már vagy két hete használom a készüléket kezd beállni az akksi üzemidő is, bár méréseim szerint nincs 6000. Mivel áfa nélkül 52.000 -ért megkaptam (céges kedvezménnyel) ennyit mindenképpen megért. A tok és üvegfólia (M30S) egy héten belül megjött (Ebay anglia és ingyenes szállítással 2700 Ft)

Lenovo P2, Galaxy A8, M21

(#37) janeszgol


janeszgol
félisten

Hali!

Rendelt valaki az emagról ilyen telefont? Hülye fejjel elfelejtettem ellenőrizni, hogy van-e benne NFC (és B20). Akinek ajánlottam, annak ez nem volt kitétel (a B20 igen nyilván), de akkor is kíváncsi lettem volna rá. Ki tudja mikor futok össze vele.

A Samsung.com, a gsmarena, a gizmo például azt írja nincs benne.
A Samsungról letöltöttem a manualt, az azt írja van NFC-s verzió, továbbá ezt állítja az Emag is. Tehát vegyes az összkép.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#38) Karesz1113 válasza janeszgol (#37) üzenetére


Karesz1113
csendes tag

Az enyém is Emag-os és van NFC!

Lenovo P2, Galaxy A8, M21

(#39) air76


air76
tag

Sziasztok!A készülék tud "Always on Display"módot???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.