Hirdetés

2021. január 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) #10949376

törölt tag

elég jól hangzik ránézek majd ,tesztet róla lehet ez veszem ,ha lehet fizetni vele ,meg applikációt felrakni autó táv indítás akár.

(#2) anathemaopet

anathemaopet
tag

Telekom esim-et támogatja?

(#3) addamka válasza #10949376 (#1) üzenetére

addamka
senior tag

A sima wifi verzióval nem lehet fizetni jelenleg, nem vagyunk a támogatott országok között google pay-nél ezen a téren.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4) peterson1190 válasza addamka (#3) üzenetére

peterson1190
tag

A google kulcsszó "xda permanent proxy" múlt héten fizettem wifis verzióval revolut kártyával, hibátlan.

Van egy pár bugja pl. "Ok google"-re nem reagál, de ahogy nézem ez wear os szerte bugos.

Valamiért a csukló emelésre képernyó bekapcs gesztust magától kikapcsolgatja random időközönként.

A telefonhívás nagyon jó, néha hívás közben nem akar átálni az órára, eldobálja a Bluetooth-t mikor próbálom transzferelni.

3 napot röhögve kibír nálam, ha szoftveresen orvosolják a bugokat tökéletes.

3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra

(#5) storm3 válasza peterson1190 (#4) üzenetére

storm3
senior tag

Te honnan rendelted?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” Xiaomi MI9T eladó: https://bit.ly/38bsWQ5

(#6) addamka válasza peterson1190 (#4) üzenetére

addamka
senior tag

Ismerem, de annyira nem prio az órás fizetés, hogy használjam.
Nálam is bír 3 napot, nincs idáig bluetooth leszakadás sem hívásnál.
Néha a settings képernyő befagy, de egy kezdő képernyőre lépés megoldja.

(#7) peterson1190 válasza storm3 (#5) üzenetére

peterson1190
tag

Ipon

3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra

(#8) besti válasza anathemaopet (#2) üzenetére

besti
csendes tag

Angol nyelvű hírportálon azt olvastam Vodafone-nal működik.

"Cellular connectivity is limited to Vodafone customers in the UK, Spain, and Germany at launch, and you can pick it up starting today through Mobvoi’s website, Amazon, and some Vodafone websites for £329.99 / €359.99."

Aztán lehet ez változik a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#9) anathemaopet válasza besti (#8) üzenetére

anathemaopet
tag

Azt hiszem meg kell várni amíg nálunk kipróbálja valaki a Telekomos esim-et...

(#10) #10949376 válasza storm3 (#5) üzenetére

törölt tag

én amazon.de láttam ott 110e itthon 150e-ért adják a jó magyarok.

(#11) addamka válasza #10949376 (#10) üzenetére

addamka
senior tag

Én még a gyártó oldaláról rendeltem a wifiset, mivel vállalják az adók megfizetését semmi extra nem jött arra az árra, 8 nap alatt ideért Kínából, ebből 3 volt a tényleges szállítás.

(#12) doongoo válasza addamka (#11) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

azért a 60€ felár a bluetooth verzióhoz képest szerintem sok (az alap verzió árának 20%-a). Mondjuk, akinek szüksége van E-simre, annak lehet, hogy megéri majd. Azért gyanítom, hogy ezzel már nem lesz meg a 3 napos üzemidő (talán a fele lesz a valóságban, bár a német oldal szerint 62 óra lehet).

Amúgy az órával fizetés a fenti hozzászólás szerint megoldható (én is megelégedve használom).

[ Szerkesztve ]

(#13) Duree

Duree
veterán

Már régen kinéztem magamnak, de vívódok ez és a Samsung között.

(#14) doongoo válasza Duree (#13) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

én samsungról váltottam Ticwatchra, igaz nem LTE verzió volt egyik sem. A Galaxy Watch 46 (az utolsó jó akksiidejű Samsung volt) nálam elment 4 napig, de az LTE-sek írták arról is, hogy max. 1,5-2 napig megy náluk. A Ticwatch alap 3 napot bír nálam (nem bántam meg a váltást Samsungról), de az LTE tuti kevesebbet fog majd, ha valaki ki is használja, így meg simán leesik az üzemideje a galaxy watch 3 szintjére. Meg ugye egyelőre kérdéses az is, hogy lesz-e majd kártyafüggetlen konstrukcióban ill. A telekomos Esimmel megy-e majd

(#15) storm3 válasza Duree (#13) üzenetére

storm3
senior tag

En is, active 2 vagy ez? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” Xiaomi MI9T eladó: https://bit.ly/38bsWQ5

(#16) kortevilmos válasza peterson1190 (#4) üzenetére

kortevilmos
friss újonc

En ugy tudtam, hogy a mobil/oras fizetesek offline is mukodnek, es net eleres csak neha kell, hogy behuzzon ujabb X tokent a kovetkezo fizetesekhez (persze ha ezek elfogynak ujabb net eleresig akkor mar nem fog menni)
Tehat a kerdes: tudsz telefon kapcsolata nelkul is fizetni az oraval? Mert ha igen, akkor az a proxy az valoszinuleg nem is mindig kene hogy be legyen allitva.

(#17) Duree válasza doongoo (#14) üzenetére

Duree
veterán

Jelenleg kapható az Alzánál a nem LTE verzió 160 ezerért amit én nagyon soknak tartok.
Nekem inkább a dupla kijelzö miatt jönne be inkább mint a Samsung.

(#18) doongoo válasza Duree (#17) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

A nem LTE nekem a gyártótól rendelve direktben megállt 100-ból.

(#19) Duree válasza doongoo (#18) üzenetére

Duree
veterán

Az nagyon jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

(#20) addamka válasza Duree (#19) üzenetére

addamka
senior tag

Most is 299 EUR náluk a wifi verzió, új regisztrálóknak szokott lenni 10% kedvezmény az első vásárlásra. Áfa és vám benne van ebben, DHL elkérte a számlát, de a feladó állja a költségekkel rám nem terheltek semmit. Más kérdés, hogy facebook hozzászólások alapján eléggé kifogytak most a készletekből.

(#21) lauter válasza besti (#8) üzenetére

lauter
csendes tag

Működik a Telekomos e-sim.

Az nem lehet, hogy annyi szív hiába!

(#22) doongoo válasza lauter (#21) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

Ez jó hír! Már csak az a kérdés, hogy az akksi hogy bírja, ha használod az LTE-t?

(#23) lauter válasza storm3 (#15) üzenetére

lauter
csendes tag

TicWatch Pro 4G/LTE

A proxy ahhoz kell, hogy engedélyezd a fizetést és regisztráld a bankkártyát, utána fogsz tudni fizetni kapcsolat nélkül is.

Én felraktam egy root-olt ROM-t, amiben a goggle pay már telepítve volt, regisztráltam (volna) a Revolut kártyát, beolvasta, de a Revolut visszautasította a regisztrációt azzal, hogy a root-olt ROM nem biztonságos.

A permanent proxy-s megoldás nekem eddig nem sikerült.

Vissza kellene raknom az eredeti ROM-ot de nem találok sehol.

Tudna valaki ebben segíteni? Esetleg egy TWRP backup-t megosztani az eredeti rommal?

(#24) Joe215 válasza Duree (#17) üzenetére

Joe215
aktív tag

Nekem az Ipon -tól rendelve szállítással együtt 98500 -ban volt november végén a GPS verzió.
Az Alzánál akkor is 140 e. volt.

(#25) lauter

lauter
csendes tag

Most a TicWatch Pro 4G/LTE - 91eFt-ért rendelhető, szállítás 3-4 hét.

(#26) doongoo válasza lauter (#21) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

Hogy néz ki az akksiidő LTE-t használva?

(#27) lauter válasza doongoo (#26) üzenetére

lauter
csendes tag

Egzakt adatom nincs, de elmarad a várakozásomtól.
Naponta töltendő.

(#28) doongoo válasza lauter (#27) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

akkor sajnos a sejtésem beigazolódott, hogy az LTE nagyon eszi az akksit...
a sima GPS verzió nálam elmegy 3,5 napot (minden automatikus mérés bekapcsolva, üzenetek jönnek folyamatosan, északa csak theater mód bekapcsolva)

Ja várjunk csak, te most a Pro 4G-ről írod, amit írsz, vagy a Pro 3 LTE-ről? Csak mert a topic a Pro 3 LTE-ről szól, de látom, hogy te több hozzászólásban is a Pro 4G-t említed

(#29) lauter válasza lauter (#27) üzenetére

lauter
csendes tag

Bocs, akkor eltévedtem. :) Az enyém PRO 4G/LTE.

Viszont az érdekelne, hogy valakinek megy-e a Google Pay Revolut vagy Curve kártyával itthon, nem a permanent proxy-val, hanem root-olt órán.

[ Szerkesztve ]

(#30) doongoo válasza lauter (#29) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog

Ja, akkor értem a gynege akksiidőt. Ezek szerint ez nem a Pro 3 LTE-re vonatkozik. Akkor ennek a hazai működéséről továbbra sincs megerősített infó.

Nekem ugyan a Pro 3 GPS van, de nem rootolt és ezen a Permanent Proxyval megy a Curve és a Revolut kártya is. Amúgy a Permanent Proxyval kapcsolatban a legnehezebb a saját szerver létrehozása volt a Google Cloudon (ennek kb. 4-5x futottam neki - mindig elütöttem benne valamit - de a végére csak sikerült)

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.