Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #10949376


#10949376
törölt tag

elég jól hangzik ránézek majd ,tesztet róla lehet ez veszem ,ha lehet fizetni vele ,meg applikációt felrakni autó táv indítás akár.

(#2) Anathema67


Anathema67
tag

Telekom esim-et támogatja?

(#3) addamka válasza #10949376 (#1) üzenetére


addamka
őstag

A sima wifi verzióval nem lehet fizetni jelenleg, nem vagyunk a támogatott országok között google pay-nél ezen a téren.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4) peterson1190 válasza addamka (#3) üzenetére


peterson1190
tag

A google kulcsszó "xda permanent proxy" múlt héten fizettem wifis verzióval revolut kártyával, hibátlan.

Van egy pár bugja pl. "Ok google"-re nem reagál, de ahogy nézem ez wear os szerte bugos.

Valamiért a csukló emelésre képernyó bekapcs gesztust magától kikapcsolgatja random időközönként.

A telefonhívás nagyon jó, néha hívás közben nem akar átálni az órára, eldobálja a Bluetooth-t mikor próbálom transzferelni.

3 napot röhögve kibír nálam, ha szoftveresen orvosolják a bugokat tökéletes.

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#5) storm3 válasza peterson1190 (#4) üzenetére


storm3
senior tag

Te honnan rendelted?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#6) addamka válasza peterson1190 (#4) üzenetére


addamka
őstag

Ismerem, de annyira nem prio az órás fizetés, hogy használjam.
Nálam is bír 3 napot, nincs idáig bluetooth leszakadás sem hívásnál.
Néha a settings képernyő befagy, de egy kezdő képernyőre lépés megoldja.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7) peterson1190 válasza storm3 (#5) üzenetére


peterson1190
tag

Ipon

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#8) besti válasza Anathema67 (#2) üzenetére


besti
csendes tag

Angol nyelvű hírportálon azt olvastam Vodafone-nal működik.

"Cellular connectivity is limited to Vodafone customers in the UK, Spain, and Germany at launch, and you can pick it up starting today through Mobvoi’s website, Amazon, and some Vodafone websites for £329.99 / €359.99."

Aztán lehet ez változik a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#9) Anathema67 válasza besti (#8) üzenetére


Anathema67
tag

Azt hiszem meg kell várni amíg nálunk kipróbálja valaki a Telekomos esim-et...

(#10) #10949376 válasza storm3 (#5) üzenetére


#10949376
törölt tag

én amazon.de láttam ott 110e itthon 150e-ért adják a jó magyarok.

(#11) addamka válasza #10949376 (#10) üzenetére


addamka
őstag

Én még a gyártó oldaláról rendeltem a wifiset, mivel vállalják az adók megfizetését semmi extra nem jött arra az árra, 8 nap alatt ideért Kínából, ebből 3 volt a tényleges szállítás.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#12) doongoo válasza addamka (#11) üzenetére


doongoo
addikt

azért a 60€ felár a bluetooth verzióhoz képest szerintem sok (az alap verzió árának 20%-a). Mondjuk, akinek szüksége van E-simre, annak lehet, hogy megéri majd. Azért gyanítom, hogy ezzel már nem lesz meg a 3 napos üzemidő (talán a fele lesz a valóságban, bár a német oldal szerint 62 óra lehet).

Amúgy az órával fizetés a fenti hozzászólás szerint megoldható (én is megelégedve használom).

[ Szerkesztve ]

(#13) Duree


Duree
veterán

Már régen kinéztem magamnak, de vívódok ez és a Samsung között.

duree54

(#14) doongoo válasza Duree (#13) üzenetére


doongoo
addikt

én samsungról váltottam Ticwatchra, igaz nem LTE verzió volt egyik sem. A Galaxy Watch 46 (az utolsó jó akksiidejű Samsung volt) nálam elment 4 napig, de az LTE-sek írták arról is, hogy max. 1,5-2 napig megy náluk. A Ticwatch alap 3 napot bír nálam (nem bántam meg a váltást Samsungról), de az LTE tuti kevesebbet fog majd, ha valaki ki is használja, így meg simán leesik az üzemideje a galaxy watch 3 szintjére. Meg ugye egyelőre kérdéses az is, hogy lesz-e majd kártyafüggetlen konstrukcióban ill. A telekomos Esimmel megy-e majd

(#15) storm3 válasza Duree (#13) üzenetére


storm3
senior tag

En is, active 2 vagy ez? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#16) kortevilmos válasza peterson1190 (#4) üzenetére


kortevilmos
újonc

En ugy tudtam, hogy a mobil/oras fizetesek offline is mukodnek, es net eleres csak neha kell, hogy behuzzon ujabb X tokent a kovetkezo fizetesekhez (persze ha ezek elfogynak ujabb net eleresig akkor mar nem fog menni)
Tehat a kerdes: tudsz telefon kapcsolata nelkul is fizetni az oraval? Mert ha igen, akkor az a proxy az valoszinuleg nem is mindig kene hogy be legyen allitva.

(#17) Duree válasza doongoo (#14) üzenetére


Duree
veterán

Jelenleg kapható az Alzánál a nem LTE verzió 160 ezerért amit én nagyon soknak tartok.
Nekem inkább a dupla kijelzö miatt jönne be inkább mint a Samsung.

duree54

(#18) doongoo válasza Duree (#17) üzenetére


doongoo
addikt

A nem LTE nekem a gyártótól rendelve direktben megállt 100-ból.

(#19) Duree válasza doongoo (#18) üzenetére


Duree
veterán

Az nagyon jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

duree54

(#20) addamka válasza Duree (#19) üzenetére


addamka
őstag

Most is 299 EUR náluk a wifi verzió, új regisztrálóknak szokott lenni 10% kedvezmény az első vásárlásra. Áfa és vám benne van ebben, DHL elkérte a számlát, de a feladó állja a költségekkel rám nem terheltek semmit. Más kérdés, hogy facebook hozzászólások alapján eléggé kifogytak most a készletekből.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#21) lauter válasza besti (#8) üzenetére


lauter
csendes tag

Működik a Telekomos e-sim.

Az nem lehet, hogy annyi szív hiába!

(#22) doongoo válasza lauter (#21) üzenetére


doongoo
addikt

Ez jó hír! Már csak az a kérdés, hogy az akksi hogy bírja, ha használod az LTE-t?

(#23) lauter válasza storm3 (#15) üzenetére


lauter
csendes tag

TicWatch Pro 4G/LTE

A proxy ahhoz kell, hogy engedélyezd a fizetést és regisztráld a bankkártyát, utána fogsz tudni fizetni kapcsolat nélkül is.

Én felraktam egy root-olt ROM-t, amiben a goggle pay már telepítve volt, regisztráltam (volna) a Revolut kártyát, beolvasta, de a Revolut visszautasította a regisztrációt azzal, hogy a root-olt ROM nem biztonságos.

A permanent proxy-s megoldás nekem eddig nem sikerült.

Vissza kellene raknom az eredeti ROM-ot de nem találok sehol.

Tudna valaki ebben segíteni? Esetleg egy TWRP backup-t megosztani az eredeti rommal?

Az nem lehet, hogy annyi szív hiába!

(#24) Joe215 válasza Duree (#17) üzenetére


Joe215
aktív tag

Nekem az Ipon -tól rendelve szállítással együtt 98500 -ban volt november végén a GPS verzió.
Az Alzánál akkor is 140 e. volt.

(#25) lauter


lauter
csendes tag

Most a TicWatch Pro 4G/LTE - 91eFt-ért rendelhető, szállítás 3-4 hét.

Az nem lehet, hogy annyi szív hiába!

(#26) doongoo válasza lauter (#21) üzenetére


doongoo
addikt

Hogy néz ki az akksiidő LTE-t használva?

(#27) lauter válasza doongoo (#26) üzenetére


lauter
csendes tag

Egzakt adatom nincs, de elmarad a várakozásomtól.
Naponta töltendő.

Az nem lehet, hogy annyi szív hiába!

(#28) doongoo válasza lauter (#27) üzenetére


doongoo
addikt

akkor sajnos a sejtésem beigazolódott, hogy az LTE nagyon eszi az akksit...
a sima GPS verzió nálam elmegy 3,5 napot (minden automatikus mérés bekapcsolva, üzenetek jönnek folyamatosan, északa csak theater mód bekapcsolva)

Ja várjunk csak, te most a Pro 4G-ről írod, amit írsz, vagy a Pro 3 LTE-ről? Csak mert a topic a Pro 3 LTE-ről szól, de látom, hogy te több hozzászólásban is a Pro 4G-t említed

(#29) lauter válasza lauter (#27) üzenetére


lauter
csendes tag

Bocs, akkor eltévedtem. :) Az enyém PRO 4G/LTE.

Viszont az érdekelne, hogy valakinek megy-e a Google Pay Revolut vagy Curve kártyával itthon, nem a permanent proxy-val, hanem root-olt órán.

[ Szerkesztve ]

Az nem lehet, hogy annyi szív hiába!

(#30) doongoo válasza lauter (#29) üzenetére


doongoo
addikt

Ja, akkor értem a gynege akksiidőt. Ezek szerint ez nem a Pro 3 LTE-re vonatkozik. Akkor ennek a hazai működéséről továbbra sincs megerősített infó.

Nekem ugyan a Pro 3 GPS van, de nem rootolt és ezen a Permanent Proxyval megy a Curve és a Revolut kártya is. Amúgy a Permanent Proxyval kapcsolatban a legnehezebb a saját szerver létrehozása volt a Google Cloudon (ennek kb. 4-5x futottam neki - mindig elütöttem benne valamit - de a végére csak sikerült)

(#31) kortevilmos


kortevilmos
újonc

Esetleg valaki probalta mar a TWP3 Pro LTE verziojat hazai eSIM-mel?

Itt (https://forum.xda-developers.com/t/ticwatch-pro-3-lte-and-esim.4206407/#post-84265089) azt irjak, hogy vodafone halozaton dobja fel az opciot, hogy beallitsd az orara az eSIM-et, kerdes ugye, hogy vajon "vodafone UK" -re matchel-e, vagy esetleg csak siman vodafone-ra...

(#32) doongoo válasza kortevilmos (#31) üzenetére


doongoo
addikt

rákérdeztem a gyártótól. Google csak a Vodafone UK-vel és Vodafone Germany-val szerződött le egyelőre E-sim kapcsán, azaz nálunk még nem megy.

(#33) defygaben77


defygaben77
tag

Sziasztok! Szeretném lecserélni a Samu Watch3 Frontier órámat. Olyan androidos órát szeretnék, ami tudja az érintéses fizetést (Google Pay Revolut kártyával) és működik Esim-mel (nyáron sokszor nem vinnék telefont és pénzt magammal, de jó lenne, ha telefonon elérhető lennék és fizetőképes is egyben :) )! Nincs nagy választék ilyen elképzelésekkel, viszont a Ticwatch Pro 4G elméletileg tudja ezeket. Tehát ilyet szeretnék venni, de jó lenne előtte biztosra tudnom, hogy megy-e már vele MO-n a Google Pay és működik-e Telekom Esim-mel? Gondolom EU romosat kellene vennem de ott német és angol Vodafone esim-et írnak. Olvastam itt a hsz-okat, de nem jön le, hogy akkor most mi működik nálunk és mi nem!?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#34) doongoo válasza defygaben77 (#33) üzenetére


doongoo
addikt

Ticwatch Pro 4G (régebbi típus) elvileg megy minden szolgáltató e-Sim megoldásával. Valaki itt fentebb is írta már a tapasztalatait róla. A Ticwatch Pro 3 LTE (legújabb típus) esetén van hivatalosan egyelőre a Vodafone (ES, UK, DE) korlátozott e-sim lehetőség, de elvileg ezt is ki lehet kerülni (beletenni a telóba egy Voda kártyát és ekkor feladja az óra alkalmazása az e-sim lehetőséget és itt elvileg bármilyen e-simet lehet scannelni QR-ből). Tesztelni még nem tudtam, mert egyelőre még nem tudtam megrendelni az LTE órát (várom a kedvezménykuponomat).
A Google Pay megoldható a Ticwatch Pro 3 órán (GPS és LTE verzió esetén is). A Pro 4G esetén nem tudom, de a megoldás logikája alapján ott is működnie kell. Magyarország nem hivatalosan támogatott (csakúgy, mint a Samsung Pay-nél sem), így az ún. Permanent Proxy megoldást kell alkalmazni, de azzal megy minden gond nélkül.

(#35) defygaben77 válasza doongoo (#34) üzenetére


defygaben77
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! A régebbi típusban gondolkodom! Egy kicsit idegen 1-2 dolog, amit írtál (pl. a pay-el kapcsolatban), de ha összejön az óra, majd kérek tőled segítséget! :)

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#36) doongoo


doongoo
addikt

Na, elvileg ma érkezik az LTE verzióm, aztán indul a tesztelés (esim és Gpay).

(#37) defygaben77 válasza doongoo (#36) üzenetére


defygaben77
tag

Mindenképpen írjad meg a tapasztalatokat! :)

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#38) doongoo válasza defygaben77 (#37) üzenetére


doongoo
addikt

most nincs több időm, ezért röviden csak e-Sim megy, működik. A Gpay egyelőre nem, erre még keresem a megoldást...

(#39) defygaben77 válasza doongoo (#38) üzenetére


defygaben77
tag

Én dettó így vagyok. :)

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#40) doongoo


doongoo
addikt

Holnap megpróbálom a sima GPS verziót egy másik telefonhoz csatlakoztatva megnézni, hogy azon lehet-e még a régi módszerrel engedélyezni a GPay-t.

(#41) kortevilmos


kortevilmos
újonc

En egy hete tesztelem az LTE-s verziot - teljesen meg vagyok elegedve. eSIM-et nem probaltam meg, mert nincs (vodas vagyok nyarig huseggel -bleh-), bar a QR kod olvaso activity-t elo lehet varazsolni egy kis APK hekkel.
gPay nalam tokeletesen megy a permanent proxy megoldassal, a setup-jahoz viszont az kellett, hogy az ora csak bluetooth-on legyen internetve kotve a telefonon keresztul, es az is csak mobilnettel. Wifi bezavart mert az mar ipv6 itt, es arra nem jo a permanent proxys megoldas asszem.. Ja meg ne felejtsd el, hogy az elso google account amit raraksz az orara az olyan orszagba szamlazzon ami wear-os+gpay barat (nalam pl nemet es a proxy is frankfurti)

(#42) doongoo válasza kortevilmos (#41) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi a tippet, akkor ezzel újra nekifutok

(#43) doongoo


doongoo
addikt

Megvan a második nekifutás. GPay működik. Megfogadva a tanácsot, indítottam a egy komplett resettel, majd először csak az USA accountot adtam az órához és miután mindent belőttem rajta a GPayhez, csak utána csaptam hozzá az itthonit. Ez a probléma megoldva. Most viszont nem megy az esim hozzáadása (Pro 3 LTE) úgy, ahogy tegnap egyszer már sikerült...
Asszem egyelőre leteszek a próbálkozásról és várok, amíg a Mobvoi kiveszi a Voda korlátozást a rendszerből (addig is lemondom a Multi-Sim szolgáltatásom a Telekomnál).

Ugyanitt privátban lehet érdeklődni egy Ticwatch Pro 3 GPS (nem esimes) verzió iránt, ami az újabbra váltás miatt eladósorba lépett így 5 hónaposan.

(#44) defygaben77 válasza doongoo (#43) üzenetére


defygaben77
tag

Tehát vagy e-sim vagy gpay? Ez gáz! :(( Gondolom, ha a gpay működésre bírása után törlöd az USA accountot, akkor meg a gpay ugrik.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#45) doongoo válasza defygaben77 (#44) üzenetére


doongoo
addikt

Hát ez nálam van, de neked tudtommal a régebbi Pro LTE-d van. Azon is lehet, hogy megérne egy próbálkozást még. Először kinti accounttal Gpay és csak aztán beüzemelni az esimet (azon hivatalosan támogatott tudtommal a telekom esim mindenféle hack nélkül)

(#46) defygaben77 válasza doongoo (#45) üzenetére


defygaben77
tag

Az a bajom, én nagyon láma vagyok a proxizáshoz. :(( Tesómra várok, ő vágási az ilyen témákban.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#47) testify válasza doongoo (#43) üzenetére


testify
csendes tag

Ó, igen. Ugyanez volt nekem, mikor Watch Active 2-nél régiót váltottam. Ha nem itthoni régiót talál az órán, nem engedi regisztrálni az esim-et. Ezért, (mivel nekem a hívás volt a prioritás a Samsung Pay ellenében) visszaraktam anno a gyári szoftvert.

(#48) defygaben77 válasza doongoo (#45) üzenetére


defygaben77
tag

Csináltam angol Google accountot. A kapcsolódás után (csak ezzel az accounttal) elkezdem a pay-t beállítani. Amikor végigmegy, mutatja a kártyát, majd kilép, és el is tűnik a Pay lehetőség a menüből... :W

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#49) doongoo


doongoo
addikt

Na miután ment Pro 3 LTE-n a Gpay rendesen - ld #43 - (Vivid és Revolut kártyák), még egyszer nekifutottam az esim beüzemelésnek. Telekomtól új QR-kódot kellett kérnem, mert csak egyszeri aktiválás lehetséges 1 kódra (azaz visszaállítás után ugyanaz a kód már nem ok még egyszer). Sikerült is újra beüzemelnem az esimet. Órán ugyan a telefonszámot nem mutatja, de megy mind a kimenő-bejövő híváskezelés, mind az adatkapcsolat is tökéletesen
Most viszont megint eltűnt a Gpay. Arra jutottam, hogy mihelyst van letöltve egy esim profil, ez valahogy azonnal felülírja a permanent proxys lehetőséget (pedig az továbbra is aktív) Próbálkoztam mindennel (mobil kapcsolat kikapcsolása órán, wifi kikapcsolása órán, lokáció kikapcsolása órán, csak bluetooth kapcsolat a telefonnal és a telefon VPN-nel USA-ba csatlakozva), de a végeredmény mindig ugyanaz az órán

Most már marad így. Órával egyelőre nem fizetek (max. a még meglévő Samsunggal majd a Balcsin, az úgyis jobban bírja a vizet - azon meg csak a Curve kártyát vette be a Samsung Pay).

(#50) defygaben77 válasza doongoo (#49) üzenetére


defygaben77
tag

Köszi az infókat! Kénytelenek vagyunk megvárni, míg hivatalosan fog menni nálunk is a Pay. :((

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.