Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Ez az első írásom úgy hogy jöhet a kritika, bármi észrevétel óhaj sóhaj..

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2) Prof01


Prof01
veterán

Grat a remek cikkhez! :R Jó kis játéknak tűnik, asszem ki is próbálom. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3) Quiksilver válasza Prof01 (#2) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Köszönöm :R

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) Pukkancs


Pukkancs
tag

Mindig is egy Renault Magnum-mal szerettem volna szálguldozni a sztrádán :D Bár ha jobban belegondolok, tényleg kipróbálnám.

(#5) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Esetleg ha vkinek van kérdése a játékkal kapcsolatba tegye fel nyugodtan hátha tudok segíteni :B

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#6) Szoszibá


Szoszibá
tag

Nálam olyan hibajelenség jön elő, hogy folyamatosan húz jobbra a kamion. Nem nagyon, de pont annyira, hogy folyamatos ellenkormányzást igényel. Emellett szokott olyat is csinálni, hogy hirtelen fogja magát és elkanyarodik jobbra vagy balra...
(forgalomban ennek különösen örülök)

Nálatok a fenti hibák nem jelentkeznek?

Próbáltam bill-el és kontrollerrel is.

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

A cikk jó, a játék is aranyos. Én személy szerint feszültséglevezetőnek használom: be alá az mp3, utána mehet pár fuvar. Egyszer úgy érzem, hogy baromi nagy a térkép, egyszer meg szűkösnek, mivel voltaképp csak sok szűk "alagútban" kell furikázni.

Hosszú távon viszont idegölő, szerintem.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) Quiksilver válasza psyho85 (#7) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

köszönöm! :R vannak modok hozzá amivel több ill. másik kamionokat lehet bele rakni meg vannak térképek is amivel sokkal nagyobb lesz a bejárható út :K

Szoszibá: ilyen jelenséggel nem találkoztam még, próbáld meg vagy a menübe állítani az érzékenységet vagy ha ez se segít akkor talán az újra telepítés :(

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Ez lényegében a Hard Truck 1,2 folytatása? Mert azok szerintem nagyon jó kis játékok voltak :K

Ha ez is olyan szintű, hangulatú, akkor elnyeri a tetszésemet :)

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#10) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mindig is szerettek a SCS játékait. Az 18 Wheels of Steel sorozat több tagjával is igen sokat játszottam, a Bus Simulatort is végigjátszottam. :K A grafika olyan, amilyen, nem is ezért kedveljük őket. Az Euro Truck Simulatort még nem próbáltam, de ki fogom, az tuti. :)

Küldtem PÜ-t az írásban talált hibákról (van bőven, különösen a space-t szereted használni ott is, ahol nem kéne...).

(#9) TomBoy1986: szerintem simán tekinthetjük azok folytatásának. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) Taranti


Taranti
senior tag

Én tavaly buszszimulátor dvd-jén találtam (többek között ennek is) a demóját, a főmenűből a "Játékindítás"-ra kattintva kilép a desktopra. Na, itt be is fejeződött a játék... De adnék neki még egy esélyt, izgalmasan hangzik.

Irányítás: milyen nézetek között lehet választani?

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#12) Klemens


Klemens
őstag

Az írás nem lett rossz. :)
Nekem maga a játék nem jött be. Szerintem nagyobb munkát is fordíthatnának a grafikára.
Eredeti kamionneveket és emblémákat, eredeti cégneveket, külömböző cuccokat (pótot, tandempótós járgányokat) lehet letölteni.
Bár...a tandempótós eléggé tré lett, szépen néz ki, de eszméletlenül billeg.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#13) Quiksilver válasza Klemens (#12) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Köszi! :R igen, igen rengeted mod van hozzá

ígyvanferi: köszönöm az észrevételt, igyekszem javítani :R

Taranti: Van belső fülke nézet, van külső, van egy ami felülről, van ami a vontató tetejéről mutatja, van olyan h csak az utat látom, meg egy olyan is (aminek nem sok értelmét látom) h a vontató bal első kerekénél mutatja a képet, és egy TV felvétel ahol mindig jön-megy a kamion :D

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#14) commanDOS


commanDOS
senior tag

Én hamar gallyra vágtam a játékélményt azzal, hogy egy az aktuális játék adatait tartalmazó .txt fájlt átírtam (kamion végsebessége, motor max nyomaták, max ford. szám, pénz..)
és a legócskább kaminyonnal 340-el szaggattam a pályán,
persze szigorúan keresztbe az összes kanyart :DDD
Ezek után nyilván nem volt túl nagy élmény a játék.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#15) Prof01 válasza commanDOS (#14) üzenetére


Prof01
veterán

LoL! Ezt én is kipróbálom! :DDD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) donhere


donhere
tag

nekem is az irányítással vannak gondjaim....
csak annyi, hogy nem tudom ugy belőni a kormányt hogy jo legyen az érzékenysége... alapbol olyan érzékeny hoy irányíthatatlan :DD

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

(#17) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezzel én is játszottam. Az a baj 18 Wheels of Steel féle játékokkal, hogy hamar unalmassá válnak. Egyhangú utak, városkák. Azt meg főleg nem szeretem, hogy nincs benne törés. Se az autók, se a kamion meg se nyekken, bármin megyek keresztül, max. utána lassabb, meg alig vált az automata váltó.Én ebben a cb rádiót se találtam meg, ami az amcsi részben volt, ott legalább lehetett szívatni a kollégákat, hogy rendőrök várhatóak.
Kormánnyal és gázpedállal viszont el lehet tölteni néhány órát vele, de kormánnyal is nehéz a sávjában tartani szerintem.
Ja és kicsiny hazánk nem Európához tartozik???

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#18) Quiksilver válasza Victoryus (#17) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

1.Sajnos ilyen ez a valós életbe is.. csak ott nem 10 perc alatt érsz el Bernből Milánóba :D
2.Dede kicsiny hazánk is oda tartozik :U állítólag már a kiadás időpontjában el kezdték készíteni az első patch-et és abba volt h lesz benne több ország még.. nos ez azóta is így van, szóval ha minden jól megy talán 2020-ba már ki is jön a patch :DDD

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#19) Xmodule válasza Victoryus (#17) üzenetére


Xmodule
őstag

Az a baj, hogy sokan azt sem tudják hogy lézetik ilyen ország, hogy Magyarország. Nem, hogy még egy játékban is benne legyen:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jó kis cikk. Mi a különbség a trial és a full verzió között? Egyébként sztem egész tűrhető a grafikája.

(#21) Quiksilver válasza WonderCSabo (#20) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Köszönöm :R húú hát már nagyon régen próbáltam ha jól emlékszem akkor meg lehet venni a kamionokat meg a cégeknél is lehet vinni cuccokat.. lehet rosszul emlékszem de ott csak és kizárólag egy országba tudtunk szállítani

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#22) Piero89


Piero89
aktív tag

Jó kis cikk lett gratula :C

A játékról... ugyan az a game mint amiket idáig az SCS kiadott, csak más kamionokkal. Még azt sem mondhatnám,hogy grafikailag nagyot fejlődött volna a sorozat.Szerintem az SCS a Pedal to the Metal-al alkotott nagyot,abban sokkal több volt a fantázia,amiket nem is értettem miért nem vittek át az Euro-s változatba,gondolok itt a változó időjárási körülményekre(az eső lett volna a minimum,de egy kis hónak is örültem volna) például.

Azért ez a játék se rossz,csak egy kicsit többet vártam volna tőle...legalább annyit amennyi az előző részekből megszokhattunk.

(#23) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Notin próbáltam, 640*480-ban, minimum grafikán is szaggat, X3100-al.
Most megpróbálom a driver frissítést, ennyire nem szar ez a vga, hogy ne bírja el legalább 640-ben.

(#24) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nos, másfél óra szopás után sem tudtam életet lehelni bele Intel X3100 alatt.
Opengl-ben elindul, de 640*480, low mellett is játszhatatlanul szaggat.
Directx-el a pálya betöltésénél villan egyet a képernyő és a zene megy tovább, de a töltést abbahagyja, feladatkezelő, a program nem válaszol.

Ehhh. Remélem a nagygépen menni fog.

(#25) {Zodiac} válasza Quiksilver (#1) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

na, akkor árulja el vki, hogy a momo-t hogyan lehet belőni hozzá? :) mert csak a gombokra reagál, a pedálra és a kormányra nem... :(

Öntörvényű Sünmalac

(#26) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Ha jól emlékszem még egyszer régen letöltöttem valamiért, és öröm és bódottá volt egészen addig, míg az első szállítmányommal a célállomáson be kellett volna tolatni a megfelelő helyre, de nem lehetett egyenesen. Próbálkoztam egy darabig, aztán egyszercsak leesett a pótkocsi, és kezdhettem volna elölről az egész fuvart.
Szerintem nem ez lesz az év játéka.

(#27) Quiksilver válasza Piero89 (#22) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Köszönöm! :R van bent alapból eső meg köd is de olyan ritkák mint a fehér holló :DDD

{Zodiac}:Ezt próbáld meg hátha :B

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#28) HavocS


HavocS
senior tag

Azért mondjuk nem semmi hogy 2009-ben még jön ki olyan autós játék, ami nem támogat váltót meg kuplungot... mennyi idő lenne megírni? 10 perc? Pedig nagyon feelinges lenne G25-tel 900°-ban alászedegetni :))

(#29) psyho85 válasza KilgoreTrout (#26) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hmm, attól, hogy leesik a tréler még nem kell újrakezdeni... :( be kell állni alá újra, s visszacsatolni. Először én is agyfütyit kaptam, mire sikerült beállni, de aztán kitapasztaltam a mikéntjét. ;)

Az irányítást is be lehet hangolni. Nekem egy régebbi logitech kormánnyal jól megy, csak vissza kellett venni az érzékenységet teljesen, meg adni neki egy kis holtjátékot.

Mod-ok közül mit tudtok ajánlani?

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#30) commanDOS


commanDOS
senior tag

Amúgy miből gondoljátok, hogy ez most jött ki?
Én már 2008 nyarán toltam a hivatalos verzióval...
Logitech kormánnyal nekem sem ment egyébként.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#31) Quiksilver válasza commanDOS (#30) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Na látod ez jó kérdés :F én azért írtam róla tegnap és nem régebben mert úgy éreztem h most tudok írni róla egy olyan tesztet amibe nem csak az van h ennyi és ennyi a gépigénye meg h mikor fogják ki adni mert nem lett volna méltó az első Logout-os írásomnak :B remélem azért nem baj h mostanra írtam csak meg :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#32) veLeno válasza Quiksilver (#1) üzenetére


veLeno
csendes tag

jó játék próbáltam már....:D jó lett az írás Szeli :P

(#33) sanzi89


sanzi89
addikt

Jó kis game, köszi a tippet. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ugye nem lehet rakomáyokat összevonni? Csak azért kérdezem, mert vannak rakományok, amik alig teszik ki a trailert, és több pénz befolyna, ha össze lehetne valahogy vonni őket.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#34) commanDOS válasza Quiksilver (#31) üzenetére


commanDOS
senior tag

Dehogyis, félre értetted.
Ez a többieknek szólt, akik azt hitték csak most jelent meg a játék.
Természetesen mindig örömmel fogadunk egy ilyen tesztet,
főleg ilyen kevésbé "mainstream" játékokról.
Én már valami normális busz szimulátort szívesen látnék. A legtöbb használhatatlan ilyen vagy olyan szempontból. A VBUS egy jó kezdeményezés, de lássuk be, borzasztó amatőr.
A többi meg... semmi közük a valósághoz.
Szimulátor és nincs belső nézet? az meg milyen? :DDD ugyanmár.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#35) Quiksilver válasza veLeno (#32) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Köszi! :R nem is tudtam h regelve vagy PH!-ra :DDD

sanzi89: sajnos nem lehet őket össze vonni :(

commanDOS:akkor sorry.Amúgy én is szeretnék már egy jó kis buszos szimulátort ami nem német nyelvű meg ilyen hülyeségek :(((

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#36) commanDOS válasza Quiksilver (#35) üzenetére


commanDOS
senior tag

Szerintem valami amúgy is hasonló témára írt játékot kellene moddolni, mint busz szimulátor. Van ezerféle busz, de lássuk be, hogy magyar embernek a legnagyobb élmény egy ikarus-os buszszimulátor lenne, persze még jópár fajta busszal. :D

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#37) psyho85 válasza commanDOS (#36) üzenetére


psyho85
aktív tag

És le is robbanjon minden negyedik, mint itt a BKV buszok? ? :DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#38) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Szia! Kormányt lehet használni a játékhoz? :R :R

(#39) Quiksilver válasza DJ.Gróf (#38) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Hali! Persze! Itt kell beállítani a pedálokat és a kormányt :K

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#40) psyho85 válasza Quiksilver (#39) üzenetére


psyho85
aktív tag

Istenkirály help screen! Paint über alles! :DDD :DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#41) {Zodiac} válasza Quiksilver (#27) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

oksa, köszi, műxik ;)

Öntörvényű Sünmalac

(#42) Márk


Márk
senior tag

Sziasztok!

Én is próbáltam ennek a játéknak a demo verzióját 2008 szeptemberében, de valahogy az irányítás nekem nem tetszik benne. A grafika szép, de valahogy az sem az igazi, szerintem túl "csicsás".

Ami a kamionszimulátorokat illeti, nekem továbbra is az etalon irányíthatóság és játékélmény szempontjából az orosz fejlesztésű Hard Truck 2 benne a fasza rockzenékkel. Azzal most az a gondom, hogy WinXP és Athlon X2 kombó alatt a játék dupla sebességgel megy (értsd a kamion úgy gyorsul és áll meg mint egy F1-es autó, ergo így játszhatatlan).

Üdv.: Márk

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#43) Quiksilver válasza Márk (#42) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

És miben segíthetek? :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#44) commanDOS válasza psyho85 (#37) üzenetére


commanDOS
senior tag

Persze, úgy a teljesen realisztikus, meg persze képzeled hozzá a gázolajszagot,
én mondom, itthon meg tőlünk Keletre nagy piaca lenne a gémnek :D

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#45) viszta99 válasza Szoszibá (#6) üzenetére


viszta99
tag

Nálam nincs ilyen hiba,legalábbis nem kanyarodik el magától,csak akkor,ha a pót kicsúszik !
Jó játék,csak a márkanevek hiányoznak a kamionról !
A műszerfal is nagyon jól meglett csinálva !

(#46) veLeno válasza Quiksilver (#43) üzenetére


veLeno
csendes tag

hát jah regelve vagyok de nem nagyon használom:D

(#47) Pópa


Pópa
senior tag

[törölve]

üdv,
egy uniós.

[ Szerkesztve ]

Trust is good, control is better!

(#48) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Extra utakat, térképeket honnan lehet letölteni, hogy nagyobb legyen a bejárható terület?

(#49) Quiksilver válasza (Kolombusz) (#48) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

sajnos nem nagyon van már magyar ETS oldal inkább külföldiek vannak és regisztrációsak:
Euro Truckers
Vmi német oldal
erre mintha nem kéne reg
18wos Freaks

hirtelen nem találtam többet! :( remélem tudtam segíteni

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#50) sanzi89 válasza Quiksilver (#49) üzenetére


sanzi89
addikt

És melyik oldalon lehet találni extra tartalmakat, ami hasznos? Nem szivesen regelnék ennyi oldalra. :))

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.