Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tha_answer


tha_answer
őstag

kezdhetik a nokia hoppalmanagereinek buntetoeljarasala helyzesevel.

vicc. ez nem igy megy. alapkutatasok nelkul lofasz lesz itt nem techceg. az osszes komoly fejlesztes phd meg phdhallgatoktol jon kb. szartapok nem ernek semmit real cutting edge hard tech nelkul.

a spotify meg a stripe halozatos jaradektol lett akkora amekkora, de az apple ugyis kicsinalja hosszutavon ahogy a netflixet a studiok sajat streamjei.

(#2) #92253184


#92253184
törölt tag

"EU-s, technológiai óriáscégeket akar Franciaország"
Én egy egykilós aranyrudat szeretnék most ide az asztalomra. :DDD

Komolyan teljesen igazuk van, hogy komoly erőforrásokat kellene elkülöníteni erre a témára. Csak ne az legyen, hogy az informatikai cégek legyenek a következő nagy fejőstehenek. Amikből ki lehet sajtolni a támogatási pénzeket. Anélkül, hogy valós előrelépés történne.
Következő Facebook helyet valami tényleg innovatívat kellene letenni az asztalra, csak az amúgy is nagyon nehéz. Parancsra pedig még nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#3) Samott


Samott
addikt

Ja, pont a franciak a 35 oras munkahetukkel. Meg a kirughatatlan alkalmazottaikkal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4) tha_answer válasza #92253184 (#2) üzenetére


tha_answer
őstag

A jaradekvadasz cegeket pont h fejni kell, allami monopoliumma tenni a jaradekprofit x szazalekat, aztan beletolni kpluszfbe .

(#5) pilóta


pilóta
nagyúr

Emmanuel Macron francia elnök azt szeretné, ha 2030-ra legalább 10 EU-s tech óriás lenne a piacon, 100 milliárd eurós értékkel.

Én 11-et akarok 200 milliárdos értékkel. Én nyertem. Nagyjából hasonló a befolyásunk erre mösziő Macronnal... ;]

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) Z10N


Z10N
veterán

Erre 10 evel ezelott kellett volna gondolni.

"több tőkét áramoltatnának a startupokhoz"
Arra kivancsi leszek.

"az eredményeik messze eltörpülnek az amerikai helyzet mellett"
Mert ott lufi modjara fujjak fel a ceg erteket.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#7) doooo válasza Samott (#3) üzenetére


doooo
veterán

Mert Franciaország egyetlen óriásvállalatnak sem ad otthont... ja mégis.

(#8) Samott válasza doooo (#7) üzenetére


Samott
addikt

Ja, oriasvallalatban elfer ez a fajta kenyelem. De egy startup nem igy mukodik, az az elso evekben kizsigereli a resztvevoket.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9) #54625216


#54625216
törölt tag

Szép gondolat, csak sajna Franciaország valójában nem EU-s, hanem francia technológiai óriáscégeket akar lehetőleg EU-s forrásokból.

(#10) floatr


floatr
veterán

Lölő valamelyik cége simán

(#11) carl18


carl18
addikt

A Hangsúly azon van hogy akar, eleve el se kellet volna engedni ha chipgyárást. De mikor hiány van akkor sokkal egyszerűbb kapkodni. :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.