Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vonat, és finom hamik! :R

szóval te is vonatmániás vagy....akkor megértjük egymást :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) eszterencs válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Vonat, villamos, metró, fogaskerekű, magasvasút, függővasút, troli, mindent szeretek, ami kötöttpályás! :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Móci


Móci
addikt

Na, itt én is vonatoznék, de nagyon! Gyönyörű a táj... El kellene menni bakker! :D

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) mephi666 válasza Móci (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

szintén... :K régen szerettem vonatozni nagyon, csak mostanában pénz/idő hiányában nem nagyon megy...

#1: bármennyibe fogadtam volna, hogy ha vonatos írás, tuti, hogy elsők között feltűnsz :DDD

egyébként meglepett, hogy mennyire közvetlenek kint az emberek... a táj meg gyönyörű... érdekes hangulata lehet az egész országnak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Szép kis hely, de 2 bajom lenne:
- nem tudnám magam senkivel megértetni :D
- tiszta Anglia, hogy ennyit esik (a CMR4-ben is mindig szakad errefelé :DDD)

Egyébként vonatozni én is szeretek, ma kontkrétan úgy 5-6000 Ft-tal fogom támogatni a MÁV-ot... :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Mr.Csizmás válasza eszterencs (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nyáron gyertek ausztriába :D

(#4) mephi666 :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) eszterencs válasza Wictor (#5) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hát a komunikáció az egy kihívás, az tuti! Az étteremben a kínai étlapról mutogatással kiderítettem, hogy melyikek a kaják. Az árat láttam, egyre ráböktem, hogy azt kérem. De csak nem akartak kiszolgálni addig, amíg oda nem ért a barátnőjük, aki beszélt angoul, és lefordította, mit akarok. :) Ő az, aki a képen telefonál. :)

(#8) Wictor válasza eszterencs (#7) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekem jelen pillanatban az angollal is akadnak áthidalhatatlan problémáim... Ergo: nyáron kezdek el angolul tanulni. Eddig a németet nyomtam, arra ott meg szerintem úgy néznének, mint a hülyére és kényszerzubbonyban szállítanának el onnan, ha németül próbálnék kom...mutogatni nekik. :DDD

Egyébként tatám a vasútnál dolgozott, apám is imádja a vonatokat, én meg ilyen technikab*zi gyerek lettem és én már csak utazok rajtuk, nem pedig megnézem őket. Pedig régebben, kisebb koromban engem is érdekeltek, 9 éves koromig mindig kint ültünk az állomáson és nézegettük a motorkocsikat.

[ Szerkesztve ]

(#9) Lenry válasza eszterencs (#2) üzenetére


Lenry
félisten

:Y

ki gondolta volna :R
bárhol vagyok, én is a tömegközlekedést nézem elsőként, nekem legutóbb Budapesten is a legnagyobb élmény a GVMek voltak :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) moha21


moha21
addikt

Hú, ha lesz időm végigolvasom, de a képek nagyon tutik. :K

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Ezúton is köszönjük a sok csajos képet az "ami kimaradt" cikkből! :) Mert így végülis mégse maradt ki.
De ezek után is úgy vélem, maradok a magyar nőknél. Bár tény, hogy ezek a kínaiak egzotikusabbak.
Kb úgy tudnám ezt megfogalmazni, mint ez az újfajta chilis milka csokit. Nem rossz , egyszer - egyszer megkóstolja az ember elvégre egy különlegesség, de hosszútávon mégiscsak a hagyományos a legjobb!

(#12) eszterencs válasza Dany007 (#11) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ezen a hetvegen nem lesz hazai palya, (kezdodnek a nyari szabadsagok) ezert lesz meg egy computex cikk, ami meg mindig kimaradt. Lesznek abban is csajos kepek. Na ez az utolso postom innen, megyek a buszhoz. :)

(#13) Dany007 válasza eszterencs (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Oh ,köszönjük! :) Jó utat!

(#14) Shalala válasza eszterencs (#12) üzenetére


Shalala
senior tag

szia eszterencs, jo utat haza, bar amikor ezt irom mar felszallt a geped :)
Majd jovore bepotoljuk a hotpotozast :)
SunMoon tonal nekem is ugyanigy zuhogott :/ ugylatszik ilyen a szerencsenk :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.