Hirdetés

2020. július 9., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Panther

Panther
(HÁZIGAZDA)

No az mondjuk elég kemény, hogy a torony teteje felhőben van...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#2) Lenry válasza Panther (#1) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

durva... és akkor a fönti emeleteken köd van?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) hfrankee válasza Panther (#1) üzenetére

hfrankee
(senior tag)

Jártam ilyen helyen ahol a felhőkre LE tekintetem...van egy kis ezoterikus feelingje :)

"Minek a büszkeség, mikor a teljesítmény önmaga jutalma"-Twin Peaks

(#4) rudi válasza Panther (#1) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Inkább csak szokatlan nekünk. Heti rendszerességgel vonatozom Visegrád felé, és ott is elég gyakran vannak a domboldali házak felhőben.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) rudi

rudi
(nagyúr)

Majd elfelejtettem megkérdezni, Eszter: mi van azzal a grandiózus metróépítéssel, ami a 101 szintjén fut párhuzamosan a kék vonallal? Tavaly nagyon építették, de nem sikerült kiderítenem, hogy mikorra tervezik befejezni. Ezen a képen kb. be tudod tájolni. Felteszem a "betonfal középen" utcák egyike lehet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) eszterencs válasza rudi (#5) üzenetére

eszterencs
(HÁZIGAZDA)

Ha építik is, nem láttam semmi jelét, szóval nem tudom.

(#7) Mr.Csizmás válasza hfrankee (#3) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

ausztriában az Innsbruckból Münchenbe menő hegyivonalon volt ilyen borús időben, hogy elindultunk, fel a hegyekben, át a felhőkön, aztán fentről néztük a felhőket a völgyben :D

| Cicu & Cica VII | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> https://bit.do/fliccprint | eladó Fuji XT10, PLA filamentek, apróságok

(#8) Parci válasza Panther (#1) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

101 emelet, minimális szintmagasság kb. 3 méter... gellért hegy kb. 110 méter magas. számolj. :)

"azzal nem lehet mit kezdeni, ha valaki csak akkor hajlandó elhinni, hogy az ifa nehéz, ha már átment a lábán"

(#9) Dany007 válasza Parci (#8) üzenetére

Dany007
(veterán)

Minek számolni, ha van wiki [link].
Jó magas.
Nemsemmi látvány lehet! Irigylem a blogot író hölgyeményt :) Remélem nem hagyja ki a tetején lévő kilátót se! :)

(#10) eszterencs válasza Dany007 (#9) üzenetére

eszterencs
(HÁZIGAZDA)

Nem fogom kihagyni, de szar időben nem megyek fel, mert minek? Úgyis itt leszek még egy hétig :)

(#11) bambano

bambano
(titán)
LOGOUT blog

biztos, hogy a műszaki cikk a defekt, nem pedig a dupla bigmek?:))

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.