Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Elég vitás ennek a "műsornak" a megítélése. Vannak a YT kommentelők között, akik azt mondják, hogy ez megjátszott.
Nos, kiindulva abból, hogy az egyik lány osztálytársam elmondása szerint sosem hallotta a "Lavór" kifejezést én simán elhiszem, hogy ilyen lények éketlenkednek a társadalmunkban. :(

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#2) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Gagyi, megjátszott műsor. Ha tehetem, én sem nézem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) Dluinet


Dluinet
nagyúr

polgárpukkasztásra játszanak, arra hogy beszéljenek róla műsoron kívül,
ráadásul hogy a néző többnek és okosabbnak érezze magát,

a mai kereskedelmi műsorokban nincsen véletlen, aki ebbe pénzt ölt, az nem hagyja, hogy csak úgy történjen valami, minden részlet meg van tervezve és előre leírva,
nem véthetnek hibát

az összes műsorra igaz

ha Liptai Klaudia elsírja magát egy számon, az azért van, mert ezt neki kiadták utasításba, és egy profi vére is hajtja azt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4) kmisi99 válasza Dluinet (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

Egyetértek! Sok dolgot elhiszek, de ezt nem vagyok hajlandó elhinni. Szóval az a vicces benne hogy ultra idiótának mutatják be magukat, hogy a szimpla idióta nézők elhiggyék, hogy ezek mennyire hülyék.
Szerintem a legtöbb hajléktalan nagyjából betippelné a honfoglalást még talaj részegen is.

[ Szerkesztve ]

(#5) f(x)=exp(x) válasza vm93hun (#1) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Sajnos én is ismerek ilyen embereket...

Dr.F.E.R.I.: az osztálytársaim állandóan ezt hajtják, de hogy miért, azt nem tudom.

Dluinet: minden szavaddal egyetértek!

(#6) Dr.F.E.R.I. válasza f(x)=exp(x) (#5) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezek a faszom műsorok mind egy gépezet apró részei, amivel a kispolgár mindennapi frusztrációit próbálják elvezetni, kvázi gőzleeresztő szelepként funkcionálnak. Erre való a kurucinfó, megasztár, észbontók és a többi hülyeség, amitől kicsit is csökkenhet a felgyülemlett feszültség bennük. Ennek a konkrét műsornak a hatásmechanizmusa az, hogy a színlelt hülyék segítségével elhiteti a kisemberrel, hogy ő tulajdonképpen okos (mert tudja, mikor volt a honfoglalás például). Az, hogy ezt kábé mindenki más is tudja, nem érdekes, a lényeg hogy azok ott a tévében 'nem tudják', de ő bezzeg... Máris csökken benne a rengeteg frusztráció, amit az adófizetés, a szar munkahely, a gondosan összeválogatott negatív hírek stb csorgatnak belé apránként. Amíg a kisember a saját vállát veregeti, addig sem fog elmenni tüntetni vagy sztrájkolni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) alcsa válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


alcsa
senior tag

Nagyon erdekes es elgondolkodtato amit mondsz, es valoszinu, hogy igaz is. Belegondolva, eleg szomoru, hogy a TVben hogyan vezetik meg az embert es mossak az agyunkat.

(#8) Dluinet válasza alcsa (#7) üzenetére


Dluinet
nagyúr

és Dr.F.E.R.I.

nem agymosás folyik, erre van igény, ezt szeretik az emberek, ezért ilyenek a műsorok

vacsoracsata: az emberek imádják látni, hogy ők mennyivel jobbak a sztároknál, például főzésben

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9) shield válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


shield
őstag

"amivel a kispolgár mindennapi frusztrációit próbálják elvezetni," szerintem pedig egy jóérzésű embert szétvet az ide, amikor ilyet lát. Teljesen tévesek az elképzeléseid, ha csak ez lenne a céljuk, akkor nem is lenne gond. A sok ilyen sz@rság, arra jó, hogy lejárassák a Magyar embereket és az országot. Agyhalott masszává akarják a népet formálni, ami máshol már igen jól működik. Sajnos vannak agyhalott emberek, akiket inkább el kellene ásni és nem kiállítani ország-világ elé. De a rühes média kihasználja az idióták szereplési vágyát, és ezzel lejáratják a többi embert. Ezeket a médiákat le kell törölni a földszínéről és sóval beszórni a helyüket.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#10) Hieronymus válasza shield (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A sok ilyen sz@rság, arra jó, hogy lejárassák a Magyar embereket és az országot. Agyhalott masszává akarják a népet formálni, ami máshol már igen jól működik."

Minek ide magyarkodást keverni?!
Szerintem nem kényszerítik pisztolyt a fejhez szorítva a nézőket, hogy nézzék ezeket a műsorokat.
A vacsoracsata szinte minden európai országban jelen van. Van ahol több csatorna is nyomja, némi eltéréssel.
A kereskedelmi televíziók nem formálni akarják a népet. Bevételt akarnak. Ezért arra koncentrálnak ami magasabb nézettséget hoz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) shield válasza Hieronymus (#10) üzenetére


shield
őstag

Minek ide magyarkodást keverni?

Nem tudom mi az a magyarkodás. De az a sejtésem, hogy köze van a magyarellenes médiának.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12) Hieronymus válasza shield (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kezdem érteni a gondolatmeneted.
Nagy itt a magyar ellenes összefogás. Komoly bizonyíték, hogy a London - Párizs - Berlin - Kijev tengelyen, ugyan azokat a műsorokat vetítik. Gondolom azért, hogy a külföldre szakadtak magyarok, ne tudjanak megszabadulni a magyar ellenes nyomástól.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.