Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) karcsii


karcsii
csendes tag

Nekem nem nagyon tetszik a Metal Gear Solid Touch az irányitás nem rossz a grafikája se , csak az hogy nem lehet szabadon mozogni .Amúgy Fight Night Round 4: nekem nagyon tetszik bisztos jó gáme lesz . Pc létezik verekedös játék? Szerintem nem nagyon ;] ,

[ Szerkesztve ]

http://n-gage.hupont.hu minden ami mobil ! Ha van kedved kukancs be! A kockaság fél egészség.......

(#2) Sirandrish válasza karcsii (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemsoká jön az SF4...más nincs:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) karcsii válasza Sirandrish (#2) üzenetére


karcsii
csendes tag

Az kb mikor adják ki? rohanok a boltba megvenni ;] .

[ Szerkesztve ]

http://n-gage.hupont.hu minden ami mobil ! Ha van kedved kukancs be! A kockaság fél egészség.......

(#4) Sirandrish válasza karcsii (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélhetőleg maximum 1-2 honap mulva mert már énis nagyon várom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) hommeros


hommeros
őstag

Ez a demons Souls tiszta Age of Conan adaptáció. Tetszetős.
Ez amúgy mire készül, PS?

Mikor lesz már playstationra MMO? :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

most néztem meg pár napja a south park guitar hero-s részét :) hát nem jött meg a kedvem hozzá... inkább próbálkozok a klasszikus gitárommal (már ha időm engedi), azon nagyobb művészet szerintem lepengetni egy hangskálát oda-vissza vagy egy boci boci tarkát, mint guitar hero-n nyomogatni azt a 4 gombot meg rángatni azt a vackot... :) viszont offba menve jó volt az a sp rész... stan apja is rákapott a végén a heroin hero-ra :) rohadtjó a társadalomkritika benne...

a sf4 viszont jó lenne ha már pc-n lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Gomez86


Gomez86
őstag

Részemről már nagyon jöhetne a GH!!! Ez a world tour nekem kicsit lightos lett...

mephi666: Nekem a két fajta élvezet nem üti egymást. Viszont abban kétségtelenül igazad van hogy sokkal nagyobb művészet a süss fel nap vagy valami(gitározom én is akusztikuson), mint a GH hardon, de a haverokkal jóval nagyobb élmény egy Rise Against, mintha a boci-boci tartkát énekelnénk, én meg gitároznék nekik....

SP: abban a részben a sárkány a legnagyobb: "Úgysem érsz utól..."

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.