Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Ezt akarom!!! :K :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) sz.mich


sz.mich
tag

Nincs kétség, ez ütni fog! :K

Csak kp., az ár fix.

(#3) Peat;)


Peat;)
veterán

Már olvastam erről a játékról, hogy úttörő. Nos én ebből semmit sem érzékelek, tök átlagos a grafika a mai játékok között ezen képek alapján, melyek jól láthatóan valóban ingame jelenetek. Crysis első része is szebb, no de ez legyen a legnagyobb baj!

(#4) sz.mich válasza Peat;) (#3) üzenetére


sz.mich
tag

Grafika ide vagy oda, én bízom a játékélményben. :)

Csak kp., az ár fix.

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

perfect:C

kár, hogy lehúzták az Aliens-t :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) fricz19 válasza Peat;) (#3) üzenetére


fricz19
őstag

lehet én látom hülyén,
de nem csak attól lehet egy játék úttörő,
mert durva grafikával rendelkezik.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#7) D1Rect válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne aggódj, nem véletlen húzhatták le...

(#9) - = Zk = - válasza D1Rect (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát ezt én nem tudom.... :F
de én valahoyg nem érzem oda illőnek a predatort egy alien sorozatba. mert a film maga nekem bejött. mind2. igaz érdekes volt, de akkor is...
ezért is "akartam" egy olyan külön játékot, mint az Aliens sorozat egyik része. Marine vs Aliens
mind1. valahogy kiheverem....lehet megnézem csillapításképpen a rendezői változatát valamelyik Aliens sorozatnak:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) boeing


boeing
senior tag

Látvány rendben lesz :K.

(#11) fail.castel válasza fricz19 (#6) üzenetére


fail.castel
csendes tag

és ez még finom észrevétel volt, ugye.

Metallica. Csakis. Amíg ki nem halnak.

(#12) Akos96


Akos96
senior tag

A 2. rész máig az egyik legjobb játék. Nagyon állat ahogy a 3 faj sztorija egyszer csak összekapcsolódik. :)
+ egyetlen játék amin féltem, bár a semmiből előugró Alienek :Y :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) h_mate


h_mate
tag

Na az első képek láttára már megilyedtem, hogy 3rd person. Szerencsére nem csak.

Suhognak a Fuck.

(#14) danati


danati
senior tag

Nagyon várós játék. Remélem mire megjelenik lejjebb mennek a dx11-es vga-k árai.

(#15) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Ha már a látvány OK, a hangok is legyenek szépek... :B

(#16) Kicsimix válasza boeing (#10) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez sztem nagyon rendben lesz :) Es jatek kozben meg latvanyosabb...

Van meg par vid nemtom voltak e mar :

The Story Trailer

Reveal Trailer

Marines Trailer

Multiplayer Trailer

:))

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#17) gfefe


gfefe
őstag

Gondolom ezért meg fogtok kövezni, de én se veszem észre ezekről a képekről a dx11 et.
Vhogy nem jön át... lehet, hogy maga játék közben jobb lesz, de vhogy így nem ok a dolog...

Vagy ezek a képek nem dx11 es megjelenítésben lettek mentve? :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#18) JoolsNOS válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Miért nem illik oda a predator? Ezt nem értem... Egyébként meg szerintem eddig az avp "univerzumból" (könyv, játék, film) a filmek voltak a leggyengébbek.
De ez jónak igérkezik. Már gyenge grafikával is nagyon jó volt régen, nem, hogy ilyennel. :Y

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19) samfishR


samfishR
senior tag

Mennyi finomság lesz februárban :K Várjuk, várjuk.

(#20) hackeeeee válasza fricz19 (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ez alapján van valami alapja, nézd meg az alien fejét bal oldalt...

Ettől függetlenül én is nagyon várom... :)

Véleményem szubjektív...

(#21) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Azert edemes megnezni a trailerekben az ingame jelenetek reszleteit :) Oriasiak sztem... Es a tesszelacio is oke... Nagyon sokat szamitanak az aprosagok na meg a fenyek ,arnyekok amik a kepekbol nemjonnek annyira vissza...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#22) Robi BALBOA válasza Kicsimix (#21) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Így van egy-két képet megnézve nem jön át a játék élmény és a grafika, úgyhogy ne írja le senki, modjuk a Demónak már rég megkellett volna érkeznie! :O

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#23) PI3525


PI3525
tag

Nagyon zsír :)

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#24) fricz19 válasza hackeeeee (#20) üzenetére


fricz19
őstag

igaz:)
ilyen hibát észre se veszek, főleg játék közben.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#25) Sicilian


Sicilian
addikt

Grafikailag nincs probléma, csak könyörgöm a hangulata legyen parázóóóós :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#26) hackeeeee válasza fricz19 (#24) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én se, de képen feltűnt. :D

Véleményem szubjektív...

(#27) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nekem tűnik úgy, hogy a marínnak nem sok esélye? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) - = Zk = - válasza Vladi (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt hittem Marked One-ra is mikor kilépett a SoC-ban Szidorovicstól, és tessék. látod milett az "egészből" ;] ;)

(#18) JoolsNOS: eléggé a régi időkre gondolok, akkor az Alienek voltak előbb, akikkel az emberek is jöttek. (most a filmekről beszélek!)
bár a második predatoros filmben(danny gloverrel) tisztán kivehető a trófeafalon az egyik Xenomorph feje+gerince....

meg valahogy nagyon nem tudom feldolgozni, h lehúzták az alienst :O ugyan nem éltem bele magam, de erősen fájó pont..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) iSonic


iSonic
addikt

Na ez az a játék, amitől este majd kirázz a hideg :D de ezért kell ;)

(#30) eeXaa


eeXaa
addikt

...remélem nem lessz csalódás..

(#31) yakuza.tora válasza Robi BALBOA (#22) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ja ja! A demó előtt én sem ugrom bele. Nem lesz annyi pénzem, mert ugye jön a Bad Company 2 (febr. 16.) és a Napoleon TW is! (febr. 12.) ;]
A kettő együtt több, mint 20K! :W

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#32) Ari18


Ari18
őstag

Ilyen kis képektől ne várjatok csodát. Majd a demonál el lehet dönteni a DX11 kérdését.

(#33) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Szerintem ezek Xbox 360 képek. Nagyon várom én is, bár a Predator egyszerüen nem érdekel. Ezt magyarázza már el valaki, hogy mi közük egymáshoz? :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#34) Robi BALBOA válasza yakuza.tora (#31) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Így van majd a demónál elválik a sorsa! ;]
Ez a február húzós lesz az tuti! (főleg ha minden game jól sikerül és muszáj lesz megvenni mindet! :DDD )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#35) Tom5 válasza M@trixfan (#33) üzenetére


Tom5
addikt

Az AvP könyvekben nagyon szépen leírták mi közük egymáshoz. Eddig bármelyik részét is olvastam a könyveknek, alig bírtam letenni őket! A játékot nagyon várom. A grafika nem elsődleges számomra. A mai napig előveszem a második részt és játszom vele. Nagyon tudok fosni rajta. (főleg katonával) A másik két fajjal pedig a becserkészés és az öldöklés ami szórakoztató. De a multi részét is szeretem...milyen hálópartikat rendeztünk anno. Szinte csak AvP 2-őt nyomattunk.

(#36) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A gépigényéről tudni már valamit?

(#37) Fortissimus válasza Kicsimix (#16) üzenetére


Fortissimus
őstag

jonak igerkezik :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#38) elithun válasza Fortissimus (#37) üzenetére


elithun
őstag

Kérem, kérem, kérem, kérem. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#39) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

n+1: grafika korrekt, hangulat legyen jó ...

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#40) mephi666


mephi666
nagyúr

jajj, de messze még a feb26 :(

nem találtam játékmenetre vonatkozó infókat: lesz benne hc mód, mint volt az alien1-ben alapból? (goldban már volt fokozatfüggő limitált mentési lehetőség) márminthogy mentés nuku, csak a kész pályát/nehézséget tárolja? mert ez így király lenne... sok pistike törné a billt szerintem mérgében, de a régi avp-nek ez adta meg a (k)rémjét, hogy b@szott nehéz volt marine-nel... (predivel director's cut-on is végignyomtam, annak is volt egy hangulata...) hiába jártál a pálya végén, hiába volt 100hp+100armor-od, ha bénáztál és közel ért hozzád 1 alien, akkor kampec... még legkönnyebb fokozaton is... a mentés hiánya rendesen emelte az adrenalint... egyik haverom nem mert vele játszani anno 10éve... volt, hogy áthívott, leültetett, hogy játszak avp-t, ő meg fosott mellettem: "b@zmeg, ott jön egy!!! szedd le!!! oldalazz!!! szép lövés volt!!! vigyázz, a savval!!!" :) az avp2 is jó volt, csak a mentés lehetősége miatt nem volt annyira parás azért... meg itt az alienek mennyiségére mentek inkább... bízok benne, hogy az új avp ilyen szempontból inkább az első részre fog hasonlítani: ahol minden egyes alien tényleg a halált jelentheti, ha nem vigyáz az ember...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) atike


atike
nagyúr

Kemény! :R

(#42) romero28


romero28
senior tag

ha hozza az előd hangulatát akkor mindenképp büntetős kis gamma lesz .

(#43) nemethati


nemethati
senior tag

Én csak azt remélem, hogy nem ilyen 2-2 órás játékidőt kapunk majd kasztonként...megint.
Predatorral nekem is már tele a hócipőm, minek az? Kettőben halhatatlan volt, nem is volt nagy élmény vele nyomulni.
Grafika ellenben nagyon jónak tűnik, bár képeken szebb, mint a videókon. Nekem eddig best buy :C

(#44) deedee


deedee
őstag

marine az isten....... ;] meneküljetek ti mindenféle elfajzott UFO-k.... :DDD

csak jelenne már meg végre..... :K

(#45) Preda válasza mephi666 (#40) üzenetére


Preda
aktív tag

Nah akkor ez a haverod pont olyan volt mint enyém csak annyi különbséggel, hogy amikor ott voltam akkor mert játszani :). Persze ha közel jött egy alien úgy beparázott, hogy körbe-körbe lövöldözött. Régi szép idők, egyik legjobb játék volt anno. Jó volt multiban amikor 3-an toltuk én voltam alien-nel haverok ketten meg marine-nel lángszóróval mindig egymást gyújtották be :C.

(#46) deedee válasza Preda (#45) üzenetére


deedee
őstag

"lángszóróval mindig egymást gyújtották be"..... :DDD

(#47) JoolsNOS válasza Tom5 (#35) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Legalább 3* olvastam mindet :C

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.