Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Eső után

Hozzászólások

(#1) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ez a harmadik "egyperces" írásom, amit feltettem ide. Ha gondolod, véleményezd.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#2) Thunderzolee

Furcsa, de jó. :K

Eleinte ilyesztő, bár a napokig tartó esőt gondolom mások se szeretik. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Kephamos


Kephamos
addikt

Kb. két hétig esegetett. Azért annyira nem volt ez súlyos. Ha meg nem esett volna, akkor meg azon menne a sírás-rívás, hogy meleg van és miért nem esik már végre.

(#4) edipqe


edipqe
senior tag

az eső egy nagyon jó dolog! a legjobb dolog amit kívánhatok! sosem elég!
Mondta ezt a fremen, és kortyolt a stilruhából.

de minden ember más. :R

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5) Sirpi válasza edipqe (#4) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igazából én is szeretem az esőt, szerintem tök jó dolog tud lenni. Mondjuk most az volt a bajom, hogy egy hétig nyaraltam, és kb. minden szabadtéri programot szétcseszett. Az annyira nem esett jól.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#6) James Bond™


James Bond™
tag

A kötél az elszakadt? Hogy szabadult ki a lány? Egyébként gratulálok!

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

El tudnék képzelni egy (vagy több) folytatást. Lehetne róla szó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Sirpi válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hát ez nálam csak úgy jön, eddig a három párpercesem (egypercesnek lehet hogy picit hosszúak) teljesen független egymástól, de ha kialakul bennem valami, mindenképp le fogom írni.

JB: És hogy mi történt a kötéllel? Inkább visszakérdezek: és mi történt a vadállattal meg az esővel? ;)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9) Metalfan válasza Sirpi (#8) üzenetére


Metalfan
senior tag

Gondolom eltűnt mindkettő :U

(#10) Sirpi válasza Metalfan (#9) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ja, én is ezt sugalltam. Amúgy van is konkrét ötletem már a körítésre, meg hogy mi is történt pontosan és miért, szóval lehet, hogy lesz majd új rész.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Eső után
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.