Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Mármint inglisül? :(

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hmmm és eddig mi tartott vissza? :)
Hmm elolvasva már értem.

Amúgy

"it gets frustrating after you send a hundred emails and nobody cares enough to write a reply; they simply look through my emails it seems."

Ez itthon pontosan így van... Anno én is küldtem rengeteg önéletrajzot. E-mailben is postán is stb... A 90%-ra mégcsak annyi se jött vissza, hogy köszi nem kellesz.
Persze a dühítő az, hogy 5 hónap múlva, mikor már volt állásom, na akkor jöttek ezek a telefonok, hogy én küldtem önéletrajzot, persze hirtelen azt se tudtam mit akarnak a telefonban annyira régen történt...

[ Szerkesztve ]

(#3) Lenry


Lenry
félisten

1. The vacancy has to be full time with at least 35 hours a day.
week

Boldog Születésnapot, és hajrá :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Esmein válasza Lenry (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

kemeny vagyok, egy nap megnezek 2 evad 24-et, es meg munkaba is jarok :D

40 perc kezdesig, elkezdem osszeirni a listat kiket hivok fel. Szerintem az ugynoksegekkel kezdem, es ha elfogytak, megyek tovabb a hotelekre. Ha azok is elfogytak jonnek az ettermek. Aztan csinaltatok egy polot, hogy munkat keresek, es abban fogok metrozni.

Ja igen. Javitottam, es koszi :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Esmein válasza Dany007 (#2) üzenetére


Esmein
nagyúr

sok dolog idegesit. olyan allashirdeteseket latok, ahova azonnali kezdessel keresnek embert dec 14-vel, az allashirdetes meg januar 10.-ei. Sokszor latom ugyanazt a hirdetest, relative jo a szo meg szovegmemoriam, es beugrik hogy en ezt mar olvastam. A multkor pontos egyezessel rakerestem egy mondatra az allashirdetesbol, kb 15 szobol allt, 93 talalat jott vissza. Komolytalanok. Illetve se telefon, se email, annyi se, hogy beszelgessek anyukammal, vagy valami. Ha meg konstruktiv valasz lenne egy elutasitas mellett az lenne a legjobb.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) puttputt válasza Esmein (#5) üzenetére


puttputt
őstag

Vagy például kétszer tesznek be egy hirdetést a hirdetőbe.
Az egyiken még nincs kint a 12 órás elvárt munkaidő, a másikon kint van.
Biztos rájöttek, hogy nem ugrálnának az emberek örömükben ezt látva... :DDD

Jó munkakeresgélést!

A póló nagy ötlet, itthon is lehetne forgalmazni, "tömegnyomásra"... :D

Mod.:
Nem is olyan régen - szakmai tapasztalat híján - nem kaptam meg egy állást. Viszont, jobban örültem ennek az elutasításnak, mint tegyük fel, egy másik állásnak.
Hogy miért? Mert 4 órán belül tisztességes választ kaptam, normális megfogalmazásban.
Udvarias elutasítást. Példát lehetne velük statuálni.
Azt sem tartom kizártnak, hogy maga az igazgató válaszolt, olyan normális levelet kaptam. :DDD
Az ember manapság már a térdét csapkodja örömében, ha találkozik némi kultúrával...

Amúgy, örüljetek csak Londonnak, ott még a "hivatásos vagabundok" is király módra élnek. :)
Remélem, ti is érzékelitek már a különbséget... legalább a "hely szellemét" illetően.
Jó környezetben egyszerűbben érzi jól magát az ember...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Guys, don't drink palinka because it is not good for your health.

Srácok, ne igyatok pálinkát, mert nem tesz jot az egészségnek.

:D

A szulinapok mar csak ilyenek, I guess...

hamarosan post kovetkezik a blogon a mai eredmenyekrol.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) kraftxld válasza Esmein (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Van valami nemzetkozileg is elismert papirod? IBM, HP, Cisco, MS, Citrix, stb?
Sajna a magyar tapasztalat kulfoldon ezek nelkul fabatkat sem er, es meg ezekkel sem egyszeru a dolog. Ezt sajat tapasztalatbol mondom :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) Esmein válasza kraftxld (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

egy ccna 99%-a van meg, de az senkit nem erdekel. Az a tapasztalatom, hogy itt on/off moszerrel mukodnek az emberek. Ha valahova 6 honap tapasztalat kell, es neked 5.5 van, akkor elhajtanak.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) kraftxld válasza Esmein (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hogy a viharba ne erdekelne oket, az mar egy jo beugro. A 99% sajna nem eleg, tessek elmenni gyorsan megcsinalni a vizsgat, aztan mar meg is duplazodtak az eselyek. Hidd el, nekem sem lett volna semmi eselyem se az MCSE nelkul.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) tildy válasza kraftxld (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak a vizsga hianyzik neki. Nyugi en is rugdosom :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.