Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peethy


Peethy
őstag

Ha ez 5 pontos, akkor kíváncsi lennék, hogy mire lehet 1 pontot kapni? Ami nem indul el? :F

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#2) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Most akkor szidod szegény japókat, hogy teljes 4,5-re merték értékelni a játékot, erre Te meg rájuk licitálsz egy ötössel? :)

Amúgy lerí rólad, hogy városi gyerek vagy, mert látom a fenőkövet még hírből sem ismered ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) Mister_X válasza Peethy (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sokat gondolkodtam a pontozások mikéntjén és ez az én teóriám: egy játéknál a lehető legtöbb szempont alapján kell a lehető legobjektívebben értékelni. Nyílván a szubjektivitást nem lehet semmiképpen sem kikerülni, én mondhatni csalódtam is a játékban. De az alapötlet nem rossz, ideig-óráig el is lehet venni, nálam a szabad mentés hiánya tette be a kaput. Emiatt övön aluli volt a rá kiadott összeg, vettem volna inkább a Liberation Maident... De pontozás: ahhoz, hogy egy játék egx pontos legyen, annak nagyon rossznak kell lennie. Azaz a történet, a grafika, a játékmenet, az irányítás, az alapötlet, a megvalósítás, tehát minden egyes figyelembe vehető pont el kell legyen cseszve. Ilyen kis játékoknál a történet nem olyan nagy súlyú, a grafikát is le lehetne nyelni. Az irányítással nem volt bajom, magával a játékmenettel sem - azt leszámítva, hogy ezt stage-enként tolni nagyon unalmas lesz egy idő után, stb. Ezért öt pontos a játék. Lehetett volna kevesebb is, de akkor meg én lennék a szemét, hogy lepontozom a szegény kis indie-k próbálgatását + a világ másik felén mégis jobb értékeléseket kapott. A japánok betegek amúgy is :)

@Dr.F.E.R.I: egen, városi vagyok. Fenőkő ezek szerint itthon is van, amivel a konyhakéseket szoktuk újraélezni. Amúgy picit abszurdum ez a katanás harc is, mert alapesetben nem kellene a védekezéstől kicsorbulnia, mert a tomba felével szokás hárítani + egy kicsorbult katanát csak szakképzett kovács tud helytetenni, nincs az a fenőkő...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#3) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én is összevontam picit a szemöldököm rajta, mert a katana pengéjének egyik széle tompa és puhább is, azzal szokták a csapásokat hárítani. Ettől a keményebb vágóélnek a penge másik szélén - elvileg - nem nagyon kellene kicsorbulnia.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) peter9228 válasza Peethy (#1) üzenetére


peter9228
aktív tag

Szerintem ez magkapná az 1 pontot:)

(#6) HuMarc válasza peter9228 (#5) üzenetére


HuMarc
addikt

Inkább az eredetit linkeld :U [link]

(#7) peter9228 válasza HuMarc (#6) üzenetére


peter9228
aktív tag

Azért nem azt linkeltem, mert az eleje le van vágva: "A zenét az elejéről elővigyázatosságból kivágtam" De ha mindenképpen eredetit akarsz, azt itt találod meg: [link]

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Maradok a Carmageddon-nál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.