Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andris1602


andris1602
aktív tag

Szia
Bár ez nem feltétlenül a kérdésedre a válasz, de talán alternatíva lehet, ezért leírom a tapasztaltaimat. :)
Szóval nem tudom, mennyire olcsóbb kinti szolgáltatótól venni, de én vodás vagyok, és amikor átléptük a határt nyaraláskor és teleléskor, az üdvözlő után mindig jött sms, hogy passport-al légy mindig online bla bla bla.. Egyszer kipróbáltam, (Görögörszág) ha jól emlékszem 900HUF és kapsz érte talán 50 megát. Ami valljuk be nem túl sok, de e-mailt szinkronizálni bőven elég. Ha jól emlékszem ez valami napijegy volt. Most rákerestem, lehet 100 és 500 megát is kérni, természetesen :W áron. :) link
Gondolom a többi szolgáltatónál is van ilyen.
Minden jót

(#2) Vangelis válasza andris1602 (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

lebara.

Próbáld ki.

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3) escape válasza Vangelis (#2) üzenetére


escape
aktív tag

andris1602:
Telenoros vagyok, Orange szolgáltatónál néztem a prepaid dolgokat, de nem nagyon tudtam kiverekedni magam a franciából még google fordítóval sem. :(

Ezzel az lesz a gond, hogy microsim-es a teló. Olyan opciót pedig nem látok, hogy lehetne választani.

[ Szerkesztve ]

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha független a teló vegyél kinti prepaid kártyát.
Ha nem, én megelégednék a wifivel.

[ Szerkesztve ]

(#5) noezmegmi


noezmegmi
tag

Sziasztok :)
Olyan gondom lenne, hogy barátom kamionos egy hazai cégnél és az irányítók hát hogy is mondjam olcsó emberek akik, olcsók. Kellene valami külföldi net csomag amit: Anglia, Írország( ritkán), Francia, Német, Belgium, Luxemburg, Ausztria, Olasz( ritkán). Ide valami elérhető és normális csomagot vagy csomagokat. Jó lenne a címek miatt amit a google maps-on kikeresel és koordináta alapján a navi már pontosan ott tesz le. Én is dolgozok 3x8 órában, családjában is főleg 12 órás műszak és nagyon nagy kínlódás amikor a kedves irányító csak lök egy pontatlan vagy hiányos címet. Neki kötelező lenne a koordináta na de olcsó ember az olcsó ember az Egri cégnél meg csak az olcsó irányító a lényeg. Tegnap is érdekes volt a mai pótnak a vizsgája Hollandia a cím meg egy benzinkút. Sétálgattam egy órát a környékem (maps utcakép) mire megtaláltam a pontos címet. Köszönöm előre is a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.