Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Szeretem a cell-shaded grafikát, és a zombis játékokat is!
Jöhet! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Kicsit sok lesz már a Techland-féle zombiirtásból.
Dead Island 2, Hellraid, Dying Light, és most meg ez. Közben nemrégiben jött ki valami Dead Island MOBA is, ha nem tévedek. Ajj, inkább egy játékot készítsenek, de az minőségi, és bugoktól mentes legyen.

(#3) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

facepalm

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez elég jónak néz ki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Mate


Mate
nagyúr

Szép lassan megeszik az aranytojást tojó tyúkot.

(#6) james001


james001
veterán

Túl sok lesz már ebből a "halott szigetből" :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

grafikai megvalósítása adja, ami ezúttal rajzfilmszerű lesz.

Vissza fejlődés ;]
De miért :F

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#8) Akos96 válasza Psychopeti (#7) üzenetére


Akos96
senior tag

Valamiben különböznie kell a számozott epizódtól. ;] Ami amúgy még lehet jó, csak ne válna elcsépeltté az egész dedájlend téma addigra. Bár már most is kb. az. De gondolom zombisjátékokkal könnyű dobálózni.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) Ellia


Ellia
addikt

Hát elvileg lopakodásra fog építeni, meg sok minden kiderül a vírus terjedéséről is... de zombik. már megint zombik. miért nem lehetnének pillangók inkább? ;]

(#10) DaemonX válasza Ellia (#9) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Vagy pillangózombik :D

(#11) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én nagyon szeretem a jó zombis játékokat,tehát nekem ebből a műfajból sosem elég! :)

(#12) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Már csak a teljesen fölösleges és inkonzisztens rajzfilm hiányzik, mint anno a Dead Space-nél.
Jah, meg egy mozifilm se ártana a Dead Island-ból, kellene mint egy falat kenyér.

(#13) mlinus válasza DaemonX (#2) üzenetére


mlinus
őstag

Ezekből a techland csak a hellraidet és a dying lightot csinálja. A dead island játékok ki lettek osztva egyenként.

(#14) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az első részt imádtam, a kiegészítője nem jött be. Remélem ezek az újak hoznak valamit a régi hangulatból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.