Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) vodkaboy22 válasza forgonati (#45) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nézd át akkor az elrendezést!
A jelkábel és a torroid egymástól legtávolabb.
A melegedő alkatrész pl graetz-híd nem ér oda ahova nem kéne.
A hűtés amint látható okosan megoldott alul perforált a falap a lamellákről a levegő felfelé áramlik mivel meleg így alulról szív hideget a lyukakon amit a szívó venti kiszív. ergo ez is pipa.
A táp AC távol a jelkábeltől.
A DC táp nem hosszú ahogy a jelkábel se.
A kicsatoló kondik utáni kritikusabb kábel szakasz nagyon rövid (addig van rajta DC fesz ami elektromágneses jelemzők szempontjábol elég jól véd)
Mivel sosem marattam nem akartam az elsőt én elvégezni de légyszi mesélj nekem arról ,hogy egyáltalán mivel jobb elektromágneses elektronika vagy bármilyen MÉRHETŐ szempont szerint annyival a nyák???? ott lemezes vezető van ami nagyon finoman fogja a rádió jeleket mivel néha akár centi széles az a kurva vezető maratásnál ! na az szépen fogja a petőfit...
Itt pedig tiszta réz kábel jut egészen a végtranyó lábára ! Ergó jó a táp ellátás probanyák inkább tartó nyák de az alkatrészek minél rövidebb lábai miatt nem jelfogó az eagle dobott nekem már olyat, hogy asztal alatt röhögtem... A multisim /ultiboard jó pár fokkal jobb de nem sok valós mérhetőt tud mutatni ennél tömeggyártásnál igen haját tépné mindenki ha nem lenne de javulást nem okoz.

Kérek még pár elfogult mérnöki elgondolást erösen mellőző beszólást! hátha tudok rá válaszolni szépen

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.