Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) forgonati válasza vodkaboy22 (#41) üzenetére


forgonati
őstag

Nos nem tudom nekem szántad-e az alábbi mondatokat, de feltételezem igen.

"igen terveztem kafa nyákot ultiboardal és igen rengeteg időt szántam rá és igen a körülményekhez képest hogy falun jó távol mindentől nem tudtam maratni a legjobb elrendezést kapta szegényke belülről"

Pont erről beszélek. Igényesség. Én addig nem tákoltam össze az erősítőmet míg meg nem volt hozzá a megfelelő eszközöm. Inkább vártam míg be nem szereztem. Amúgy meg ma már a maratás nem egy ördöngősség. Vas klorid beszerezhető elektronikai boltban gyakorlatilag bármelyikben. Vagy pedig festékboltban sósav meg hidrogén-peroxid.

"Láttam már olyan csili vili gyönyör erősítőt csak éppen az lemezes trafó mellett ment a szépnek kinéző ám nem feltétlen tökéletesen árnyékolt erősítetlen jelkábel..."

Pont az lenne a lényege annak ha az ember saját erősítőt épít, hogy ha a gyári erősítő nem felel meg egyidejűleg mindkét kritériumnak (kinézet és belső elrendezés is) akkor legalább TE építs magadnak olyat. Te megteheted, hiszen Te nem sorozatgyártást végzel, csak egyet építesz és magadnak építed. LEgyen az olyan kívül belül, hogy büszke lehess rá. Persze ez embertől függ. Ha neked ez így megfelel ahogy most kinéz, akkor OK.

"Gondold át az itt lévő elrendezést mérnőki szempontokat figyelembe véve hűtés elektromágneses hullámok hasonló érdekességek..."

Átgondoltam. És? Még mindig ugyanazt látom. A próbanyák maximum kísérleti célokra van kitalálva, esetleg valami szar LED-es villogót építeni rá. De nem komoly hangfrekvenciás erősítőt, már ne haragudj. Ezt meg Te gondold át még egyszer, akár mérnöki szempontból is, vagy ahogy akarod. A lényeg ugyanaz marad. Peace.

Keelah Se'lai!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.