Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hát az alap beépített gagyikhoz képest lehet erős a hangrendszer. :D

Amúgy meg nem értem: miért nem lehetett a TV szélességéig széthúzni ezt a soundbart? Úgy kevésbé lenne borzalmas a térhatás. Mert ugye az alapszabály az lenne, hogy a bal és a jobb oldali hangforrás között akkora legyen a távolság, mint a hallgató és bármelyik hangforrás között. Tehát alkossanak egy egyenlő oldalú háromszöget. Ha ez nem lehetséges, akkor legalább próbálják a lehetőségekhez mérten a lehető legjobban megközelíteni, de itt láthatólag még ezt sem tudták.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Egyetértek a fenti hozzászólással, +aki ezeket a TV-ket meg tudja fizetni, nem a soundbarral fogja a hangot nyomatni. Sose értettem, hogy csúcs TV-kben minek erőltetik a hangrendszert?...

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) lezso6 válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sokakat nem érdekel a hang, csak legyen nagy drága TV.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Hieronymus válasza lezso6 (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

" Ha ez nem lehetséges, akkor legalább próbálják a lehetőségekhez mérten a lehető legjobban megközelíteni, de itt láthatólag még ezt sem tudták."

Azt nem lehet!
Mert ha adna 2 darab satellit hangdobozkát és néhány méter kábelt a középső kis izé mellé, akkor már nem soundbar lenne a neve. Az pedig nem lehetséges.
A közelemben lévő elektronikai boltban a tévék mellett van (AVR) erősítő, hangdobozok, HIFI, ... részleg.
Ott már csak soundbar és minihifi szerű izéket lehet találni. Olyan árak mellett, hogy röhögőgörcsöt kapok a látványtól.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) lezso6 válasza Hieronymus (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én arra gondoltam, hogy a soundbar lehetne szélesebb. Amúgy nem lenne hülyeség a soundbar kialakítás, csak fullban tolják a hülyeséget az agyon-miniatürizálással meg marketingbullshittel.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) mad823 válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


mad823
őstag

Ebből létezik egy pont ugyanilyen, csak soundbar nélkül verzió. Szóval lehet választani.

(#7) Piftuka válasza lezso6 (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

"Amúgy meg nem értem: miért nem lehetett a TV szélességéig széthúzni ezt a soundbart?"

Hogy legyen a piacon egy olyan tévé is, amit "soundbar"-ral szerelnek, de el lehet helyezni egy nem "ultra széles" tévé asztalon is. :K

Nekem például kifejezetten tetszik a koncepció. Az pedig biztos, hogy egy ilyen eszköz jobb hangzást ad, mint a megszokott, két apró "szpíker".

Akinek pedig teljes szélességű "soundbar" megoldással szerelt készülékre van szüksége, válogathat a TCL palettájáról, mert nekik több olyan is van a kínálatukban. ;)

"Aquila non captat muscas."

(#8) Piftuka válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

"Sose értettem, hogy csúcs TV-kben minek erőltetik a hangrendszert?..."

Mert például a HD "doku" csatornák műsoraihoz én nem használok mást, csak a készülék hangszóróit.

Amikor pedig filmet nézek a DVD, vagy BD lemezeimről, akkor természetesen nem a televízió, hanem az erősítő és a hangfalszett szolgáltatja a hangot. :K

"Aquila non captat muscas."

(#9) rainman72


rainman72
nagyúr

Nem az első ilyen Philips tv :C
Tessék a TPV-nél reklamálni a SB mérete miatt :D :D :U
Opcionak ott a Hisense oledje ott van oldalsó is

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#10) waverider


waverider
senior tag

tesztet kérünk :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.