Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-02 14:47:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) aha.e


aha.e
tag

Jó árral nagy siker lesz :)

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#2) Ferike81


Ferike81
senior tag

Azért raktak bele gazdagon cuccot. :Y Ha az összeszerelési minőség is jó, és az anyagok is, akkor még akár jó is lehet.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#3) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

A nagy verzióra kiváncsi leszek,100 környékén kéne indulnia hogy megszorongassa a oneplus 3-mat mert különben a garantált közösségi support elviszi a vásárlókat :/

Amúgy a vernee thor mennyire is akciós? :D

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez nem hangzik rosszul. Kérdés az, hogy milyen szoftveres támogatást fog kapni.

(#5) akooos


akooos
veterán

LITE ;]

Brutál hardver, jó áron ütős lehet.

(#6) dyj válasza Scrydhan (#3) üzenetére


dyj
csendes tag

$99, én már várom, hogy mikor érkezik meg.

(#7) dyj válasza Ricardo (#4) üzenetére


dyj
csendes tag

kb áprilisban jött ki a Thor és júniusban már a második OTA-t adták ki rá. Szerintem ez a Vernee lesz a következő nagyon jó és olcsó kínai márka (mint annak idején a Xiaomi). Csak az a különbség számunkra, itt Európában, hogy Band20 (800MHz LTE) is van a Verneekben :)

(#8) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Elgondolkodtató ajánlat még a 229 dolláros áron is. Kíváncsi leszek a tesztekre + a proci fogyasztására. A S5K3P3-as Samsung kamera szenzor viszont nem tetszik, mert a Xiaomi Redmi Note 3 Pro is ezt kapta és ott nem igazán győzött meg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) Ricardo válasza dyj (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez jól hangzik :K

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na meg jó lenne ha,5"-nal nem lenne nagyobb.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) dlaj


dlaj
őstag

Vajon mekkora lehet a kijelzője?

(#12) Máté94 válasza dlaj (#11) üzenetére


Máté94
addikt

5.5"

(#13) Swami


Swami
aktív tag

Ha mar lehetne tudni valamit (ertsd; jot) az uzemidorol meg a kamerarol, mar rendelnem is. :K
[link]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#14) batai15


batai15
félisten

Ha kategóriába lesz olyan jó mint a thor a saját kategóriájába ,akkor igen jó cucc lesz .

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Cím, és bevezető alapján azt hittem teszt, néztem is, egy nap két teszt. Alice-stylet a hírekben szoknom kell még.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) #84490496 válasza Swami (#13) üzenetére


#84490496
törölt tag

Jovo heten kuldi giztop a majus 5-en rendelt szurkemet. Akkor meg 185 euro volt nekem. EU raktarbol. Ha megjon,akkor vagy en tesztelem es irok rola,vagy megy PH teszt felajanlas es ha Nekik is jo,akkor Ok irnak rola.. :)

(#17) Máté94


Máté94
addikt

(#18) Scrydhan válasza Máté94 (#17) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Köszi hogy belinkelted
és azta mindenit O_o lehet ha nem lesz pénzem OP3-ra ezt veszem

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#19) SaGa59 válasza #84490496 (#16) üzenetére


SaGa59
őstag

Majd írd meg légyíszves, hogy van-e benne iránytű. A különböző kínai boltok oldalai szerint igen, az eustock viszont nem írja. Lehet, hogy félnek, beleszaladnak az Apollónál már bekapott átverésbe. Ott beírták az iránytűt a szenzorok közé, aztán jól nincs benne.

Egy UMI Super - Vernee Apollo Light gyakorlati összehasonlítás érdekelne leginkább, akku, kijelző minőség, iránytű használhatóság, GPS stabilitás, kamera szempontjából, bár ez utóbbi nálam másodlagos.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#20) maximilien88 válasza SaGa59 (#19) üzenetére


maximilien88
tag

nem a Thor-ra gondolsz Apollo helyett?

(#21) #84490496 válasza SaGa59 (#19) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nezd meg ;)

Telorol vagyok munkaidoben,sry a linkeles ilyeten mivolta miatt :R

https://youtu.be/xNSCibZ1SUI

(#22) eustock válasza #84490496 (#16) üzenetére


eustock
tag

A Mobilaréna hamarosan megkapja tőlünk a készüléket tesztelésre. :)

(#23) Scrydhan válasza eustock (#22) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Köszönjük szépen! :B

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#24) Ferike81 válasza eustock (#22) üzenetére


Ferike81
senior tag

:C Nagyszerű!
Kíváncsian várjuk a tesztet!

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#25) beyruth82


beyruth82
veterán

75 ezer az eustockon.Én az RN3 PRO-mat vettem ennyiért ez meg elviekben erősebb.Nem tudom mennyire megbízható ez a vernee de 75 ezerért magyar garival nagyon komoly ajánlatnak tűnik.

(#26) #47106304


#47106304
törölt tag

Kérdés? Lesz benne értesítési led funkció? Köszi.

(#27) beyruth82


beyruth82
veterán

virtuális gombok.Nálam már ezért szóba sem jöhet.Sosem értettem minek kell egy nagykijelzős telóból 0,2 collt elpazarolni.Meg ki tudja mire elég a 3150-es akksi.RN3 PRO 10 órás kijelzőideje nehezen hozható vele szerintem.

(#28) Máté94 válasza #47106304 (#26) üzenetére


Máté94
addikt

Van.

(#29) SaGa59 válasza maximilien88 (#20) üzenetére


SaGa59
őstag

De, bocs. A Thort hírdette az eustock is úgy, hogy van benne, mert elhitték a gyárótank, oszt mégse...

(#21) Fakirr1 Köszi, nézem...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#30) #84490496 válasza eustock (#22) üzenetére


#84490496
törölt tag

Előre is köszönöm! :R

Ez esetben megy Keeperv barátomnak a full magyarítás miatt :D

(#31) tibcsi0407 válasza SaGa59 (#29) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A videon nagyon úgy fest. :)

https://utdetailing.hu/

(#32) csabi63


csabi63
senior tag

Az erős hardverhez, és az 5,5 FHD kijelzőhöz elég soványnak tűnik nekem a 3180mAh akku. Egyébként nagyon ott van a szeren, és az ára sincs elszállva.

(#33) tybsen válasza moleculez (#15) üzenetére


tybsen
addikt

+1 megspóroltad nekem a fogalmazást

(#34) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Erre kíváncsi leszek. Ígéretesnek tűnik.

(#15) moleculez
Ekkora kihívást jelent neked, hogy "szoknod kell"?

[ Szerkesztve ]

(#35) tybsen válasza Fejvadi (#34) üzenetére


tybsen
addikt

Én is megszólítva érzem magam mert azonos a véleményünk a fórumtárssal.

Évek óta az a struktúra a mobilarena-n, hogy egy tesztnél megjelenik a készülék neve és mellé egy kis frappáns szöveg vagy szójáték vagy akármi, ami jellemző a telefonra, stb. Azok akik naponta olvassák az oldalt, szerintem ezt már megszokták.

Ehhez képest a jelenlegi hír "Erődemonstráció - Vernee Apollo Lite"-ból (még ha itt a sorrend fel is lett cserélve) logikusan arra lehet következtetni, hogy egy tesztről van szó, nem pedig egy hírről. Pláne, hogy a cikk folytatásából is úgy tűnik, hogy ez valóban egy teszt - én igazából azon csodálkoztam hogy nincs több oldal. Szóval elég fura hír lett ez és szerintem nem passzol az eddigi rendszerbe.

A cikkek stílusa - bár többé-kevésbé illeszkedik az eddigi mobilarena-s vonalhoz - valóban megszokást igényel, ahogyan már volt is szó erről. A régi olvasók, mint én is, joggal érezhetik ezt szokatlannak, hiszen valóban az is. Érhető módon az ember hangot ad ennek, és hát hol máshol, ha nem a cikkhez tartó fórumban :) Semmi rossz szándék nincs amúgy ebben.

(#36) Fejvadi válasza tybsen (#35) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem ez nem okoz ekkora stresszt.
Minden cikknél oda van írva már a címlapon is, hogy "HÍR. TESZT, PROHARDVER HÍR, BLOGBEJEGYZÉS" A gyerekes szóviccek sem hiányoznak nekem a címből, de volt már erről szó és sok mást meg irritált is. Én elolvasom a cikket és nagyon ritka esetben nézem ki írta, mert a cikk érdekel. Persze rá lehet jönni olvasás közben többnyire ki is írta, a jellegzetes szóhasználatból. Akkor szokjátok, de csak óvatosan, meg ne ártson.

(#37) Surda-


Surda-
őstag

Egy baja van,nagy :(
Tényleg nincs igény kissebb telefonokra?
Azért ha a fotói meggyőzőek,akkor lehet beruházok rá.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#38) bostone


bostone
addikt

Ha a thor gyerekbetegségeit kinőtte, különösen ajánlott lehet ez a cucc.

(#39) Surda- válasza bostone (#38) üzenetére


Surda-
őstag

Azok mik voltak?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#40) eustock válasza #47106304 (#26) üzenetére


eustock
tag

Igen, a készülék bal felső sarkában az értesítő led.

(#27) beyruth82

Virtuális gombok, de beállítható hogy automatikusan eltűnjön, így nem vesz el a kijelzőből.

[ Szerkesztve ]

(#41) jUUh


jUUh
addikt

Ez ennyi pénzért ajándék lesz, ha hozzá a Thor minőségét. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#42) bostone válasza Surda- (#39) üzenetére


bostone
addikt

Nézz körül itt.

(#43) Fejvadi válasza Surda- (#37) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igény lenne rá, csak a gyártók még mindig nem fogták fel.

(#44) csabi63 válasza Fejvadi (#43) üzenetére


csabi63
senior tag

Az igény a nagy képernyőkre van. Ha mindenki a 320p felbontású, 3 hüvelykes telókat keresné, akkor nem gyártanának 6 hüvelykes phabletet. Ha senki nem venné a batár képernyőset, akkor meg seperc alatt leállnának vele. De az okostelefon már alig telefon. Mini PC, könyvtár, házimozi, fényképezőgép, forgalomirányító rendőr, anyám tyúkja.

Meg ugye az elmúlt néhány évben a homo sapiens tenyere jelentősen megnőtt. A legelső 5 hüvelykes telefon még közröhej tárgya volt, mint kezelhetetlen tepsi. Amíg 1-2 filmsztár, Kobe Bryant, meg Lady Gaga el nem kezdte reklámozni. Azóta már az 5,5 is teljesen normális, a 6 meg menő phablet. Még Taylor Swift rendel magának egy 8 hüvelykeset gyémánt berakással, aztán mindenki a hóna alatt hordja majd a telefont. Semmiben nem különbözünk a majomtól, ez nyilvánvaló. Csak nekik nincs pénzük telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#45) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

AnTuTu tesztben elért majdnem 95000 pont, elégé durva... :Y

(#46) beyruth82 válasza ProEvoFan (#45) üzenetére


beyruth82
veterán

Főleg ha energiafelhasználásban nem olyan csapnivaló a benne lévő helio x20 mint a helio x10...

(#47) Phantom123


Phantom123
csendes tag

A redmi note 3 pro és ez között vacilálok, megvárom a tesztet aztán majd kiderül

(#48) #84490496 válasza Phantom123 (#47) üzenetére


#84490496
törölt tag

A snapi kemény "ellenfele" az X20-nak, viszont ár/érték szempontok miatt én ezt rendeltem. ( Ráadás, csak hogy ki ne maradjon :DD : BÉHÚSZ!! :)

(#49) Fejvadi válasza csabi63 (#44) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mindkettőre van igény, de lassan 5,5" lesz az alap. Nem 3"-ról beszélek, de sokan vennék a 4,5-4,7" méretet is. A legkevésbé érdekli őket a vásárlói igény. Igényt teremtenek.

(#50) beyruth82 válasza Fejvadi (#49) üzenetére


beyruth82
veterán

5" a sztenderd méret.Minden ami ezalatt van az kicsi ami efölött az nagy.Ázsiában a nagyképernyős telókra van igény.Ott a kutyának nem kell a 4,5"-os.Ahhoz igazodnak elsősorban mivel az a fő piacuk és nem az európai ahol van pár tucat ember(főleg magyarországon)akinek még az 5" is nagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.