Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én egy Yamaha MT-09 SP kulcsot. A feladat: megtalálni mellé a motort. :)

(#2) C0R0


C0R0
csendes tag

Alfawise RST2056 elektromos fogkefe.
Barátnőm pedig készített egy fa kis asztalt, amivel ágyból is nyomhatjuk a wow-ot, ha nincs jobb dolgunk. :C

(#3) Somatom


Somatom
veterán

Trippert. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

Családban már tizen éve van egy szokás: felnőtt, kereső képes emberek nem vesznek egymásnak semmit. Összeülünk ebédelni, és dumálni. Ez így nagyon jó, nem kap senki felesleges vackokat, amit utána vihet vissza, nem fő az ember feje, h mégis milyen haszontalan vackot vegyen a másiknak. Mivel mindenki kap fizetést, ezért amit akar, azt úgyis megveszi magának. És a karácsonyi tömeg nyomorból is kimaradunk. Az emberek keverik sajnos a szeretet ünnepét a vásárlás ünnepével, de a média ezt pusholja, és nyilván a végén mindenki úgy éérzi, h egy szar ember, ha nem vásárol be a másiknak. Akár hitelből is. Ebből mi kimaradunk, win-win.

(#5) total90


total90
veterán

Semmit, mert nyaralok és szerencsére kimaradtam az egész "muszáj valamit ajándékozni" dologból.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) erkxt


erkxt
tag

Nálunk is most az lett kitalálva senki nem ajándékoz. Aztán persze..😁

(#7) Scroll Lock válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Scroll Lock
tag

... és megtaláltad? :)

(#8) updog válasza ncc1701 (#4) üzenetére


updog
senior tag

Nálunk még csak alakul ez a dolog... évek óta fogadkozunk, hogy jövőre kevesebbet / semmit. Idén megszületett a kisfiunk, így asszonnyal már tényleg minimálban adtunk egymásnak*** (az is olyan volt, hogy megvettük előre, mert a másik kérte, és most odaadtuk).

Viszont szülőktől / tesóktól még mindig el lettünk halmozva (szerencsére azt már sikerült azért megbeszélni hogy fogyódolgokat, ráadásul minél kevésbé szemetelős / környezetszennyező dolgokat, pl. természetes kozmetikumok, mindenmentes kaják stb.), és a gyerek is millió cuccot kapott (egyik mama jézuskája, másik mama jézuskája, keresztanyu jézuskája stb. ez is mekkora hülyeség, a jézuska is egyszer jön, nem?).

**Egyet kivéve - és tartom maga az eredeti poszt kéréséhez: én őt kaptam (az asszony külön hozzájárulása volt az ajándék :DDD) :

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#9) Freiherr


Freiherr
őstag

Idén nem jött ki annyira a lépés, csak ezt tudtam bezsákolni:

XXX

(#10) Klaus Duran válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jó hogy nem lovat kértél. ;] [kép]

2 poló
polo 1
polo 2

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) Csapoati válasza Freiherr (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1:43?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Somatom válasza Csapoati (#11) üzenetére


Somatom
veterán

:C

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) Freiherr válasza Csapoati (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem értem, miért nem hihető a sztorim. ;]

XXX

(#14) Sethdobaloah válasza ncc1701 (#4) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

+1. Nagyon nehéz volt lenyomni a tágabb család torkán, de idén már majdnem sikerült mindenhol betartani, hogy csak gyereknek adunk ajándékot.

...csak én vagyok helikopter?

(#15) razorbenke92

Az asszony kifizette az én részemet a lakáshitel törlesztőből, én meg az övét. :DDD

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#16) Areturus válasza total90 (#5) üzenetére


Areturus
tag

Szintén zenész, a megfejtés semmit.

(#17) Kolondrum válasza Scroll Lock (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nagy a telek, még keresem. ;)

(#18) UnA válasza ncc1701 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Hasonlóképpen, illetve vannak kézzel készült sütemények és apróságok, amit mindenki szeret :)

(#19) kemotox


kemotox
addikt

Zacskó fingot kaptam

(#20) Klaus Duran válasza kemotox (#19) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jobb adni mint kapni.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) kemotox válasza Klaus Duran (#20) üzenetére


kemotox
addikt

Ja igen én egy kifejezetten nagyon önzetlen ember vagyok, főleg ha olyan volt a kaja :DDD

(#22) sqpp


sqpp
őstag

T480 és Pixel 3 :)

Emellett rajzfelszerelést.

[ Szerkesztve ]

(#23) Narxis


Narxis
nagyúr

Megajándékoztam magam.

Thanos was right.

(#24) Eastman válasza updog (#8) üzenetére


Eastman
őstag

...én őt kaptam (az asszony külön hozzájárulása volt az ajándék.

Miért vetted meg?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.