Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macikos


macikos
addikt

Amit szeretnék:

-CopyPaste
-Flash (videómegosztók miatt)
-Jobb képnézegető
-Böngésző fejlesztése
-Netrádiót lehessen futtatni a háttérben
-Normális nyomtatási lehetőség

(#2) tomcsi23 válasza macikos (#1) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bizony jó lenne. :B

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3) P00By válasza macikos (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is hasonlókat szeretnék :K

(#4) hemaka válasza macikos (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Elég sokat kérsz. :)

(#5) David75


David75
őstag

Én beérném legális témákkal meg ha hologram hatású lenne a menü meg flash.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) kristoof92 válasza macikos (#1) üzenetére


kristoof92
tag

Azért egy-két kérés nem feltétlenül az OS verziójától függ. Pl. a Flash,, meg a Safari

(#7) geri|


geri|
aktív tag

Nagyon kíváncsivá tettek..., bár a flash-t nem hinném, hogy megoldják

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#8) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Szerintem teljesen újragondolják a kezelőfelületet. A konkurencia az elmúlt 2 évben igencsak feljött, most megmutatják hogy ők sem unatkoztak az utóbbi időben. Lesznek itt durva dolgok, úgy értem megint valami olyan kezelőfelületet mutatnak be hogy leesik az állunk!

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9) tomcsi23 válasza Stimpy001 (#8) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ha így lesz, remélem, hogy:
- nem megy a használhatóság rovására,
- nem lassul be a készülék. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10) Stimpy001 válasza tomcsi23 (#9) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Az Apple-ről beszélünk... :)
Ergonómia és csillivilli a funkciók előtt

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#11) papi77 válasza Stimpy001 (#8) üzenetére


papi77
addikt

Úgy legyen... :U

Az első: NOKIA 1611

(#12) bepe79 válasza macikos (#1) üzenetére


bepe79
addikt

Ezeket (várjuk) / várjátok a 2.0.2 óta. Itt vannak az én tippjeim:

- Új Safari verzió biztonsági frissítésekkel
- Papíron hosszabb üzemidő
- Apró változtatások a GUI-n

Mint azt már tudjuk a 2.2 óta, ami nem lesz sosem:

Copy-Paste, MMS, Flash, gyári GPS program ami adatforgalom nélkül működik, stb.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#13) macikos válasza bepe79 (#12) üzenetére


macikos
addikt

Papíron hosszabb üzemidő? Abban meg mi a jó? :)

Copy-Pasta miért ne lehetne? Akár a böngészőben is? Ki mondta, hogy örökké olyan elven fog működni az iPhoneban a Safari, mint most?

Flash miért ne lenne?

Adatforgalom nélküli GPS meg már régóta van, csak nem Európa/Magyarország térképpel...

(#14) Karma válasza bepe79 (#12) üzenetére


Karma
félisten

Ja, miért ne lenne Flash? Amúgy is volt korábban (igen, a 2.2 után) az Adobe és az Apple kooperációjáról. GPS-re meg lesznek új alkalmazások előbb-utóbb Európához is. Nem 2 perc egy olyat írni :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Kíváncsivá tettek a nagy verziószám ugrás miatt... már csak négy nap. :)
Remélem ezzel egyidőben változik az EULA is, és akkor semmi akadálya a normális GPS-nek, háttérben futtathatóságnak vagy a flash-nek.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#16) bolvar


bolvar
senior tag

nagyon szemezek egy iphoneal de a falsh és egy rendes böngésző meg a netrádió nekem nagyon hiányozna.de hát a többi teló hozzá képest vacak:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#17) Karma válasza bolvar (#16) üzenetére


Karma
félisten

"Rendes böngésző"??? Szerintem Te még nem láttál iPhone-t :P

“All nothings are not equal.”

(#18) Ulkesh válasza macikos (#13) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Copy-Pasta miért ne lehetne? Akár a böngészőben is? Ki mondta, hogy örökké olyan elven fog működni az iPhoneban a Safari, mint most?"

Telepítsd a Clippy-t és már meg is van az áhított clipboard-od, ja, és működik Safarival is :D
(okos a cucc, ha kettőt ráböksz egy szöveges területre és ott tartod az ujjad, akkor a Clippy letölti a szöveges tartalmat és berakja a clipboard-ra.)

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#19) csab2 válasza Karma (#17) üzenetére


csab2
veterán

Ja-ja, én is csodálkozva olvastam itt, hogy jobb böngésző kellene. Dehát eddig mindenütt csak olyanokat olvastam a Safariról, hogy a legjobb mobilos böngésző. Akkor ez most hogy? Kis maximalistak ;-)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#20) evone válasza Karma (#17) üzenetére


evone
őstag

miert? a kepnezegetovel mi a gond? :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#21) Karma válasza evone (#20) üzenetére


Karma
félisten

Attól még nem tudja miről beszél :U De ahogy látom nem is jött vissza kifejteni a véleményét.

“All nothings are not equal.”

(#22) macikos válasza Ulkesh (#18) üzenetére


macikos
addikt

De ez se gyári megoldás. Ha pedig megcsinálták és működik, akkor gyárilag miért nem tudták?

csab2: De, nagyon is jó böngésző. Már mondtam, hogy én imádom az iPhone-t, de attól még a hibákat el kell ismerni! Ezek pedig a böngészőben a következők:

-a már említett copy&paste hiánya. De nem is kéne ide vágólap, egyszerűen csak annyi, hogy egy algoritmus felismerje a hyperlinkeket és rá lehessen kattintani. A telefonszámokat felismeri a böngésző az oldalakon. Akkor a webcímeket miért nem?
-nem lehet egyből az oldal aljára ugrani
-nem lehet az oldalon keresni
-űrlapok...
-Meg azért az se semmi, hogy teljes képernyős böngészéshez egy másik böngészőt kell használni...

Szóval ezek olyan dolgok, amiket biztosan meg fognak oldani, csak kérdés, hogy mikor.

A képnézegetővel pedig a gondom: Ha nincs elforgatva egy kép, akkor azt nem lehet normálisan megnézni. Jó, ez nem olyan nagy gond, nem is fordul elő sokszor. Ami viszont bosszantó, az a leméretezés 1600x1200-ra. Na jó, még ez se olyan egetverő, hiszen nem nagy a kijelző felbontása. De ami rémes: Amit a konvertálás során elszenved a kép. Zajos lesz, eltűnik a dinamika, egyszerűen csúnya. Jó, nem tud sok szín megjeleníteni a kijelző, de attól még nem kéne ilyen rondára átkonvertálni a képeket. A telefonon mondjuk AirSharingben nézve a képeket amik nincsenek átkonvertálva ég és föld a különbség. Ott például meg lehet állapítani ha egy kép tükörreflexessel készült vagy kompakttal. A Photo alkalmazásban erre esélyed nincs. Éppen hogy csak egy kicsit zoomolok a képekbe, már egyből látszik, hogy ronda az összes. Akkor mi értelme a zoomolásnak. Azt nem is mondom, hogy pl. komolyabb képeket nem is tud feltenni a telefonra az iTunes (Canon 5D)

Ja és egy jó kis hiba a Photo alkalmazásban. Próbáljátok ki:
Rámentek egy olyan fénykép mappára, amiben van pár száz kép. Legörgettek, kerestek egy képet közép tájon. Rámentek, ekkor kihozza nagyba, elforgatjátok vízszintesen a telefont, hogy elforduljon a kép. Ha elfordult, akkor ráteszitek az ujjatokat a kijelzőre, elforgatjátok a telefont függőleges, majd pedig a bekapcsoló gomb felé elhúzzátok az ujjatokat. Ekkor elfordul a kép. Na most húzzátok el a ujjatokat balra vagy jobbra...

Tehát jó az iPhone, szeretem, de közel sem tökéletes. Fejleszteni meg úgyis fejlesztenek állandóan, tehát én csak felvázoltam, hogy min lenne érdemes javítani.

(#23) RenegadeC2 válasza macikos (#22) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nekem felismeri a hiperlinkeket. :U
Ez a gyorsított diavetítés jópofa, nem tudom hogy jöttél rá, mert magamtól az életben nem alkalmaztam volna ezt a kombinációt :D Amúgy nem mindig jött össze.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#24) baliii


baliii
senior tag

flash szinte 100% hogy nem lesz, az indok végtelenül egyszerű:
ha lenne flash akkor aton keresztül számos program lenne futtatható, gyakorlatilag akárm, amit az apple nem tudna leellenőrizni mint az appstoreban, jönnének a vírusok, lassulás, stb... sztem nem lesz flash, pedig énis örülnék neki :(

(#25) bolvar válasza Karma (#17) üzenetére


bolvar
senior tag

de láttam:Dnálunk a t-pontba kitettek egyet és kilehet próbálni:Degyből szerelem volt:Dcsak hát a flash eléggé gáz meg nem aztmondtam rosz a böngésző csak lehetne jobb is:)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#26) csab2


csab2
veterán

Valahol olvastam, hogy a valószínűleg MMS és modem funkció lesz az új szoftban. Persze valószínűleg ez is csak találgatás.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27) RenegadeC2 válasza baliii (#24) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Gondolom olvastad, hogy Apple és Adobe közösen fejlesztik szifonra a flasht. Szerintem ezek alapján nagyon valószínű, hogy amit Apple akar azt megoldják, amit meg nem, azt kihagyják :)

https://copy.com?r=wQUd20

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.