Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Na, megint elromlik minden játékom... Persze ha frissitek, megjavul. Jó üzletpolitika :P

-

(#2) Raysen623 válasza GoldhandRent (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

1070-el ezt mindenképp közzé kellett tenni... :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) #45997568 válasza Raysen623 (#2) üzenetére


#45997568
törölt tag

NV-nel ez igy megy, uj driver - uj win telepites :DDD A forumozo biztos csak segiteni akart masoknak ;)

(#4) AxBattler válasza #45997568 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, mindenki önmagából indul ki... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) leviske válasza GoldhandRent (#1) üzenetére


leviske
veterán

A GeForce-hoz nem célszerű Catalyst-ot telepíteni, nem az való hozzá. :N

(#6) core i7


core i7
addikt

Na akkor hamarosan az Nvidiánál is fog kijönni új driver főleg ,hogy jön a maffia 3 :)

(#7) Televan74 válasza core i7 (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Náluk nem kell.Ott minden játék szép és tökéletes,még akár egy 20 éves meghatóval is. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Hd 7700-at hasznalok jelenleg, ahhoz pedig catalyst valo. Remelem. :D
NV-nel egyetlen egyszer volt problemam a GTAV driverrel, amitol nem indult el se a GTA, se semmi mas. De legalabb nem eroltetik ram a drivereket. :P

[ Szerkesztve ]

-

(#9) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Birom amugy, hogy alairas alapjan mindenki el tudja donteni, hogy jogosan irom-e az adott hosszaszolast.
Nem lehet tobb gepem, vagy cserecuccaim? :(
En kerek elnezest :D
//hasznaljatok a mobil platformot, ott nincsenek alairasok :D//

-

(#10) kisbalázs válasza GoldhandRent (#9) üzenetére


kisbalázs
tag

Igen ez valóban felháborító, mint amikor a nevem hallatán el akarják dönteni hogy fiú vagyok e vagy lány.....

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#11) Lacccca87 válasza GoldhandRent (#8) üzenetére


Lacccca87
őstag

Senki nem erőlteti rád a frissítést. Van aki korábbi driverekkel is vígan játszik az új játékokkal, mert nem jönnek elő a ritka bugok vagy a játék nem követeli meg.

Bírom amikor egyesek teljesen alaptalanul állítanak dolgokat

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Szerintem hamarosan érkezik a válasz a másik oldalról.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) philoxenia válasza Televan74 (#7) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Biztosan sokat sírtok.

Ha már annyira megható... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15) GoldhandRent válasza Lacccca87 (#11) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Nem alaptalanul írtam.. olvashattad, hogy saját tapasztalat alapján, mert AMD kártyát használok jelenleg...
/Fiktív dátum, meg ne kövezz LOL/ 35.-én játszottam egy játékommal, éppen úgy, ahogy előtte hetekig. 36.-án kijött egy új driver, de nem frissítettem, és a játékkal sem játszottam. 37.-én újra elővettem a játékot, és 30másodpercenként olyan FPS droppom volt, hogy nem lehetett játszani.. Frissítettem a drivert, és utána normálisan működött minden. Ebből azt akövetkeztetést le, hogy rámerőltetik az új drivereket, mert amíg nem töltöm le, nem tudok játszani a játékaimmal. De biztos csak nálam van a gebasz, habár nem ez volt az első eset :/

te nem teljesen alaptalanúl írtad, hogy teljesen alaptalanúl írtam a teljesen alapos írásom ? :F :Y
Írtam, hogy AMD kártyám van, ebből hogy jött ki, hogy alaptalan ? Miért feltételezed, hogy viccből fikázom ? :W

De nekem mindegy, nem vitatkozom, én ezt tapasztaltam, csak gondoltam bemocskolom a vöröseket, mert olyan jól esik nekem :P
Nekem volt már vörös és zöld kártyám is, nem is egy-egy darab, de biztos nem veszek többet AMD-t, csak a gond van vele. :U
písz

-

(#16) AxBattler válasza philoxenia (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

20 éves, nem olvastad? Az már nagyon megríkathatja az embert... :O

;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) core i7


core i7
addikt

Mondtam én megjött az Új Nvi Driver :DD 373.06

[ Szerkesztve ]

(#18) Televan74 válasza philoxenia (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

A "j"ó édes .... bele! :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) core i7 válasza Televan74 (#18) üzenetére


core i7
addikt

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) Malibutomi válasza GoldhandRent (#15) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ekkora marhasagot meg soha nem olvastam.

Hogy eroltetik rad a drivert? Ahhoz hogy elkezdjen szaggatni a jatek valaminek valtoznia kell, vagy a jateknak, vagy a drivernek, vagy a hardvernek.

Te mit gondolsz az AMD megvuduzza a gepedet tavolrol, hogy szarul menjen? Vagy napra pontosan tudjak mikor adjak ki a kovetkezo drivert es az elozobe beepitik hogy csak addig mukodjon?

Ilyen agymenest hogy tud valaki kipreselni magabol, csak jozan esszel belegondolnal abba amit irtal te is rajossz micsoda suletlenseg.

(#21) Televan74 válasza Malibutomi (#20) üzenetére


Televan74
nagyúr

Korbáccsal verték hogy használja az új drivert. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) Raysen623 válasza GoldhandRent (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

Én sejtettem, hogy nálad ez áll fent de ettől függetlenül felesleges volt erőltetni.

Ha már driver erőltetése: másik oldalon is hasonló a helyzet. Jelenleg is egy júniusi drivert használok, mert ami utána jött a pascalokhoz azzal szaggat még a jó öreg wow is. Ez van, de ettől még nem kezdem el fikázni a gyártót hanem megoldom a problémát. Nem tudnak minden igényt kielégíteni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) vitya81


vitya81
tag

Hali! Tudom kicsit off ebben a topicban a kérdésem, de ez frissül leginkább. Tehát. Van valakinek pontos infója hogy mikortól játszható a játék? Éjfél után? Vagy csak holnap dél, vagy....??

Üdv, Viktor

[ Szerkesztve ]

(#24) Armi1P


Armi1P
csendes tag

Mennyire normális az, hogy a frissítés után a Radeon Beállítások -ból eltűnt a "Kijelző" és az "Eyefinity" fül, + a "Speciális beállítások" (régi catalyst felület)? Próbáltam DDU-val is újrarakni, még mindig semmi.

(#25) vitya81


vitya81
tag

Elnézést, skacok. Most vettem észre hogy nagyon nem jó topikba írtam Mafia 3 kapcsán. Elnézést :)
#23 hozzászólás

Viktor

[ Szerkesztve ]

(#26) AtHoS válasza Armi1P (#24) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mivel átkerült a Crimson felületre, szerintem teljesen normális

Amúgy nálatok is több Vulkan verzió látható a programok és szolgáltatások között?
Mi a fenének kell ebből több verzió egyszerre? Minden egyes Crimson telepítéssel felkerül egy újabb verzió :F A régiekre is szükség van vagy le lehet dobni a rendszerről?

read-only mode on the forum

(#27) GoldhandRent válasza Malibutomi (#20) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Pedig léteztő dolog... Hogy is volt most a HP botrány ? Ja, hogy 3 éves driverbe volt beleírva, hogy x idő után ne fogadja el az utángyártott patront ?
Összeesküvés elmélet ? Nem. Piac. Nyisd ki a szemed, többet látsz :K
Plusz nem kell az előzőbe bele rakni... El tudom képzelni, hogy a tudtod nélkül leszed egy hangyafasznyi updatet az ertesítéssel együtt, hogy van új driver. Innentől kezdve..Higgy amit akarsz, én ezt hiszem :U :R

-

(#28) Lacccca87 válasza GoldhandRent (#27) üzenetére


Lacccca87
őstag

"Higgy amit akarsz, én ezt hiszem"

Konteó és chemtrail a köbön. :W

(#29) Venyera7


Venyera7
senior tag

Az kimaradt, hogy ezzel működik dx12 alatt az AMD Frame Pacing. :U :B

(#30) Malibutomi válasza GoldhandRent (#27) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ok. En a tenyeknek hiszek nem a konteoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.