Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Kicsit a tavalyi telefonokkal is foglalkozhatnának (1.6-os droid szoft.)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Brutális eb válasza jacis (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nincs már olyan mind 2.1

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) roti86


roti86
őstag

Vajon fog jönni a középkategóriába is új Xperia mondjuk az X8 ellenfeleként? :U

(#4) Murderer69 válasza Brutális eb (#2) üzenetére


Murderer69
őstag

igaz azóta már lépett 2 a robot és nyárra jön a 2.3 is :U

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#5) Segal


Segal
veterán

Jönnie kell az X12-nek is az érdekesebb lesz mint ez a játéktelefon. Igaz most 1 napig sem lehet kiskirály az SE mint tavaly mert a Samsung is 13-án jelenti be a Galaxy S 2-őt ami a Play-t porig fogja alázni de az X12-nél is jobb lesz...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) doc


doc
nagyúr

ha lesz benne hasznalhato, 100% sebessegu, a control gombokkal iranyithato PS1 emulator akkor musthave :C

(#7) jacis válasza Brutális eb (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor el vagyok tévedve :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) madstunt


madstunt
addikt

Várós a Vivaz2 nagyon. Remélem most azt is bejelentik, és az idei Mobile Meetingen ott lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Segal válasza roti86 (#3) üzenetére


Segal
veterán

Az X10 miniből biztosan jön az utód (talán X11 mini az X12 mini azért erős lenne) az X8-ról nincs infó és mivel az eredetileg is késöbb jött ezért max második félévben jöhet annak az utóda.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) jacis válasza Segal (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
A galaxy S2-ről hol találok valami hírt?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Én inkább a képen szereplő nénivel meet-elnék , mint bármiylen SE andoidos telóval, ő biztos több supportot tudna nyújtani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) roti86 válasza Lotusomega (#11) üzenetére


roti86
őstag

:DDD

Segal #9: X10 mini nem a zsánerem a kis kijelző miatt, de ha kicsit növelnék a méretét mondjuk 3"-ra akkor jöhet :K

[ Szerkesztve ]

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

Az Arc, Vivaz 2, és a PSP telefont Z1? már "ismerjük". A kérdés az hogy lesz e valami meglepetés is, esetleg az alsóbb szegmensben jön e valami?

Roti86:

X8 ;) Tudom rosszabb a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Barátosnémnak most akarok venni egy x10 mini pro-t és nekem ez nagyon jól jön majd mert akkor régiek ára tuti lentebb megy.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) roti86 válasza Ricardo (#13) üzenetére


roti86
őstag

Eltaláltad :D

(#16) zsoltti


zsoltti
senior tag

Az egyetlen még valamennyire tetszetős széria SE-től szerintem .

(#17) D@niel válasza madstunt (#8) üzenetére


D@niel
addikt

A meetingen feltétlen legyen egy Vivaz2 mert ezt néztem ki nővérem új mobiljának.

Mellesleg, én egy X1, X2 folytatást várnék erősen, és maradjon windows a rendszer.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#18) Ricardo válasza D@niel (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem lenne rossz, hamár úgyis rebesgetik a WP7 SE összefonódást.
Igaz eddig nem alkottak nyerő párost, de remélhetőleg ez változik majd (ha egyáltalán igaz a pletyka), és ütős kütyüket láthatunk. A droid vonal lehetne a xperia, a WP7 meg kapna saját betűt :U .

[ Szerkesztve ]

(#19) madstunt válasza Ricardo (#18) üzenetére


madstunt
addikt

minek, hisz pont windóze cuccokkal indult a sorozat

(#20) Ricardo válasza madstunt (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert azóta foglalt lett az X :U

Xperia X8/X10....stb

[ Szerkesztve ]

(#21) Inarus válasza Ricardo (#20) üzenetére


Inarus
addikt

Lehetne P7.
Rég volt már P-s szériájú készülékük és anno nagy presztizse volt ennek az előtagnak.

(#22) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Beregisztráltunk, este 6-tól van a rendezvény, ugyanott, mint tavaly, azaz egy tengerparti szórakozóhelyen. Gubro, Szőlő és én megyünk (Bocha és Kind a Samsung bulira másznak), úgyhogy hárman szerintem elég harciasak vagyunk ahhoz, hogy még aznap éjjel fent legyen egy hands-on videó is az összes cuccról ;)

Hamarosan indul az MWC blogunk, ott kábé azzal kezdünk, hogy megosztjuk a szépen formálódó naptárunkat, hogy lássátok ti is, hogy mikor és hova megyünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) D@niel válasza Ricardo (#20) üzenetére


D@niel
addikt

Tök mindegy szerintem, hogy a kis, közép, meg nagy X-ek androidosak lettek, egy X3 legyen windows-os, én azt mondom.

A gond viszont csak ott van, hogy elég kevés helyen vált át horizontális nézetbe a win7, tehát ha a menüben elő hozod a qwerty-t, marad vertikálisan a nézet.

Erre kellene egy update...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#24) kristof83


kristof83
aktív tag

Egyéni perverz vágyam egy X5 Pureness frissítés is ;]

Bár a legkisebb esélyt sem látom rá :O

[ Szerkesztve ]

(#25) m@xsys válasza Bog (#22) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ez egy jó hír :R
Varjuk mar a friss híreket!

(#26) plus44


plus44
veterán

Xperia Arc-ot akarok!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) VD válasza plus44 (#26) üzenetére


VD
őstag

Szerintem jó neked a mostani arcod is... ;]

(#28) madstunt válasza Ricardo (#20) üzenetére


madstunt
addikt

ilyen alapon nem jöhetne a nokiánál az N9 meegoval mert már kismillió N-es cumó volt :D
Tessék észrevenni hogy az Xperia az egy széria nem az OSre tekintettel. Volt ott A200as, Androidos meg WM teló is.
Ezen kívűl 2 szériája van az SE-nek. a Walkman és az Entertainment Unlimited vagy más néven U széria (ld Satio,Aino,Vivaz,Vivaz Pro)

ja még vannak a GreenHeart cumók

(#29) AMD Power válasza jacis (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Az már a múlt.... :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Ricardo válasza madstunt (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nem követhető. Még jó hogy egyszerűsítették :DDD .
Xperia X10mini (E10)
Greenheart:
Hazel, Elm , Naite (J105) C901 Aspen....stb Van olyan aminek a neve, van olyan amelyiknek a számozása publikus, de azok is mások J, C,....

Eddig egyedül a walkman képvisel jól elkülöníthető szériát.
A többi keveredik.

Szerk:
A régi rendszer (az egyszerűsítés előtti) jobb volt

T, P, K,W (széria)
Számozás (kategória)

[ Szerkesztve ]

(#31) joey04


joey04
titán

Volt valami pletyka egy batár qwerty gépről is. Talán az lehet meglepi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) PAtr0n válasza Segal (#5) üzenetére


PAtr0n
addikt

Sztem a S2 is olyan semmilyen lesz kinézetre meg anyaghasználatra mint az elődje.
Egyáltalán lesz az Arc-nál szebb új okostapi? Nagyon magasra tették a lécet azzal a Design-nal.

Bog: Sok-sok képet, vedejót és infot! Főleg az új Arcokról ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#33) Brutális eb válasza Murderer69 (#4) üzenetére


Brutális eb
addikt

És?
Az eredeti hszben amire válaszóltam az 1.6 szerepelt....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#34) madstunt válasza Ricardo (#30) üzenetére


madstunt
addikt

Elég régóta jelen vagy a fórumon, nem is szoktál nagyokat tévedni de most az a helyzet.
menyjünk sorjában
Az X10nél az E10 a belső neve, amit a fejlesztés alatt használnak, illetve mikor belső terjesztésű technikai anyagokban hivatkoznak rá, viszont a "rendes" neve már x10. ennyi erővel minden nokia telefon az RM sorozatba tartozik, hisz az a gyári azonosítójának a kezdő 2 betűje mikor gyártásba kerülnek(a proto időszakban RX ) :)

A Greenheart sorozatban jól látod benne van a C901 is, viszont azt már elfelejtetted nézni, hogy eredetileg még a tavalyelötti év végén bevezetett új számozási rendeszer előtti szisztéma alapján kapta meg a jelzését, méghozzá úgy, hogy eredetileg nem is GreenHeart hanem Cybershot modell volt, csak megcsináltak egy elvileg környezetbarát variánsát :)

Minden modellnek van Publikus azonosítója is, csak kevésbé erőltetik, hisz az emberek jobban szeretik időnként ha valami jól csengő neve van csak. a Satio pédául az U1 (ez volt az első Entertainment Unlimited modell, innen az 1es szám is) a Hazel például J20 és itt bizonyosodik az, hogy a Greenheart modellek a J szériások, hisz a Naite és az Elm is J-s azonosítóval bír.

(#35) Ricardo válasza madstunt (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Értem. Ezek szerint csak nem láttam át a logikát. :B

(#36) sdd2


sdd2
veterán

Én x8-at tervezek venni.Ha nem jön most utódja ami jobb és szép meg ilyen áron van mint az x8 akkor marad a kis fehérke.

Valaki megtudná mondani hogy a 2.1-es androidra be lehet rakni flash háttérképet?Viszi az x8 a flasht 2.1 alatt?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37) VD válasza sdd2 (#36) üzenetére


VD
őstag

Van az X8-ban 2.1 alatt live wallpaper támogatás, így be lehet rakni mozgó háttérképet.
Flash csak 2.2-es androiddal és megfelelő hardverrel együtt van. X8-ra nem lesz 2.2 és a vas sem elég erős benne hozzá.

(#38) doc válasza sdd2 (#36) üzenetére


doc
nagyúr

flash hatterkep? :Y az szerintem 2-3 ora alatt leszivja az akksit :DDD

MOD: ja hogy Live Wallpaper? az van :)
miert ne lenne eleg eros az X8 a flashhez? mpeg4 filmeket lejatszik, NFS Shift remekul fut rajta, egy nyamvadek flash csak nem tamaszt nagyobb igenyeket :F (bar teny, hogy a flash minden platformon botranyosan lassu, nem-windowson meg plane)

[ Szerkesztve ]

(#39) Skynet258 válasza doc (#38) üzenetére


Skynet258
veterán

A Galaxy S is haldoklik a flash-től, pedig elég erős... :(

https://geekpulse.hu

(#40) doc válasza Skynet258 (#39) üzenetére


doc
nagyúr

akkor ugy tunik, az androidos flash player meg a Linuxos verzional is sokkal szarabb, ami azert nem kis teljesitmeny :(

(#41) PAtr0n válasza doc (#40) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne féljetek, biztos forrásból tudom, hogy az MWC-n olyan tapik is be lesznek jelentve, amiről még hír sincs, és gond nélkül viszik majd a flasht. ;)
De még 17 nap és minden kiderül. Vagy mindenki derül? :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#42) madstunt válasza doc (#38) üzenetére


madstunt
addikt

flah lite hattereket cirka 4-5 eve latok NOkiakon, 4 eve meg SE modelleken, szal nem feltetlenul. a funkciojan sok mulik

(#43) sdd2 válasza doc (#38) üzenetére


sdd2
veterán

Köszi a választ.

VD: Köszönöm neked is a válaszod.

Valaki át tudná küldeni e-mailban azt az akváriumot amit annyiszor olvasok hogy megy az x8-on?

sdd.spiro@gmail.com

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#44) doc válasza madstunt (#42) üzenetére


doc
nagyúr

azert azoknak a hattereknek nem sok koze van egy atlagos mai flash-hez ;)

(#45) madstunt válasza doc (#44) üzenetére


madstunt
addikt

miert, te cannabaltot raknal a hatterbe?
van egy-ketto interaktiv live wallpaper, de a tobbi nem tud tobbet mondjuk a C905ben levoktol

(#46) doc válasza madstunt (#45) üzenetére


doc
nagyúr

nem tudom mi az a cannabalt, de en nem vagyok oda a mozgo hatterekert, akar aktivak akar passzivak. jopofak meg minden, de par ora utan ugyis raun az ember es csak felesleges akksizabalas (szigoruan maganvelemeny, attol meg semmi bajom azzal akinek tetszik ;))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.