Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Durva!

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

csak én érzem úgy, hogy kifejezetten jó árral fognak indítani ezek a tápok?

(#3) golya87


golya87
őstag

Egy eléggé általános kérdés:

Ezeket a mai tápokat mennyire lehet fejjel lefelé beépíteni? Tehát a ventilátor felül van és nem alul.

(#4) zzola válasza golya87 (#3) üzenetére


zzola
félisten

Általában az ember a házhoz igazodó felső vagy alsó tápot vesz.

(#5) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Már nekem is 80 Plus Platinum minősítésű tápom van. Viszont teljesen passzív, ami zajtalan :)
Tényleg jó!

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#6) nakos1212 válasza bacsis (#2) üzenetére


nakos1212
senior tag

Igen, egész jó áruk lesz....

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz és az ára is korrektül hangzik.

(#8) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

A 650 es elég szimpatikus. Most egy 600 as CTG-80p van a vasban.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

10 év gar? Az igen! :K

650-es máris jöhetne - ha nem lennék tökéletesen elégedett a jó öreg SeaSonic-ommal. :)

(#10) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Aki nem tud kidobni az ablakon egy Seasonic-ra valót, annak ez nagyon jó alternatíva lehet.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#11) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Na akkor ezt kérném 300 W-osban.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#12) subaruwrc válasza Bogyó bá' (#11) üzenetére


subaruwrc
félisten

sose jó semmi :U

nekem a 650-es jöhetne :C

floppy :DDD de aranyosak.

(#13) dfdfdf válasza subaruwrc (#12) üzenetére


dfdfdf
őstag

ha nem lenne floppy akkor az lenne a baj :)
ám pár dolognak (kártyaolvasó, ventiszabályzó egyebek) még ez ad enni :)

(#14) joysefke válasza bacsis (#2) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem csak te;)
A 650W-os a Mindenre elég és még megfizethető kategória. Ráadásul egy nagyon széles kört fog lefedni, mind a teljesítmény mind a hangerő mind a hatékonyság - centrikus építők igényeit kefedi

(#15) pip válasza Bogyó bá' (#11) üzenetére


pip
aktív tag

nem pont az amit kernel de letezik seasonic kivitelben 360W-os es csak gold+. Nem tudja teljesen lekpacsolni a ventit alacsony terhelesen, viszont cserebe kifejezetten olcso

(#16) jerry311


jerry311
nagyúr

Supernova.
A fényhatás erőssége, amikor elmegy rövidzárba. :DDD

(#17) demagóg válasza zzola (#4) üzenetére


demagóg
aktív tag

Ez érdekes infó. Nekem eddig soha nem volt gond, hogy egy általános, túlnyomásos bolti tápot (mint a cikkbeliek is) milyen házba szerelek, alsó vagy felső táposba. Sőt, eddig fel se tűnt, hogy kétféle létezik. Ráadásul az alsó tápos házakba "fejre állítva" is beszerelhető a táp, úgy is vannak furatok a rögzítő csavaroknak. A venti csapágynak is tök mindegy, hogy milyen irányba fúj. Ettől függetlenül csak eléggé indokolt és speciális esetben képzelhető el, hogy alsó táp fordítva legyen beszerelve.

Szívós tápoknál sem más a helyzet, de ott még bekavarhat az esetleg harmadik, (részben) nyitott oldal.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#18) Bogyó bá' válasza subaruwrc (#12) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Környezettudatos átlag user számára fölöslegesen nagy teljesítményű és még mindig drága. Adatlapomon szereplő PC-vel nem tudok 300W-nál többet megkajáltatni (felvett teljesítmény a hálózatból, szóval ez még ennyi sincs valójában).

(#15) pip: légy szíves egy pontos típust, mert tényleg érdekelne! :R

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#19) Scholes9 válasza kazsmerlaca (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó ám, főleg, amikor egy notebook vinyó a legnagyobb zajforrás a gépben ;] :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) shteer válasza golya87 (#3) üzenetére


shteer
titán

ha kap levegőt, tökmindegy

..szerintem jónak tűnik

(#21) Zotya84 válasza subaruwrc (#12) üzenetére


Zotya84
őstag

Ne szóld le. :)

Végre egy viszonylag kicsi táp, amihez talán nem kellene elosztókat használnom, mert mindenből van rajta annyi, amennyi kéne - bár a floppy-tápcsati már nekem sem kéne...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#23) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hogyha nem figyelne itt a gépemben egy Seasonic beles AX650 (7 év gari), már rohannék is a boltba. :K Mondjuk telhetetlen vagyok és egy 500-as, vagy 550-es még jobb lenne, hasonló csatlakozókínálattal.

(#12) subaruwrc + (#21) Zotya84: A floppy csatlakozó még időnként kellhet (kártyaolvasó, venti szabályzó). Én a periféria (úgy is, mint molex) csatinak nem látom értelmét. Ezer éve nem használom, viszont sokszor 2 kanóc kell, mert mindegyikre raknak a SATA mellé. :(((

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

500-as bőven elég volna nekem. Cserélném is az ezer éves, de annál megbízhatóbb corsair-em :)

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#25) _Atesz válasza sid.:Rc211v (#24) üzenetére


_Atesz
addikt

Nekem Cieftec CTG-500-80P van 8 éve, nézegetem is mi van ezzel, még mindig atomstabil, pedig kiporolni is lusta voltam. :))
Szerintem marad amíg bírja. Végülis a feladatát teljesen jól ellátja.

(#26) jerry311 válasza Zotya84 (#21) üzenetére


jerry311
nagyúr

floppyhoz már nekem sem, de a hangkártyám igényli a tápfeszt és floppy csatlakozó van rajta, pedig nem egy régi darab.

(#27) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy ilyen 650-es elég lesz nekem is. A G2 1000W már kicsit sok :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#28) pip válasza Bogyó bá' (#18) üzenetére


pip
aktív tag

Erre gondoltam, nem annyira jo mint a cikkbeliek, de en anno 19.000-ert vettem. Nalam soha nem porog fel a ventije, alapjaraton meg csak akkor hallod ha melledugod a fuled. Ezen a teszten felbuzdulva vettem meg lassan 3 eve, es ma is siman ugyanezt valasztanam mert ennyiert azota sem kinal senki jobbat sajnos (valoszinuleg tul kicsi a piaca a kisteljesitmeyu tapoknak).

(#29) _Atesz válasza pip (#28) üzenetére


_Atesz
addikt

Nagyon jók a Seasonic tápok, az 5 év gari is beszédes.

(#30) sid.:Rc211v válasza _Atesz (#25) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

CTG-450 van haveromnak kb ugyan ennyi ideje mint neked, full csendben teszi dolgát. Jók ezek a csifik is :)

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#31) Geri Bátyó válasza sid.:Rc211v (#30) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A régiek tényleg jók, de újat már nem vennék (sajnos)!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) sid.:Rc211v válasza Geri Bátyó (#31) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Hát igen sajna..

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#33) caprine


caprine
aktív tag

Formára tetszik, gondolkodom is moduláris táp vételén, de az XFX tápot nincs szívem leváltani. A supernova nem túl durva névnek egy tápnál? VGA esetén még elmenne de tápnál :F

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#34) nakos1212 válasza caprine (#33) üzenetére


nakos1212
senior tag

Legalább tudjuk, hogy döglenek meg ezek :D

(#35) Piftuka


Piftuka
veterán

A SuperFlower mióta gyártó? :F Én úgy tudtam, hogy más gyártók termékét értékesítik saját név alatt...

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.