Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

A G.Skillek nagyon gagyinak néznek ki, a paramétereik viszont tetszenek.

(#2) zazahoho válasza #72042496 (#1) üzenetére


zazahoho
őstag

nem olyan gagyi az :N ,de ezek nekem is tetszenek: CL 7-8-7-24

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Az első 2 tök jól néz ki:K

(#4) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Na ez az amire én mostanában már kevésbé adok. Hogy néz ki a memória! :) Jó, mondjuk rózsaszín ne legyen, oszt jóvan! :D

(#5) lujó55


lujó55
őstag

A Genezisen ez a lyukacskázás a nagy durranás?

(#6) #72042496 válasza zazahoho (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Senkit sem akarok megbántani, de számomra ez a design nagyon az alja (kb. mint a Gigabyte lap "szekrénytáras" hűtője).

De úgy látszik máshogy közelítünk a témához, mert az adatok közül nekem az 1,25 V keltette fel a figyelmem. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) M107


M107
addikt

Szép s jó de mivel nem vagyok se hardgamer se olyan feladat nincsen hogy kihasználjam ezeket a paramétereket nekem megteszi a kommersz memó is.
De abból min 4gb legyen. De inkább 6 v 8 gb.
Ami játék meg a video convert _ code-et illeti kivárom azt a picivel több időt ami úgye nem sokkal több mint a kommersz cuccoknál.
De kinek mire kell.....
UI:További szép napot

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8) mghltm válasza zazahoho (#2) üzenetére


mghltm
addikt

ezeket nezd meg: 1600/cl7/1.35v ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon sniper.

(#10) Gude


Gude
senior tag

Mutatós darab a G.Skill

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) zazahoho válasza #72042496 (#6) üzenetére


zazahoho
őstag

Nem fogunk összeveszni :N a lapnak legfőképpen az ára nem tetszik :(
csak úgy vettem észre mostanában cl 9-ből van a dömping,sok gyártónál,kis felüdülés a cl7 ;] ,a fesz meg egyértelmű :K

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#12) G.I.JOE válasza zazahoho (#11) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Észre lehet venni hétköznapi használatban (net, filmnézés, játék), ha mondjuk 1600cl9 helyett 2000cl8 van a gépben? Hány százalék, 4-5?

(#13) D1Rect válasza G.I.JOE (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

A tudat. :D

(#14) Zso2 válasza G.I.JOE (#12) üzenetére


Zso2
őstag

Hát ezek a dolgok inkább a tuning-matyiknak előny... :))

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#15) lujó55 válasza #72042496 (#6) üzenetére


lujó55
őstag

pontosan. oda is szánták!
Miért? Nem láttál még olyan villát amely kerítésének tetején aranyra fújt gipszoroszlánok ülnek, bent meg a hegedű szól? :U

(#16) #19617792 válasza D1Rect (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

A tudat, hogy a semmiért dobott ki az ablakon egy valag pénzt. ;] Nemhogy adnák nekem azt a plusz pénzt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A kingstonra fúrtak pár lyukat, és kész. Fú mekkora fejlesztés. :C

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) G.I.JOE válasza D1Rect (#13) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Akkor úgy látszik ebből kezdek kinőni! Ez megmarad a kitűnő orvlövészeknek ... :P :D (if u know what i mean)
Meg hát anyagilag se rossz! :)

(#19) #16939776


#16939776
törölt tag

Inkább valami kevésbé neves ami 1333-on tudja a 7-7-7-20-1T-t 1,65v mellett 5KHuf/2GB... ezek inkább csak szépek. :)

Q: ezek a nagyon zöldek menyivel tudnak többet ha 1,35V helyett mondjuk 1,6V-ot kapnak? :F

(#20) Silverss


Silverss
aktív tag

Szerintem és jól néz ki a G.Skill.
Jó kis ramok, jó lenne ha ilyet vehetnék a most épülő konfigomba. :)
Az árára is kíváncsi vagyok. :D

(#21) zazahoho válasza G.I.JOE (#12) üzenetére


zazahoho
őstag

Nem,ha észre veszel különbséget megemelem a kalapomat :DDD ,én most adtam el a corsair 2000 mhz-s gt ramjaimat,és vettem helyette 1600-as g.skill-t ,majdnem harmadáron :K
ahogy előttem is írták a tudatnak jót tesz,és a tesztekben is előjön,de hétköznapi használatban biztos nem.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#22) buzus


buzus
aktív tag

Micsoda must have újítás kingston módra :Y :C

(#23) mghltm válasza #16939776 (#19) üzenetére


mghltm
addikt

1935/cl6/1.55v ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24) #16939776 válasza mghltm (#23) üzenetére


#16939776
törölt tag

:Y Na jó nem csak szépek, hanem ügessek is :))

De ez biztos hogy nem 5K ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) G.I.JOE válasza zazahoho (#21) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Na, akkor egy állásponton vagyunk! Mit iszol? :))

(#26) zazahoho válasza G.I.JOE (#25) üzenetére


zazahoho
őstag

:K :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#27) mghltm válasza #16939776 (#24) üzenetére


mghltm
addikt

szerintem nem veszes az ara, apron 15k volt a 2x2g kit ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#28) vittuka


vittuka
aktív tag

Megint érvényesülne a kevesebb néha több elv.. Nem kell ez a cicoma, nem szép ez a g.skill ram.. :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#29) #16939776 válasza vittuka (#28) üzenetére


#16939776
törölt tag

A bordát le lehet pattintani róla ha nem tetszik. Kell hozzá egy hajszárító meg egy csavarhúzó.

1,65V-al is megvan borda nélkül, még langyos sem lesz ;)

(#30) imibogyo


imibogyo
veterán

Hát látom már többek kifejtették, de nekem is elég bazárias a memóriák kinézete.

Jobban bejönnek az egyszerű aluminium bordák, olyan GEIL stilusban.

(#31) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Gagyi, vagy nem kinézetre, azért ez - Black SR2 DDR3-1600 CL 9-9-9-24 1,25V - eléggé elgondolkodtató adat! :Y

Alléz Olympique de Marseille!

(#32) sshr3kk


sshr3kk
tag

És szerintem nem is néznek ki gagyinak :))

Live your life, like it's your last day!

(#33) #72042496 válasza #16939776 (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezekről már biztos le lehet? Anno volt néhány RAM, amelyiknél elég agresszív ragasztót használtak és nem volt érdemes bordaleszedéssel kísérletezni.

(#34) KAMELOT válasza #72042496 (#1) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem mindegy hogyan néz ki! Csak minőségi legyen és jó a hűtése meg az időzítése!
Na meg magas frekin menjen!
Az hogy hogyan néz ki nagyon senkit nem érdekel. Ugyanis nem azt nézik az emberek hanem a monitort ami előttük van!!! :DDD :DDD :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.